MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Emigracja,długi,upadłość konsumencka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 3 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2017-06-01 16:43:04 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

i nie licz na znajomych , watpie by ci twoi dalsi znajommi wogole odebrali telefon a drudzy cos wiecej pomogli niz znalezienie pokoju i pokazanie gdzie jest agencja . Przykre ale takie sa realia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #2 Ocena: 0

2017-06-02 07:48:24 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

no znajomi sa i juz ich nie ma. Jakis rok temu moze wiecej mloda dziewczyna przyjechala w ciemno do pracy, tzn miala miec mieszkanie zapewnione i prace ale jak wysiadla z autobusu to nikt na nia nie czekal, nikt tel nie odbieral. Przekimala noc gdzies przy pobliskim cmentarzu pod plotem, zeby nikt jej z ulicy nie widzial. Nie mogla sie z nikim skontaktowac kto mial czekac na nia wiec za rada przerazonej rodziny znalazla polski kosciol i nr do ksiedza, ktory tam gdzies w gablocie wisial. Ksiadz ja przetrzymal u siebie chyba 2 dni do niedzieli (bez podtekstow prosze) a po mszy zapytal, czy nie znalazlby sie jakis dom tymczasowy dla niej i ktos kto pomoglby ogarnac prace bo dziewczyna przyjechala, zostala wystawiona i z walizka w lawce siedzi a nie ma gdzie sie podziac. Wiec ktos sie tam pojawil i zabral ja do siebie, zalatwil prace i bezpieczny pokoj. Jak mowie, nie zawsze znajomi okazuja sie byc znajomymi, bo mozna skonczyc gorzej niz ta dziewczyna, dokumenty moga byc skradzione razem z calym bagazem i zostanie sie golym i wesolym w kraju gdzie zna sie tylko kilka slow uslyszanych w filmie..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bezrozumna

Post #3 Ocena: 0

2017-06-02 09:47:09 (7 lat temu)

bezrozumna

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Edynburg

Cytat:

2017-06-01 15:12:47, Richmond napisał(a):
Przeczytaj ten artykul i zobacz czy nie da sie tego zastosowac do Waszej sytacji:

http://prawo-upadłościowe.pl/upadlosc-konsumencka-a-umorzenie-zobowiazan-z-dzialalnosci-gospodarczej-w-tym-podatkowych-i-wobec-zus/

przeczytałam,jeju,jak dla mnie to teoria o tym że ewentualnie taką sprawę dało by się może tak zakręcić by tą upadłość przepeowadzić w kraju.ale..z tego co czytam to długi i tak zostają,bez sensu więc.no i mówimy o facecie który w polsce płaci 1600 za mieszkanie a zarabia 2500.więc kto by mu pomógł? charytatywnie?ja miałabym?nie sądze.myślałam że wyjazd to ciężka praca,ok,mieszkanie drogie wiadomo ale też normalne życie i odkładanie kasy przez pół roku na tą jego upadłość tam.teraz myślę jak ja mu to zrobię,zostawiając go po prostu.teraz widzę siebie w pokoju z nim i córką ,w podłej dzielnicy z hindusami ,arabami,moje dziecko pozbawione szans w patologicznej instytucji która z nazwy jest szkołą a nas w tak kiepskiej sytuacji finansowej że o odłożeniu na bilet powrotny mogę marzyć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2017-06-02 10:20:58 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dokladnie jesli masz rodzicow ktorzy Sa ci wstanie troche pomoc to dasz rade w pl dziecko nie ma 2lat zeby sadzic ze swiat sie zawali jak ten facet zniknie z twojego zycia

Szkoda goscia ale 600k dlugu to kiepska perspektywa

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 02-06-2017 10:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bezrozumna

Post #5 Ocena: 0

2017-06-02 10:50:18 (7 lat temu)

bezrozumna

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Edynburg

Cytat:

2017-06-02 10:20:58, cris82 napisał(a):
Dokladnie jesli masz rodzicow ktorzy Sa ci wstanie troche pomoc to dasz rade w pl dziecko nie ma 2lat zeby sadzic ze swiat sie zawali jak ten facet zniknie z twojego zycia

Szkoda goscia ale 600k dlugu to kiepska perspektywa

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 02-06-2017 10:22 ]



nie mam rodziców którzy mi pomagają,to skąplikowana historia.ogólnie to w polsce nie dorobiłam się za bardzo nic.miałam nadzieję że nie tylko miłośc znalazłam ale też sznsę na nowy początek.teraz nowy początek okazuje się pogorszeniem warunków w jakich żyje moje dziecko,w jakich żyję ja ,a facet którego kocham nie wart zachodu.a ja na serio wierzyłam że pomogę mu tam w tej upadłości.że bedą mu zabierać wszystko powyżej najniższej krajowej ale ja tez będę zarabiać i damy radę.teraz koncepcja padła.emigracja do Edynburga to dla mnie upadek i patologia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2017-06-02 10:56:59 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Gdyby nie Te dlugi to nie taki upadek trzeba sie tylko nastawic Na ciezka prace Nic nie oczekiwac za free zeby nie bylo rozczarowania

A jak juz cos wpadnie za free to sie cieszyc wtedy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2017-06-02 11:12:05 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jednak odrobine zdrowego realizmu sie przyda, na spokojnie przeliczcie mozliwosci, wymagania i koszty.
Pomysl uzyskania 120.000L przez pol roku przy normalnym funkcjonowaniu rodziny i pracy w ramach NMW, by splacic zadluzenie, to trudno nazwac realizmem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2017-06-02 11:15:37 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

A jak sie na sprawe zapatruje ojciec chlopaka? Jesli to on narobil dlugow, to chyba poczuwa sie do jakiejs odpowiedzialnosci? Jaki On ma plan na splate dlugow?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

lulilu1

Post #9 Ocena: 0

2017-06-02 15:41:41 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

No wychodzi na to, że tutaj nikt nie przyjechał po to żeby swój byt poprawić. W ogóle wszyscy już mieli mieszkania, samochody, pracę za podwójną stawkę, perfekcyjny język i oszczędności na koncie...ja was proszę...
Nikt już z Was chyba nie pamięta jak się żyje w Polsce z długami a jak do sprawy podchodzą tutaj.W Polsce zdechniesz z głodu i nikt nawet palcem nie kiwnie.
Co do autorki - ja myślałam, że my mówimy o poważnym związku i rozmawiam z dorosłą i dojrzałą osobą. Skoro po wpisach kompletnie nie znanych Ci osób doszłaś do wniosku, że Twój związek nie jest wart zachodu a Twoje plany się kompletnie zmieniły rzeczywiście daruj sobie takie zmiany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2017-06-02 16:04:15 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

luli a ty jestes powazna?chyba raczej naiwna
jest roznica zwiazac sie z facetem ktory ma 600k dlugow i z takim co nie ma dlugow albo z takim co ma 600k na koncie

to nie jest ojciec jej dziecka i jak to mowia miejscowi there are plenty of fish in the sea ; )
co oznacza ze dzisiaj go rzuca i jest 600k do przodu bez wyprowania sobie flakow no chyba ze on ma zamiar zyc na poziomie i nie splacac tego dlugu to zyczyc mozna im szczescia

albo jesli ona nie pracuje i nie bardzo sie nadaje do pracy a on ja utrzymje wtedy tez nie ma co sie spieszyc z zostawieniem go

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,