MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szkocja jako niepodlegle Panstwo :)

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Postów: 316

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Zygmunt_Merytor

Post #1 Ocena: 0

2018-07-28 14:22:52 (6 lat temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

na poczatek mapa:

Obrazek
A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zygmunt_Merytor

Post #2 Ocena: 0

2018-07-29 11:05:03 (6 lat temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

Ponad 14 tysiecy osob przemaszerowalo wczoraj ulicami Inverness, manifestujac poparcie dla idei Niepodleglej Szkocji :)
Na pazdziernik zaplanowany jest wielki marsz w Edynburgu, ktory - zdaniem wielu, bedzie poczatkiem wzmozonej kampanii po stronie obozu "YES"


http://www.thenational.scot/news/16384381.here-are-the-best-tweets-from-the-inverness-indy-march-as-thousands-turn-out/

[ Ostatnio edytowany przez: Zygmunt_Merytoryczny 29-07-2018 11:05 ]

A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

landi

Post #3 Ocena: 0

2018-07-29 11:59:29 (6 lat temu)

landi

Posty: 510

Z nami od: 05-07-2007

Przecież, nie tak dawno temu, powiedzieli NO....
Można robić te referenda do znudzenia , a może się trafi.

Dla mnie nie są warci wolnej Szkocji skoro przez tyle lat nie umieli sobie jej wywalczyc, jezyk juz prawie wymarl.

Kampania powinna sie nazywac THA , a nie Yes

[ Ostatnio edytowany przez: landi 29-07-2018 12:04 ]

♪ Zakopałem w moim ogrodzie, To co złe jest w moim narodzie ♪

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #4 Ocena: 0

2018-07-29 13:55:51 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Powiedzieli NO. Ale to było przed referendum w sprawie Brexitu. Wiec nie ma co się dziwić, ze chcą następnego. Przecież oni zagłosowali za pozostaniem w Unii. A teraz nie maja nic do powiedzienia. Do tego nieudolność rzadu Tereski tez nie wzbudza entuzjazmu nie tylko u Szkotów.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #5 Ocena: 0

2018-07-29 14:39:11 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-29 13:55:51, AlmostFamous napisał(a):
A teraz nie maja nic do powiedzienia.


Nikt juz nie ma prawa glosu. 17 milionow zdecydowalo (ponad dwa lata temu), ze reszta spoleczenstwa ma zostac poddana zabiegowi lobotomii. Nazwali to "glosem ludu". W demokratyczny sposob zdecydowali, ze demokracji juz wiecej nie bedzie.

Tylko krowy i brexitowcy nie zmieniaja zdania..
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #6 Ocena: 0

2018-07-29 15:47:24 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-29 14:39:11, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-07-29 13:55:51, AlmostFamous napisał(a):
A teraz nie maja nic do powiedzienia.


Nikt juz nie ma prawa glosu. 17 milionow zdecydowalo (ponad dwa lata temu), ze reszta spoleczenstwa ma zostac poddana zabiegowi lobotomii. Nazwali to "glosem ludu". W demokratyczny sposob zdecydowali, ze demokracji juz wiecej nie bedzie.

Tylko krowy i brexitowcy nie zmieniaja zdania..


Internet to niebezpieczne narzedzie,tu podobno nic nie ginie,a wiec gwoli przypomnienia:
Anglicy zdecydowali, ze nie chca Ziemkiewicza i za przeproszeniem: h*j nam do tego!
To twoje slowa,tu piszesz o suwerennej decyzji i prawie do niej,a w sprawie o ilez istotniejszej wysmiewasz i odmawiasz prawa do tego.
No chyba ze:

Obrazek


"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2018-07-29 15:48:18 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2018-07-29 11:59:29, landi napisał(a):
Przecież, nie tak dawno temu, powiedzieli NO....
Można robić te referenda do znudzenia , a może się trafi.

