MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ograniczony kontakt

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mamcia2000

Post #1 Ocena: 0

2016-09-23 08:51:50 (8 lat temu)

mamcia2000

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 23-09-2016

Skąd: Leeds

Witam wszystkich. Mam problem, mianowicie chodzi o kontakt ojca z córką. Córka ma 7 lat i jest przy mnie, z ojcem dziecka nie jestem około 5 lat, lecz zawsze miał z nią dobry kontakt. Zabierał małą co weekend do siebie, alimenty płaci ale nie są one przyznane przez sąd. Od około pół roku mój były jest w związku z kobietą, jednak nie przeszkadzało mi to i mała jeździła do nich na weekendy. Od paru tygodni gdy mała wracała do domu mówiła że ma dwie mamusie jedną w domu i jedną u taty. Oczywiście szybko uswiadomilam ją ze mama jest jedna i to ja nią jestem. Ostatnio nawet wróciła od taty z odpazonym tylkiem.... Kiedy zadzwonilam do niego by go prawdę mówiąc opierdzielic, pani która jest z nim w związku i która widziała moje dziecko raptem kilka razy wzięła telefon i zaczęła mi wytykac jaka ze mnie jest wyrodna matka, ze mała chodzi zaniedbana i ona w ostatni weekend musiała obciąć jej paznokcie, ha ha to wgle mnie rozbroilo😊 zaznacze ze owa pani nie posiada własnych dzieci. Od paru tygodni nie pozwalam aby dziecko do nich jeździło, jednak wiele razy pisalam i mowilam ze on może przyjechać do małej i spędzić z nią czas u mnie w domu, ale nie przyjechał ani razu, i mówi ze pójdzie do sądu by przyznali mu widzenia. Z tad moje pytanie czy sąd weźmie pod uwagę moje zdanie i moją niechęć do tego by mała spędzała czas z tą kobietą? Czy jest możliwość by w moim przypadku sąd mógł się przychylić do moich wymagań i zezwolił tylko i wyłącznie widywania małej tylko w moim domu? Czy raczej nie mam za wiele szans? Dziękuje za wszelką pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2016-09-23 09:03:01 (8 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Czyli chcesz, zeby Ojciec dziecka widywal je tylko w Twoim domu, bo nie lubisz jego nowej partnerki? Troche to za malo, zeby przekonac sad.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

mamcia2000

Post #3 Ocena: 0

2016-09-23 09:10:45 (8 lat temu)

mamcia2000

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 23-09-2016

Skąd: Leeds

Nie chodzi o to. Do tej pory mi to nie przeszkadzało. Zaczęło mnie niepokoić ze robią małej wodę z mózgu, 7 letniemu dziecku nie może samo przyjść do głowy ze może mieć 2 mamusie... Różne są powody mojej decyzji o ograniczeniu kontaktu np on nie wie i raczej Nie interesuje go gdzie mała chodzi do szkoły czy uczęszcza na jakieś zajęcia pozalekcyjne itp itd. Nie rozmawia ze mną na ten temat.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2016-09-23 09:18:56 (8 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Niekoniecznie. Mogla uslyszec w szkole " mum and stepmum", w jezyku polskim jest tylko to brzydkie slowo " macocha", to dziecko mowi, ze ma dwie mamy. Musialabys udowodnic, ze ojciec nie potrafi nalezycie zaopiekowac sie corka, dlatego musisz Byc obecna przy wizytach. Jak na razie nie widze podstaw.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2016-09-23 09:32:38 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

No i lepiej uważaj, bo jak zaczniesz za bardzo na nich naciskać, to np. SS dowie się, że dziecko jest zaniedbane - a jak oni wkroczą, to będzie nieprzyjemnie. Dla każdego zresztą, ale gdzie drwia rąbią...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

mamcia2000

Post #6 Ocena: 0

2016-09-23 09:39:34 (8 lat temu)

mamcia2000

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 23-09-2016

Skąd: Leeds

Czyli myślisz ze w obecnej sytuacji nie ma cienia szans? Jeżeli chodzi o to czy on nie umie się nią zająć to powiem szczerze ze nigdy nie balam się ze może stać się jej krzywda fizyczna u niego. Ale mam obawy co do tak zwanego "mącenia jej w głowie" i oczywiście pozostaje kwestia tego ze tak jak wspomnialam wcześniej zero zainteresowania z jego strony tym czym tak naprawdę powinien się zainteresować. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamcia2000

Post #7 Ocena: 0

2016-09-23 09:42:59 (8 lat temu)

mamcia2000

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 23-09-2016

Skąd: Leeds

Co do zaniedbania to oczywiście jest to pomówienie. Nie obawiał się o to.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #8 Ocena: 0

2016-09-23 09:43:05 (8 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Nie ograniczaj mu kontaktu, nie zadzieraj z nimi. Stanislawski ma rację. Wystarczy, że ta pani napomknie słowem, że dziewczynka jest zaniedbana bądź głodna, nieważne, to może być cokolwiek i masz wizytę Social Workera. Potem lawina zdarzeń na co najmniej kilka miesięcy, kategoria 'neglect' i Child Protection Plan...
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #9 Ocena: 0

2016-09-23 09:44:17 (8 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Siedmioletniemu dziecku moga przyjsc do glowy rozne rzeczy, ale to dorosli (opiekunowie) decyduja ktore z nich sa bezpieczne, stosowne, a na ktore dopiero przyjdzie czas..
Pol roku w zwiazku z nowym partnerem i juz nowa Pani czuje, ze musi "wychowywac" nie swoje dziecko i pouczac matke! Troche za wczesnie! Powiedzialabym nawet, ze rodzice (tak matka, jak i ojciec) popelnili blad pozwalajac na weekendowe pobyty dziewczynki w domu ojca z dopiero co zaprzyjazniona partnerka. Moze cos z tego nowego zwiazku wyjadzie, a moze nie, czas pokaze, dla dziewczynki to jednak troche za wczesnie zeby sie bawic w nowa rodzine!
Uwazam, ze autorka ma silne argumenty i powinna na spokojnie przedyskutowac je z ojcem dziecka.


[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 23-09-2016 09:45 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamcia2000

Post #10 Ocena: 0

2016-09-23 09:44:44 (8 lat temu)

mamcia2000

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 23-09-2016

Skąd: Leeds

Nie Obawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,