MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tabletki antykoncepcyjne w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 3 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ASAMAX

Post #1 Ocena: 0

2008-08-01 15:58:49 (16 lat temu)

ASAMAX

Posty: 40

Kobieta

Z nami od: 15-05-2008

Skąd: READING

Nie uprawiaijac sexu tez mozna zachorowac na choroby kobiece i wizyta u ginekologa jest wskazana bezwzgeldu na to czy sex jest chlebem powszednim czy nie znasz jego smaku wcale
...pamietaj kim jestes ....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewel122

Post #2 Ocena: 0

2008-10-09 19:35:31 (16 lat temu)

ewel122

Posty: 175

Kobieta

Z nami od: 09-07-2008

hej! bylam po tabletki anty do gp dal mi na 3 miesiace recepte pol tej recepty powiedzial ze jest dla mnie i ze jak mi sie skoncza to mam isc do apteki i znow mi dzadza (na ta kartke ktora zostala dla mnie ) ale jak juz pojde i strace ta kartke to jak to jest znow mam isc do gp po recepte:-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-10-09 20:07:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AGALON

Post #4 Ocena: 0

2008-10-09 20:39:29 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2008-10-09 20:07:58, wiadkuju napisał(a):
Ale potem wlozylam implanta i bylam rownie zadowolona z tym, ze lepiej - nie musialam juz latac co 3 mies na zastrzyk. Teraz go wyjelam z przyczyn czysto rodzinnych ale jak tylko przybedzie nam dzidzia to wracam po implant :-)



Hmmm chyba pierwsza napotkana mi osoba ktora dobrze wypowiada sie na temat implantu..Dlaczego? Bo nawet w FP zdecydowanie odradzali i mowili ze po zalozeniu w niedlugim czasie kobiety wracaja i .. wycigaja.... Ile tych kobiet?? Niestety nie mam pojecia...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #5 Ocena: 0

2008-10-09 21:30:12 (16 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Cytat:

2008-10-09 20:39:29, AGALON napisał(a):
Cytat:

2008-10-09 20:07:58, wiadkuju napisał(a):
Ale potem wlozylam implanta i bylam rownie zadowolona z tym, ze lepiej - nie musialam juz latac co 3 mies na zastrzyk. Teraz go wyjelam z przyczyn czysto rodzinnych ale jak tylko przybedzie nam dzidzia to wracam po implant :-)



Hmmm chyba pierwsza napotkana mi osoba ktora dobrze wypowiada sie na temat implantu..Dlaczego? Bo nawet w FP zdecydowanie odradzali i mowili ze po zalozeniu w niedlugim czasie kobiety wracaja i .. wycigaja.... Ile tych kobiet?? Niestety nie mam pojecia...


Koleżanka ma implanta i z tego co z nią rozmawiam na ten temat jest bardzoooooo zadowolona.W sumię się nie dziwię nie trzeba pamiętac o tabletcce, o porze w której trzeba brac :)
Mówię to z mojej perspektywy, nigdy nie brałam zadnych tabletek, implantów i innych podobnych.Zawsze zależało to od mojego męża ufam mu bezgranicznie :)
pozdrawiam
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2008-10-09 22:19:02 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jasmen

Post #7 Ocena: 0

2008-10-10 11:02:59 (16 lat temu)

Jasmen

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 24-09-2008

Hej.
Poszukaj w swojej okolicy tzw. Green Clinics.Maja tam lekarzy,pielegniarki.Sa to tzw przychodnie walk-in.Dowiedz sie najpierw,w ktorych dniach udzielaja porad w zakresie antykoncepcji.Przychodzisz w danym dniu i okreslonych godzinach bez skierowania,wypelniasz formularz.Masz spotkanie z pielegniarka,mowisz z czym przychodzisz.Zwazy Cie i zmierzy cisnienie krwi,a nastepnie widzisz sie z doktorem.W tych klinikach caly personel to kobiety.Lekarka dobiera Ci tabletki,ewentualnie daje te same o ktore prosisz.
Ja tez chcialam brac Yasminelle,ale tutaj maja tylko Yasmine.
Mozesz tu tez zrobic test ciazowy,testy na choroby weneryczne,cytologie.Wszystko za darmo i bez skierowania.
Pozdrowionka.
Agnieszka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jojomaster

Post #8 Ocena: 0

2008-10-10 13:12:57 (16 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

tez mialam zastrzyki - wlasnie... to latanie co 3 miechy :/ pozniej zazyczylam sobie implant - swietna sprawa, nie myslisz o niczym, zero problemow typu krwawienia itp... i rowniez jako i ty ten implant wyciagnelam z powodow rodzinnych. napewno powroce do niego jak juz nas przybedzie :) to jednak najlepsza metoda jaka stosowalam dotychczas :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenkaa

Post #9 Ocena: 0

2009-02-12 13:52:51 (15 lat temu)

Nenkaa

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 09-02-2009

Witam. Ja brałam zawsze yasmin, ale ostatnio kiedy byłam w Polsce i odwiedziłam swoją doktor przepisała mi yasminelle. Niestety okazało się, że źle na mnie działają i w związku z tym mam na sprzedaż 4 opakowania.Są one nowe, zakupione w grudniu, w oryginalnym opakowaniu.Jeżeli któraś z Pań była by zainteresowana kupnem, ponieważ bierze je, a już nie ma czy musi iść specjalnie do lekarza lub czekać na wysyłkę ich z Polski to proszę pisać na arlenamicek@onet.eu">marlenamicek@onet.eu. Ja tych tabletek nie biorę już, a szkoda też wyrzucić, jednak zapłaciłam za nie.Pozdrawiam;-);-);-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #10 Ocena: 0

2009-02-12 14:05:17 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Cytat:

2009-02-12 13:52:51, Nenkaa napisał(a):
Witam. Ja brałam zawsze yasmin, ale ostatnio kiedy byłam w Polsce i odwiedziłam swoją doktor przepisała mi yasminelle. Niestety okazało się, że źle na mnie działają i w związku z tym mam na sprzedaż 4 opakowania.Są one nowe, zakupione w grudniu, w oryginalnym opakowaniu.Jeżeli któraś z Pań była by zainteresowana kupnem, ponieważ bierze je, a już nie ma czy musi iść specjalnie do lekarza lub czekać na wysyłkę ich z Polski to proszę pisać na <a href="mailto:marlenamicek@onet.eu" target="_new">marlenamicek@onet.eu</a>. Ja tych tabletek nie biorę już, a szkoda też wyrzucić, jednak zapłaciłam za nie.Pozdrawiam;-);-);-)


Tu tabletki sa za darmo wiec raczej chetnych nie znajdzesz radzilabym na jakmims formum w pl dac takie ogloszenie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,