MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pies a wynajem mieszkan

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 44

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-11-15 20:14:16 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2008-11-15 20:22:26 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Watpliwie, zeby w pokoju ktos pozwolil Ci trzymac psa. Po prostu jak bedziesz szukala nieruchomosci to informujesz od razu, ze masz psa i szukaja odpowiedniej nieruchomosci dla Ciebie. Wieksze szanse powinny byc z domem niz mieszkaniem w bloku.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-11-15 20:50:30 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2008-11-15 20:58:24 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Musisz szukac, szukac i jeszcze raz szukac. Zawsze jest jakis landlord, ktory zgodzi sie. Byc moze bedzie latwiej jak mieszkanie bedzie nieumeblowane, bo wtedy wlasciciel nie martwi sie o ewentualne zniszczenie mebli.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #5 Ocena: 0

2008-11-15 21:12:38 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Mój znajomy miał podobną sytuacje. Uparł się że przywiezie psa z Polski no i mu się udalo. Jedno co wiem to to ze przez agencje bardzo ciezko znalesc mieszkanie z pozwoleniem na "pets". On dogadał się bezpośrednio z landlordem i dostał pozwolenie na psa. Myślę że w twojej sytuacji jedyne wyjście to szukać ogłoszeń w prasie i próbować dogadać się bezpośrednio z landlordem. W agencji zawsze ci powiedzą "sorry but landlord...";-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jaacek

Post #6 Ocena: 0

2008-11-15 21:16:52 (15 lat temu)

Jaacek

Posty: 67

Mężczyzna

Z nami od: 14-08-2006

Skąd: Londyn

Czesc
Wynajmowalem kiedys mieszkanie z agencji.Prawie przez 2 lata nikt sie tam nie pojawil i moglem tam trzymac nawet slonia.Tam jeszcze nie mialem zwierzaka.Potem mialem dom z agencji.Kolejne 2 lata i tylko raz pojawili sie na kontroli,oczywiscie wczesniej informujac mnie o tym.W tym domku mialem juz moja labladorke.Oczywiscie o niczym nie informowalem agencji.Po co ich denerwowac.Teraz mam mieszkanie od prywatnego najemcy.On wiedzial o mojej suni od poczatku ale na szczescie nie ma nic przeciwko psom,czyli mozna miec psa i znalezc mieszkanie.Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Post #7 Ocena: 0

2008-11-15 22:02:39 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #8 Ocena: 0

2008-11-15 22:28:46 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Nie chcę cię dołować ale ja mam kontrole z agencji co 4 miesiące. No ale tobie może się poszczęścić. Ja tylko żałuje że moja sunia musiała wylądować schronisku. To była chyba najgorsza decyzja w moim życiu dlatego z całego serce życzę ci powodzenia. Teraz wiem że gdybym mógł cofnąć czas to na głowie bym stanął żeby ona była tutaj. Nie chcę cie straszyć ale angole są jeszcze gorsi od Polaków pod względem "życzliwego poinformowania". (Jeżeli rozumiesz o co mi chodzi).Pozdrawiam.8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2008-11-15 22:49:18 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2008-11-15 23:02:50 (15 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Sorina, czesto dom kosztuje tyle samo co mieszkanie. Landlorda mozesz "uglaskac" wyzsza kaucja, ubezpieczeniem psa (pokrywa ewetualne szkody, a ze wzgledu na horrendalne koszty weta jest wrecz niezbedne).
No i szukac ogloszen bez adnotacji "no pets", dogadac prawie do konca i na ostatek byc ciezko "zdziwiona", ze o drobiazgu - pies zapomnialas wspomniec ;).
Tu masz stronke:
http://www.petfriendlyrentals.co.uk/
A co do ludzi wyrzucajacych futra, bo dziecko, wyjazd itp., cudnie by bylo gdyby byli objeci zakazem posiadania zwierzat dozywotnio...
Rece po prostu opadaja, jakby dorosla osoba nie mogla przewidziec, ze opieka nad zwierzakiem to kilkanascie lat, mimo pewnych zmian w zyciu, jak sie chce, to wszystko mozna... A nie pojsc najlatwiejsza droga, bez odrobiny kaca moralnego...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,