MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mieszkanie socjalne

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Natalka12131

Post #1 Ocena: 0

2016-07-26 21:36:16 (8 lat temu)

Natalka12131

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-07-2016

Skąd: Greenloaning

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy mam szansę na mieszkanie socjalne, jeśli tak jak długo będę na nie czekać i jakie potrzebuje dokumenty. Mąż zostawił mnie dla innej kobiety, muszę się wyprowadzić z mieszkania w którym do tej pory mieszkaliśmy razem, czy mam szansę na mieszkanie socjalne, pracuje na pol etatu że względu na to iż opiekuje się synkiem który ma cztery latka, proszę o pomoc.. Nie wiem co robić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Margaret282

Post #2 Ocena: 0

2016-07-26 22:31:37 (8 lat temu)

Margaret282

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 04-09-2015

Skąd: Keighley

zglos sie do consilu musisz miec wypowiedzenie z lokalu wtorym mieszkasz masz male dziecko nie odmowia ci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2016-07-26 22:37:28 (8 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

A co powiedzieli w lokalnym councilu? Skladac papiery zawsze mozesz. Jak dlugo sie czeka- to pytanie w stylu: jak dlugi jest kawalek sznurka. Jedne council maja duzo mieszkan I sie czeka krotko, inne malo I sie czeka latami.
Dlaczego "musisz sie wyprowdzic"? Wynajmowaliscie razem? Kupiliscie razem, czy to mieszkanie z coucilu? To, ze masz nieprzyjemna sytuacje osobista , nie stawia Cie wyzej w kolejce po mieszkanie socjalne.
https://www.womensaid.org.uk/
https://www.citizensadvice.org.uk/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2016-07-26 23:32:41 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

http://www.pkc.gov.uk/article/3134/Applying-for-Housing-in-Perth--Kinross
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Natalka12131

Post #5 Ocena: 0

2016-07-27 07:59:43 (8 lat temu)

Natalka12131

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-07-2016

Skąd: Greenloaning

Nie mam wypowiedzenia, po prostu mąż zostaje na tym mieszkaniu że swoją nową kobieta, a z racji tej że nie wiele zarabiam nie stać mnie na wynajem..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2016-07-27 08:48:37 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zloz wniosek o zasilek mieszkaniowy na siebie i dziecko. Bylu niech sobie szuk lokalu i doplaca do utrzymania dziecka w tym dachu nad glowa. Alternatywnie moze wam oplacic nowe lokum. Narazie nie jestes bezdomna i chociaz sytuacja nie jest mila gmin nie musi sie spieszyc z przyznaniem mieszkania. Mozesz wyladowac w hostelu daleko od pracy jaka masz i za co soe utrzymasz wtedy? Nie oddawaj dachu nad glowa bylemu bo dziecko nie zaslugujr na platanie sie. Moga tez uznac ze jeates bezdomna na wlasne zyczenie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #7 Ocena: 0

2016-07-27 08:52:30 (8 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2016-07-27 07:59:43, Natalka12131 napisał(a):
Nie mam wypowiedzenia, po prostu mąż zostaje na tym mieszkaniu że swoją nową kobieta, a z racji tej że nie wiele zarabiam nie stać mnie na wynajem..


" (...) po prostu mąż zostaje na tym mieszkaniu że swoją nową kobieta "- po prostu?

"Po prostu" mogłoby być w układzie partner-partnerka, ale nigdy w przypadku kiedy rozstaje się małżeństwo.

Jeżeli jest Twoim mężem, to uświadom mu, że jak znalazł sobie nową panią, to on ma sobie szukać mieszkania, a nie Ty z dzieckiem, a poza tym zakładasz sprawę o rozwód i alimenty - z uwagi na niskie dochody przysługuje bezpłatna pomoc prawna.

Postrasz go, a nie stawiaj się na przegranej pozycji, bo tak naprawdę, to przegrasz dopiero wtedy, jak "położysz uszy po sobie" i zrobisz wszystko to co on będzie chciał.

Nie trać czasu na martwianie się i szukanie mieszkania, a przeznacz go na uświadomienie mu, że rozstanie z Tobą to nie "bułka z masłem", a droga najeżona ciernistymi kolcami, i jak chce się bawić, to Ty mu możesz dostarczyć więcej zabawy... jego wybór!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #8 Ocena: 0

2016-07-27 13:52:20 (8 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

NoNickname: od kwietnia 2013 roku zlikwidowano bezplatna pomoc prawna dla spraw rodzinnych. Poza tym, zgadzam sie. Jesli byly chce sobie ukladac na nowo zycie, to niech uklada, ale nie Twoim i dziecka kosztem. Nie wyprowadzaj sie, niczego mu nie ulatwiaj, jak chce, to sam sie moze wyprowadzic. Jesli zrobisz to pierwsza, kiedy nie masz wypowiedzenia umowy, faktycznie mozesz zostac uznana za bezdomna na wlasne zyczenie i , teoretycznie, mozna bezdomnej odebrac dziecko. Wlasciwie, to nie musisz zakladac sprawy o rozwod (o alimenty jak najbardziej), bo to kosztuje, jak on chce, to moze sie rozwiesc z Toba. No, chyba, ze chcesz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Natalka12131

Post #9 Ocena: 0

2016-07-27 20:04:29 (8 lat temu)

Natalka12131

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 26-07-2016

Skąd: Greenloaning

Tak ja chciałam zostać, ale mieszkanie jest na niego i do tego wynajmowane od jego szefa, q sytuacja w domu robi się nie za miła... Bo w czwórkę nie mam zamiaru mieszkać.. Sama nie wiem co mam robić i jak..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

predatorstopa

Post #10 Ocena: 0

2016-07-27 20:23:07 (8 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Idz do consilu i powiedz ze was maz wywalil z domu i nie masz gdzie mieszkac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,