MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy to ważne gdzie zamieszkasz w Edynburgu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2017-08-04 22:53:41 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A to nie ta od dlugow? Historia brzmi tak samo i wiek dziecka sie zgadza. Nie chce mi sie sprawdzac czy IP to samo.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2017-08-04 22:59:54 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-08-04 22:53:41, Richmond napisał(a):
Nie chce mi sie sprawdzac czy IP to samo.

A od tego w sumie jestes bo zaraz zacznie gadac sama ze soba...



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-08-04 23:04:53 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Historia podobna, ale IP zupelnie inne.

http://www.mojawyspa.co.uk/konto/bezrozumna
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #4 Ocena: 0

2017-08-04 23:22:19 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

widac to zarazliwe ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2017-08-05 00:38:44 (7 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Zadziwiające jest to, jak dalece można być egoistą. Jak można na pierwszym miejscu stawiać swoje kaprysy nie biorąc pod uwagę dobro dziecka.

Jeżeli koniecznie chcesz biec za miłością swojego życia, to zostaw dziecko w Polsce. Może babcia, ciocia czy ojciec dziecka mógłby się zaopiekować tymczasowo?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2017-08-05 02:48:45 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Na bum jeszcze dodala koszty utrzymania nastolatka są tutaj dosyć wysokie . Skoro nie stać Was na wynajęcie domu jak zapewnicie dziecku warunki . Wyprawka do szkoły to około 300 funtów i uniform dziecko musi mieć ( Tutaj szkolny ubiór jest traktowany bardzo surowo zwłaszcza w high school - inaczej niż w Polsce ) dziecko może być wysłane do domu , być w izolatce lub powiadomione odpowiednie władze .

Ja sprowadziłam turaj nastoletnie dzieci ale przedewdzystkim zapewniłam im szkole , cała wyprawkę , odpowiednie warunki mieszkaniowe i miałam stabilna prace oraz zaoszczędzone pieniądze gdyby jednak z praca coś nie wyszło . Dodam ze 11 lat temu praca była na wyciągnięcie ręki . Teraz i o prace o wiele ciężej i życie dużo droższe jest .


Moje dzieci były przygotowane do wyjazdu tzn od początku wiedziały ze jak wyjadę i uda mi się wszystko ułożyć to dołącza do mnie . Rozmawialiśmy z nimi dużo i to była ich decyzja tez
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Laleczki

Post #7 Ocena: 0

2017-08-05 10:07:20 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Myślę że czy dziecko zabiorę z jego środowiska teraz czy za trzy miesiące to odczucia będą takie same. A może gorsze, zacznie rok szkolny tutaj i zostanie wyrwane do obcego kraju. Rozumiem to co piszecie, że z pracą może być ciężko. Ale gdy ktoś chce to chyba znajdzie prawda? Zresztą mamy tam znajomych. Zawsze ktoś pomoże.. Nie znacie par które zaczynały razem? Myślę że tak łatwiej przejść przez to wszystko, motywować się. Jakie warunki mamy w Polsce? Ja po latach związku z bogatym facetem zostałam z niczym. On miał wszystko na siebie, zaproponował ślub i dziecko a ja nadal nie miała bym nic. Więc wróciłam do matki. Mój partner mieszkał z rodziną, sprzedał komputer, auto i wyjechał. Oboje nie mamy w Polsce swojego domu. Startujemy od zera. Pełni nadzieji.Chcialabym otrzymać porady na co zwracać uwagę przy wyborze szkoły dla dziecka, jak wygląda nastawienie szkoły do takiego dziecka, czy jest zdane tylko na siebie. Mieszkanie można chyba wynająć od Polaka, nie koniecznie od anglika. I jaka dzielnice w Edynburgu polecacie? Pewnie gdy ja pojadę też zacznę od pracy dla agencji, może nawet od tej fabryki. Jakoś trzeba. To nie głupota, to determinacja, chce byśmy we trójkę byli wreszcie razem i szczęśliwi. A może ktoś z was pomógł by fajnej młodej parze zamiast krytykować i zniechęcać?

[ Ostatnio edytowany przez: Laleczki 05-08-2017 11:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #8 Ocena: 0

2017-08-05 12:15:04 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

Moim zdaniem masz nieracjonalne wyobrażenie o życiu za granicą
Myślisz że Polak nie bedzie chciał depozytu od was przy wynajmie mieszkania?
Nikt tu nic na słowo nie wynajmie .On.musi mieć umowę o prace a nie pracowac przez agencje
Może i łatwiej bylo by zaczynac we dwojke ale nie jak masz dziecko na utrzymaniu
W takim wypadku jechanie tam w ciemno jest rażąca nieodpowiedzialnoscia z twojej strony
Nikt ci tu nie chce dowalac tylko otworzyć oczy w co się pakujesz i jak wiele ryzykujesz w imię "milosci"
Nie będziemy pisać ze będzie pięknie a wasza miłość wszystko przetrwa bo jest to maloprawdopodobne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2017-08-05 12:36:25 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

odeszlas od bogatego faceta bo cie denerwowalo ze nic nie masz?

a teraz zwiazalas sie z facetem ktory tez nic nie ma i jest lepiej ? widac ze myslisz sercem a nie rozumem bez urazy
tam mialas jakies mozliwosci moze jakies studia /swoj interesik gdyby sie nie udalo to facet jest kasiasty jakos by to bylo wspolne dzieci-kiedys moze wysokie alimenty ; )

a tutaj to jednorazowy strzal albo sie uda albo nie jedno jest pewne jak gosc nie posiada zadnych kwalifikacji to moze sie okazac ze posiadanie samochodu bedzie luksusem
ale slyszalem tez kilka historii ludzi ktorzy przyjechali tu bez jezyka a po uplywie 10lat pracuja na dobrze platnych stanowsikach biurowych wiec powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #10 Ocena: 0

2017-08-05 14:02:11 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Wiecie jak to jest, kobieta z dzieckiem nie znajdzie łatwo nowego partnera, bo nikt nie chce chować czyichś dzieci. Jej się ktoś trafi i będzie się go trzymała jak tylko będzie mogła.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,