MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie auta - płatność

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zgryzioryk

Post #1 Ocena: 0

2017-03-26 18:54:38 (7 lat temu)

zgryzioryk

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Fraserburgh

Rozumiem ze dzwonie na linie avivy i tam place karta?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lukasz34stg

Post #2 Ocena: 0

2017-03-26 19:08:18 (7 lat temu)

lukasz34stg

Posty: 13

Mężczyzna

Z nami od: 30-12-2016

Skąd: l

mozesz tak zrobic. W wiekszosci ubezpieczycieli karta musi byc ANGIELSKA a nie z Polski. dzwonilem i pytalem o to. Sam płaciłem karta kolegi za moje ubezpieczenie ale karta byla z Barclays Bank

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

djtomi2

Post #3 Ocena: 0

2017-03-28 16:35:22 (7 lat temu)

djtomi2

Posty: 121

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Telford

Też mi się wydaje, że karta do płatności powinna być angielska. Zazwyczaj podając dane karty trzeba odpowiedzieć na pytanie, czy karta jest zarejestrowana pod tym samym adresem, który był podany wyżej. Jak nie , to trzeba podać adres zarejestrowania karty. Format adresu powinien być niestety angielski.
Nikt jeszcze nie powiedział, a mi się zdarzyło, że antywirus blokował płatności. Wywaliłem cholerę z komputera i zastąpiłem innym - problem zniknął. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terefereqq

Post #4 Ocena: 0

2017-03-29 17:36:34 (7 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford

Z tym dzwonieniem to też być może różnie a to zależy od tego na kogo się trafi. Chcieliśmy tak zrobić z drugą osobą i za pierwszym razem się nie udało a siedziała po drugiej str słuchawki pani silnie niewiedząca, ze tak powiem i po ponad 30 minutach tłumaczeń, wpisywań owej pańci transakcja była odrzucana. Jednakże nie zrażeni niepowodzeniem spróbowaliśmy następnego dnia i wtedy odebrał kumaty angol :) i wszystko trwało może max 10 min włącznie z podaniem adresu osoby opłacającej, bo właśnie adresy się rożniły i osoby również. Tak więc system nie blokuje tylko ludzie:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,