MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

leikka24

Post #1 Ocena: 0

2017-09-13 11:35:26 (2 tygodnie temu)

leikka24

Kobieta

Z nami od: 13-09-2017

Hej wszystkim mam pytanie, ale pierw opiszę o co mi dokładnie chodzi.
Chciałabym się zacząć uczyć i pójść do collegu ale wiem że do tego potrzeba dobrego języka angielskiego aby móc ich w ogóle zrozumieć. Dlatego też zastanawiam się czy istnieje w Szkocji coś tak podobnego jak u nas w Polsce Liceum dla dorosłych. Chcę zrobić liceum brytyjskie, pouczyć się po angielsku biologi, chemii itp. dostać certyfikat lub jakieś tam świadectwo nie wiem jak oni tu mają, dzięki temu podszkolić trochę język angielski i mieć więcej możliwości dostania się na jakiś kurs do collegu, ewentualnie na studia. Mam prawie 25 lat i póki jestem młoda chcę się uczyć. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi i że będziecie w stanie udzielić mi jakich kolwiek informacji na ten temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam ! :) :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #2 Ocena: 0

2017-09-13 14:41:38 (2 tygodnie temu)

kasiachery

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

ja jestem po 30 i jutro mam pierwszy dzien szkoly :P tydzien temu byly zapisy i powiedzialam sobie; teraz albo nigdy. no i weszlam , zapisalam sie na esol, posadzili mnie przed komputerem i zrobilam test, pani stwierdzila, ze jestem w "top level 2" na mowienie i rozumienie wiec chyba nie jest zle. Na nauke nigdy nie jest za pozno, wczoraj nie wroci a mlodsi nie bedziemy. To jest taka szkola dla doroslych, mam zajecia raz w tyg na 2.5 h, place 340f na rok, pozyjemy zobaczymy co z tego bedzie, jak masz ochote i idz sie uczyc :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,