MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Come to Scotland

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-03-24 06:34:29 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Proszę Pana. Pierwasza rzecz - mur z Meksykiem, którego nie będzie z powodu braku środków. Proponuję wejść na strony BBC i tam poczytać. Również o niejasnych związkach liderów Jego kampanii z rosyjskim finansowaniem.

Niestety, - wbrew innym użytkownikom - mam wpojoną niechęć do cytowania kilometrowych postów innych użytkowników, a również linków do serwisów, ale...

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-37982000

https://www.forbes.com/sites/paulroderickgregory/2017/01/13/the-trump-dossier-is-false-news-and-heres-why/#74f247006867

Dalej, proszę się samemu wysilić lub zapytać - jak Pan to ujął w innym poście "Grażyn znad Wisły" skoro samemu zbyt ciężko się wysilić. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2017-03-24 13:53:59 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

500+ tez mialo nie byc z powodu braku srodkow, potem bylo, ze w 2017 Polska zbankrutuje. Na bbc nie bylo ale na onecie.

Rozumialbym gdyby Trump sie z obietnicy wycofal, udawal jarzabka ale on przeciez dekret podpisal juz dawno i wybieraja firmy sposrod 600 chetnych. Troche potrwa nim budowa EWENTUALNIE ruszy wiec ciezko rozliczac to jako niespelniona obietnice.

Obejrzyj spoty wyborcze PO z 2007r i 2011r, zobaczysz jaki klamca, bajerant i oszust przynosi dume Polsce jako presido Europe. Ale o tym nikt tu nic, na bbc nie pisali
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-03-25 01:03:35 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Oczywiście, że w tej chwili ciężko rozliczać Trumpa za całość obietnic - to może mieć miejsce za 4 lata powiedzmy,przy końcu kadencji. Wiadomości czerpię ze źródeł - ech...jeszcze raz podkreślam - nie z onetu, ani wp. Od lat nie odwiedzałem tych stron. Jeśli już polskie, to czasem Tvn24bis (a więc wiadomości finansowe).

Co do Tuska. Nie mam opinii na temat Jego prezydentury w Radzie Europejskiej. Dla mnie jest postacią nijaką, ale z pewnością lepszą od Pani Mogherini (szefowej Unijnej dyplomacji). która właściwie zaistaniała popłakaniem się na konferencji prasowej. Poza tym nie istnieje, a więc nie robi nic, gdy Unia i Europa potrzebuą polityków "z jajami". Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #4 Ocena: 0

2017-04-02 12:20:59 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawostka z dzisiaj, Hiszpanie potwierdzili, ze nie beda blokowali wniosku Szkocji o przystapienie do EU. Drugie referendum zostalo przeglosowane na "tak" w Holyrood, ale rzad T.May nie zgadza sie na Indyref2 przed wyjsciem UK z EU, wiec raczej do referendum nie dojdzie w najblizszych latach, nie bardzo sobie wyobrazam jak Szkoci w pokojowy sposob mogliby to obejsc. No i czekamy na Irlandie Polnocna, tu moze byc ciekawie!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #5 Ocena: 0

2017-04-03 02:55:06 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Cytat:


Po co Rosja zaanektowała Krym, przecież do niego tylko znacznie dopłaca? Podobnie jest z Czeczenią.



Odpal google maps to zrozumiesz od razu.

A. Port wojenny w Sewastopolu
B. Rury z węglowodorami z Azerbejdzanu i Turkmenistanu

Północna Osetia to była wisienka na torcie i mała rozgrzewka dla zielonych ludzików.

[ Ostatnio edytowany przez: hants 03-04-2017 02:55 ]

Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-04-03 11:02:23 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Komuś z pewnością zaczynają puszczać nerwy. Konserwatyści tracą już elementarne wyczucie, gdy podgrzewa się atmosferę do tego stopnia, że sugeruje się konflikt zbrojny o Gibraltar. Pan Howard "powiedział co wiedział", a smród zostanie.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/byly-szef-konserwatystow-michael-howard-o-gibraltarze,728845.html

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2017-04-03 13:40:54 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Zgadza się, widać tam napięcie. Na zewnątrz pitolą coś o trade dealach z Australią, czy inną Burmą; ale tak naprawdę to zaczyna się pod dupką palić, kiedy sobie uzmysłowią jak to będzie bez Europy. Chwytają się czego się da. A to zakładnicy (czyli my), a to wystawimy was terrorystom, itd.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-04-03 16:38:20 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Cyrk proszę Państwa. Teraz emerytowany wiceadmirał - i to podobno było w dzisiejszym "Daily Thelegraph"*CRAZY*

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/spor-o-gibraltar-wojownicze-komentarze-na-wyspach,728973.html

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 03-04-2017 16:39 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londonpool

Post #9 Ocena: 0

2017-04-03 18:35:42 (7 lat temu)

londonpool

Posty: 187

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-05-2016

Skąd: Pytong

Najpiękniejszą i najbliższą memu sercu piosenkę brytyjską śpiewał Szkot, Gerry Rafferty. Jak podrywałem panienki na Baker Street to zawsze to nuciłem -"Baker Street". Utwór wszechczasów w wykonaniu geniusza;)
Da ya think I'm sexy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2017-04-03 18:51:21 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2017-04-03 18:35:42, londonpool napisał(a):
Najpiękniejszą i najbliższą memu sercu piosenkę brytyjską śpiewał Szkot, Gerry Rafferty. Jak podrywałem panienki na Baker Street to zawsze to nuciłem -"Baker Street". Utwór wszechczasów w wykonaniu geniusza;)


Genialane.
Ostatni raz słyszałem to live w wykonaniu bułgarskiej kapeli na duńskim staku pomiędzy Anglią a Holandią.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,