To nie chodzi o to czy się trafi czy nie trafi. Od ostatniego referendum sytuacja zmieniła się o 180 stopni
Natomiast mówienie, że nie zasługują na wolną Szkocję jest trochę słabe


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #8 Ocena: 0

2018-07-29 16:06:48 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-29 15:47:24, darraj napisał(a):

Internet to niebezpieczne narzedzie,tu podobno nic nie ginie,a wiec gwoli przypomnienia:
Anglicy zdecydowali, ze nie chca Ziemkiewicza i za przeproszeniem: h*j nam do tego!
To twoje slowa,tu piszesz o suwerennej decyzji i prawie do niej,a w sprawie o ilez istotniejszej wysmiewasz i odmawiasz prawa do tego.


Ze co..?! W ogole nie wiem o co ci chodzi..? Nie odmawiam Szkotom prawa do wolnosci, a za teskt o Zemkiewiczu zostalam juz w "tym innym temacie" zaatakowana i odpowiedzialam na atak wyjasnieniem! Nie wyrywaj z zdan z kontekstu panie "teraz ci sie glupia odwdziecze". : /
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #9 Ocena: 0

2018-07-29 16:19:42 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-29 16:06:48, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-07-29 15:47:24, darraj napisał(a):

Internet to niebezpieczne narzedzie,tu podobno nic nie ginie,a wiec gwoli przypomnienia:
Anglicy zdecydowali, ze nie chca Ziemkiewicza i za przeproszeniem: h*j nam do tego!
To twoje slowa,tu piszesz o suwerennej decyzji i prawie do niej,a w sprawie o ilez istotniejszej wysmiewasz i odmawiasz prawa do tego.


Ze co..?! W ogole nie wiem o co ci chodzi..? Nie odmawiam Szkotom prawa do wolnosci, a za teskt o Zemkiewiczu zostalam juz w "tym innym temacie" zaatakowana i odpowiedzialam na atak wyjasnieniem! Nie wyrywaj z zdan z kontekstu panie "teraz ci sie glupia odwdziecze". : /


Chyba zostalem zle zrozumiany,w zdaniu-To twoje slowa,tu piszesz o suwerennej decyzji i prawie do niej,a w sprawie o ilez istotniejszej wysmiewasz i odmawiasz prawa do tego.chodzilo mi o suwerenne prawo do decyzji o Brexicie,a nie o niepodleglosc Szkocji.
A jesli chodzi o Szkocje,oby nie bylo powtorki z historii:-]

Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #10 Ocena: 0

2018-07-29 16:53:53 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-29 16:19:42, darraj napisał(a):

Chyba zostalem zle zrozumiany,w zdaniu-To twoje slowa,tu piszesz o suwerennej decyzji i prawie do niej,a w sprawie o ilez istotniejszej wysmiewasz i odmawiasz prawa do tego.chodzilo mi o suwerenne prawo do decyzji o Brexicie,a nie o niepodleglosc Szkocji.



Nikt nie odmawia Brexitowcom prawa do Brexitu, szkoda tylko, ze dwa lata po referendum nadal nie wiedza o co im chodzi i moze dlatego Szkocja juz sie nie moze doczekac niepodleglosci...?
W dwa lata prosze Pana duzo sie moze zmienic, nie mowiac juz o tym, ze 4 lata to juz prawie wiecznosc jak sie obserwuje co wyczynia rzad UK to sie dziwie, ze jakiekolwiek krowy w tym kraju zostaly..
Nadal nie rozumiem co ma do tego Ziemkiewicz oprocz tego, ze Ci gdzies zadzwonilo tylko nie bardzo wiesz gdzie...

Edycja: az, sie specjalnie zalogowalam, poniewaz dopiero teraz zrozumialam..@Darraj pozwol, ze odbije pilke: Ty decyzje o utrudnianiu wjazdu Ziemkiewiczowi porownujesz do Brexitu i sytuacj w Szkocji..? WTF! Kim jest za przeproszeniem Ziemkiewicz ja sie pytam retorycznie? :-]

[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 29-07-2018 17:05 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,