MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy to ważne gdzie zamieszkasz w Edynburgu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Laleczki

Post #1 Ocena: 0

2017-08-03 20:57:53 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Czyli co, dziecko angielskiego w szkole się nie nauczy tak? Przecież są takie przypadki, ludzie wyjeżdżają z 13 letnimi dziećmi i co się z nimi dzieje? Dziecko zna angielski tyle co ze szkoły. A partner pracuje przez agencję, co to ma za znaczenie. Czyli zostawić go tam samemu sobie bądź porzucić, nie wyjeżdżać? Piszę tu ktoś kto miał taką sytuację wg?

[ Ostatnio edytowany przez: Laleczki 03-08-2017 21:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #2 Ocena: 0

2017-08-03 23:07:18 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Trololo...

Ty naprawdę patrzysz na świat przez różowe okulary? Może to ta miłość? Nasze rady masz gdzieś, więc po co pytasz? Nawet jak Ci podamy rozwiązania "na tacy" to nic nie zmieni.
W szkole w wieku Twojego dziecka, są dzieci, które mówią angielskim od dłuższego czasu niż parę 2 lekcje w tygodniu przez 2 czy 3 lata. Są też po egzaminach, itp, itd.
Jeżeli Twój wybranek pracuje przez agencję to może dzisiaj pracować a jutro nie. Jeżeli będziesz chciała wynająć mieszkanie od landlorda typowo z UK i poprosi Cię np o wyciąg bankowy z ostatnich 3 miesięcy to co mu pokażesz? 600 funtów z dwóch ostatnich tygodni?
Nie wiem, może masz milion funtów oszczędności i to by rozjaśniło sprawę. Jak chcesz mieć swoje 4kąty szykuj ze 3000-3500GBP na depozyt i pierwszy miesiąc i wynajmij 2 bedroom.
To dorosły chłop, niech załapie się na kontrakt, możesz poszukać mieszkania, podzwonić i umówić go na spotkanie, by po pracy mógł obejrzeć mieszkanie, pokój.
Eh...

Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Laleczki

Post #3 Ocena: 0

2017-08-04 09:24:27 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Twierdzi że ma kontrakt mimo że pracuje przez agencję. Wiem że początki nie są lekkie, zdaje sobie sprawę. Cenie wiedzę podawana mi przez innych ale co mogę zrobić, zostawić człowieka który chce ze mną spędzić życie? Ludzie którzy sie kochają powinni być razem. Boję się o dziecko, pewnie. Wiem że to inny język. Ale co mam zrobić. Boję się że będzie chodzić z mieszanka narodowa do szkoły i to wszystko przerwie się kiedy wejdzie brexit, że dziecko nie skończy tu podstawówki ani tam żadnej szkoły. No ale zawsze można wrócić prawda? Gdyby się nie udało. Bo jakie ja mam tak na prawdę wyjście yetaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #4 Ocena: 0

2017-08-04 12:56:24 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

a kto ci kaze go zostawiac?
niech popracuje z pol roku ,niech wszystko zalatwi(dom,stala prace,rozejrzy sie za praca dla ciebie,za szkola dla dziecka)i jak dalej bedziecie razem to mozesz myslec o przeprowadzce
za pol roku brexitu nie bedzie
porzucac wszystko wrywac dzieciaka ze szkoly (czy on wogole chce jechac?)bo twoj facet ma prace przez agencje to naprawde za duze ryzyko
kiedy spluczesz sie ze wszystkich oszczednosci nie bedziesz miala na czynsz,pracy nie bedzie to wasza milosc szybko sie wypali
zdejmij klapki z oczu

[ Ostatnio edytowany przez: greta 04-08-2017 13:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2017-08-04 13:27:06 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Odnoszę wrażenie, że czekasz aż ktoś Ci napisze to co chcesz przeczytać tzn. tak jedź do Anglii, będzie super, szybko nauczysz się angielskiego, w szkole dziecko będzie miało wszystko co trzeba.
Pracy jest hoho, płacą jeszcze więcej. Prozmawiaj z mama, przyjaciółką, kimś kogo uważasz za autorytet, by ocenił chłodym okiem Twoje zamiary, ale decyzję podejmuj sama i nie miej do nikogo pretensji. Robienie tego co planujesz ibw jaki sposób dla mnie jest delikatnie mówiąc niepoważne. Jak mocno chcesz jechać, to jedź sama jeżeli masz kogoś kto może się dzieckiem zająć. Tu w UK nie licz, że na "dzień dobry" będzie łatwo.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Laleczki

Post #6 Ocena: 0

2017-08-04 14:10:01 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Za pół roku dziecko będzie w trakcie roku szkolnego, tu w Polsce. Zresztą nie chce zostać z moją matka. Oczywiście że nie chce jechać, jak inaczej. Tu ma znajomych. Więc nie wiem co jest złego w pracy przez agencję. Jeśli nie jedna praca to druga, ta znalazł w półtora tygodnia, jeśli straci będzie następna. Tęsknię za nim, życie oddzielnie jest przykre. Nie twierdzę że tam będzie eldorado ale będziemy razem. Byle starczyło na czynsz i jedzenie. Każdy jakoś zaczynał prawda?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2017-08-04 14:30:06 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Troll jak nic




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myfreedom

Post #8 Ocena: 0

2017-08-04 14:39:11 (7 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

Dziecko trolla (nieistniejace) dostanie kilka razy w zabki pod koniec pierwszego tygodnia, niestety..dzieci rasistow..nawet w Edynburgu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #9 Ocena: 0

2017-08-04 15:11:21 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Cytat:

2017-08-04 14:10:01, Laleczki napisał(a):
Za pół roku dziecko będzie w trakcie roku szkolnego, tu w Polsce.


Że jak? To rok szkolny nie startuje we wrześniu?
Mam nadzieję, że on kocha Cię tak samo mocno jak Ty jego...
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Laleczki

Post #10 Ocena: 0

2017-08-04 16:13:34 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Tak, we wrześniu. Dodać do tego pół roku to będzie w Polsce środek roku szkolnego. W sam raz na wyprowadzke. Więc dzieci polskie są bite w szkockich szkołach tak? Nie rozumiem tego hejtu na mnie. Chodzi wam o to że chce wyjechać, to wam nie pasuje? Każdy kto wyjechał do Szkocji to idiota a jego dziecko biją w szkole?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,