MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy warto wyjechać do szkocji

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Oslo01

Post #1 Ocena: 0

2018-08-08 19:45:38 (tydzień temu)

Oslo01

Mężczyzna

Z nami od: 03-07-2018

Witam proszę o waszą opinie zamierzam wyjechać do Edynburga w wrześniu samemu, znam Angielski komunikatywnie umie się dogadać i rozumie co ludzie do mnie mówią mam oszczędności umożliwiające mieszkać w Szkocji na 2 miesiące w porywach do 3. Jestem osobą wykształconą ale to chyba nie ma znaczenia na początku mojego życia na uchodźstwie. Moje pytanie jest banalne i prostotę. Czy według was opłaca się wyjechać samemu. Mam wynajęty pokój na 2 tygodnie. Mój plan działania jest standardowy zamierzam poszukać na miejscu pokoju do wynajęcia na dłuższy okres czasu, potem zamierzam załatwić IN, konto w banku w między czasie będę szukał pracy.
Pozdrawiam

Podejrzewam że temat podobny przewiną się milion razy ale mimo wszystko oczekuje waszej opinii ludzi którzy są w Szkocji lub w podobnej sytuacji co ja z góry dziękuję z a wszelką opinie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-08-08 21:04:48 (tydzień temu)

Adacymru

Kobieta

Moderator

Z nami od: 11-07-2007

Dlaczego zakladasz z gory, ze wyksztalcenie nie ma znaczenia? Zalezy w jakim kierunku sie ksztalciles, i jakie masz doswiadczenia zawodowe. Czy warto wyjechac? Jak nie masz nic do stracenia na miejscu, to oczywiscie, ze warto nowych doswiadczen nabyc.
Ada

Do góry stronyOffline

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2018-08-08 23:15:00 (tydzień temu)

Jurny_Jurek

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Jak jestes osoba wyksztalcona to pewnie juz zrobiles risercz. Jak nie jestes to bedziesz pytal na forach o opinie ludzi, ktorych nie znasz a oni nie znaja Ciebie.

Jak rozumiesz, co ludzie do Ciebie mowia to powinienes dac rade. To w koncu, razem z umiejetnosciami i doswiadczeniem ma bardzo kluczowe znaczenie. No i wyksztalceniem oczywiscie.

Osobiscie doradzam wyjazd w imie zasady - jak nie sprobujesz to..... . Jak wyjdzie bedzie super a jak nie wyjdzie to wyciagniesz jakies wnioski z tej lekcji.

Powodzenia i napisz juz po co tam u Ciebie w Edynburgu.

Do góry stronyOnline

Zygmunt_Merytor

Post #4 Ocena: 0

2018-08-09 08:20:29 (tydzień temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Wyglada na to, ze masz juz wystarczajaca orientacje. Miejsce do spania to komfortowy calkiem start - wiekszosc moich znajomych wycierala sie po hostelach na poczatku :)
Co do Edynburga - to naprawde super miasto! Bardzo kosmopolityczne, mnostwo sie dzieje (zwlaszcza w sierpniu ale nie tylko) a i pracy tez duzo, jesli ma sie otwarta nature i nie stroni od komunikacji, rozmawiania z ludzmi z roznych zakatkow zycia :)

Aha - i nie traktuj tego jako "zycia na uchodzstwie".... Po pierwsze - nie wiadomo, czy w ogole Ci sie spodoba i wtedy o "uchodzstwie" nie bedzie mowy.Po drugie - zadne to "uchodzstwo", zwyczajnie sie przeprowadzasz :) freedom of movement - jak chlop panszczyzniany po zniesieniu przymusowego "przywiazania do ziemi".

Powodzenia!
A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

binus

Post #5 Ocena: 0

2018-08-10 09:34:29 (6 dni temu)

binus

Mężczyzna

Z nami od: 20-02-2007

Tak....:-8

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,