MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy to ważne gdzie zamieszkasz w Edynburgu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 54

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Laleczki

Post #1 Ocena: 0

2017-08-02 21:23:26 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Mój partner jest już dwa tygodnie tam, pracuje w fabryce ciastek w Edynburgu, w dzielnicy Sighthill. Chciałbym zapytać czy warto sprowadzać się do tej dzielnicy, czy wiecie coś na ten temat. Przyjadę z 12 letnim synem, jaki jest tam poziom w szkołach, czy wogule bezpiecznie tam mieszkać, wynajmować?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #2 Ocena: 0

2017-08-02 22:02:45 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Temat brzmi jak trollo, ale cóż taki urok tego forum.
Pominę fakt, że chcesz wywrócić całe swoje życie i życie swojego dziecka, tym przyjazdem, no ale...
Przejrzyj wątki o wynajmie mieszkania i związane ze szkolnictwem w UK. Twój partner jest 2 tygodnie, co dla mnie oznacza, że jest zatrudniony bądź przez agencję, bądź na okres próbny. Jak ma farta może dostał kontrakt, ale i tak myślę, że jest na okresie próbnym. Piszesz o dzielnicy, a nie mówisz gdzie sam partner mieszka - nie mam na myśli dzielnicy, ale czy wynajął cały domek, czy mieszka na pokoju.

Eh... Chciałbym czasami spakować całe swoje, życie do plecaka... a może bez tego plecaka było by lżej...
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #3 Ocena: 0

2017-08-02 22:40:59 (7 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2017-08-02 22:02:45, FireWire napisał(a):
Chciałbym czasami spakować całe swoje, życie do plecaka... a może bez tego plecaka było by lżej...


To Twoje zycie i Twoj plecak.
Twoje wybory, Twoje decyzje.
Ale zawsze miej go ze soba...

Dlaczego?
Strzelaj. Ja Ci podpowiem jak nie trafisz... ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: violettaphotography 02-08-2017 22:43 ]

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Laleczki

Post #4 Ocena: 0

2017-08-03 11:37:59 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Partner mieszka jeszcze u znajomych, w poniedziałek musi znaleźć pokój, później gdy my przyjedziemy musimy znaleźć mieszkanie dla nas, ja przyjadę z jakimiś tam pieniędzmi więc damy radę bo on już pracuje, pewnie na umowie na okres próbny, nawet nie spytałam. Na czas do mojego przyjazdu szuka mieszkania w sighthill, calder crescent. Pokoju raczej ponieważ jeszcze nic nie zarobił więc mieszkania nie wynajmie. Chciałbym pomóc mu szukać tego mieszkania, na jakich stronach mogę zamieścić ogłoszenia? Może podpowiecie. Czemu jadę, no wiem, najgorzej szkoda mi dziecka, bariera językowa. No ale co, zostawię go tutaj? Jadę z miłości do mojego partnera. Po prostu.

[ Ostatnio edytowany przez: Laleczki 03-08-2017 11:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2017-08-03 11:56:11 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Przyjrzyj wątki na forum. Jak Twój angielski?
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Laleczki

Post #6 Ocena: 0

2017-08-03 12:06:51 (7 lat temu)

Laleczki

Posty: 16

Z nami od: 02-08-2017

Cytat:

2017-08-03 11:56:11, FireWire napisał(a):
Przyjrzyj wątki na forum. Jak Twój angielski?

Komunikatywny zresztą zamieszkam w dzielnicy Sighthill więc pełno tam imigrantów, ze szkotami będę mało miała doczynienia pracując na noce w fabryce ciastek. Jak na tą chwilę potrzebuje pokoju dla niego, pilnie, w poniedziałek musi się wyprowadzić. Może znacie jakieś strony na których mogę szukać bądź osoby które chciałyby pokój wynająć w tamtych okolicach Edynburga?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #7 Ocena: 0

2017-08-03 13:53:39 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Nie przejrzalaś wątków na forum. Wejdź na FB, wpisz np Polacy w Edynburgu, poszukaj podobnych grup z Edi, coś znajdziesz.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #8 Ocena: 0

2017-08-03 14:00:20 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

czy zdajesz sobie sprawe ze jesli on mieszka w uk 2 tyg i nie ma umowy na stale to praktycznie ma zerowe szanse na wynajem domu ?
bedzie musial zaplacic za kilka miesiecy z gory
ty szukasz mu pokoju mieszkajac w polsce jak mozesz mu zawierzac cale swoje zycie i twojego dziecka skoro on sam nie umie ogarnac pokoju dla siebie?
myslisz ze bedziesz miala malo doczynienia ze szkotami w szkocji?
a gdzie bedziesz zaupy robila?gdze zapiszesz dziecko do szkoly?myslisz ze w banku,w szkole sie dogadasz?
jak z angielskim u twojego dziecka?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #9 Ocena: 0

2017-08-03 15:16:39 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Partner mieszka jeszcze u znajomych, w poniedziałek musi znaleźć pokój, później gdy my przyjedziemy musimy znaleźć mieszkanie dla nas, ja przyjadę z jakimiś tam pieniędzmi więc damy radę bo on już pracuje, pewnie na umowie na okres próbny, nawet nie spytałam.


To tak nie dziala w UK. Aby wynajac mieszkanie musisz miec prace oraz referencje od poprzedniego landlorda. Nie wiem jak zatrudniony jest Twoj partner ale jesli pracuje przez agencje za najnizsza stawke to moze byc problem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #10 Ocena: 0

2017-08-03 15:27:07 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Dalej zachęcam do przejrzenia wątków na forum oraz przejrzenia na oczy, bo miłość miłością; pamiętaj o dziecku...
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,