MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tabletki antykoncepcyjne w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 2 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

leyla76

Post #1 Ocena: 0

2007-09-03 23:43 (17 lat temu)

leyla76

Posty: 93

Z nami od: 11-08-2007

Skąd: milton keynes

Graza dzieki gorace, ale mam nadzieje, ze nie bede musiala z niego korzystac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Graza

Post #2 Ocena: 0

2007-09-04 21:30 (17 lat temu)

Graza

Posty: 64

Z nami od: 01-03-2007

Skąd: Luton

leyla76 nigdy nie musi byc powod-poprost czysto profilaktycznie. Lepiej dmuchac na zimne.:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evasta4

Post #3 Ocena: 0

2008-08-01 00:35:20 (16 lat temu)

evasta4

Posty: 1948

Kobieta

Z nami od: 12-06-2008

Skąd: Hampshire

No wlasnie,dobry temat.Potrzebuje recepte na plastry ant.Bylam w przychodni,nie ma ginekologa,wiec kazano mi isc do lek.rodzinnego.Poszlam,rozmawialismy o najlepszych dla mnie tabletkach,plastrach.I tyle.Dostalam adres szpitala,tam jest ginekolog.Moj ang nie jest najlepszy,wiec zglupialam...Czy rozumiecie cos z tego?Mam isc do szpitala do ginekologa na badanie i po recepte?Jak to tu w UK wyglada?Skierowania nie mam...I czy lekarz daje tecepte ktora realizuje w aptece za free?Czy tez place?Czyy jest jeszcze inaczej?Pogubilam sie...
"(...)Ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie,parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę(...)".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2008-08-01 07:27:22 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

moze poprostu chca sprawdzic, czy wszystko jest ok i bardzo dobrze robi ten lekarz, bo zanim wezmie sie takie srodki, to powinno zrobic sie badania. nie ma co sie martwic, a pozatym sa za darmo.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

redbulla

Post #5 Ocena: 0

2008-08-01 07:56:06 (16 lat temu)

redbulla

Posty: 72

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 09-06-2008

Yasmin a Yasminelle roznia sie tylko mala iloscia jednego skaldnika. Oba zawieraja 3mg drospirenone , Yasmin zawiera 30 micrograms ethinylestradiolu a Yasminelle ma go mniej bo 20 micrograms. Niczym innym sie nie roznia i nie powinno to robic zadnej roznicy w dzialaniu. Oba sa najnowszej generacji.
Ja osobisie bralam i jeden i drugi i nie poczulam roznicy. Wiem jednak ze kazdy organizm reaguje inaczej. Pozdrawiam.
Cytat:

2007-08-28 09:21, martuska61 napisał(a):
Witam

mam zapytanie czy udalo Ci sie dostać te tabletki z dokladnie takim samym składem??
problem w tym,że ja dostałam w Polsce Yasminelle-te najnowsze z najmniejsza dawką hormonów i służyły mi doskonale.
Kilka tygodni temu byłam u lekarza tutaj w UK i dał mi podobne z prawie identycznym skladem.Ale jak wiadomo "prawie" robi wielką różnicę , i po tych nowych czuję sie fatalnie!!Chciałabym wrócic do yasminelle ale nie wiem gdzie tego tutaj szukać.Lekarz dał mi Yasmine- czyli pierwsze tabletki od tego samego producenta.Ale to niestety nie to samo!!

Dzieki za info
Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: <i>martuska61</i> 28-08-2007 09:21 ]


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

redbulla

Post #6 Ocena: 0

2008-08-01 08:01:45 (16 lat temu)

redbulla

Posty: 72

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 09-06-2008

Jesli chcesz uzyskac leki antykoncepcyjne to mozesz isc do lekarza , Family Planning Centre i uzyskasz recepte na taki srodek. Dostaniesz go absoutnie za darmo w kazdej aptece.
Jesli chcesz taki pigulki badz inna metode antykoncepcji po raz pierwszy musisz isc so swojego GP , ktory raczej i niestety nie skieruje Cie w tym przypadku do ginekologa aczkolwiek mozesz sprobowac spytac. GP moze zdecydowac co Ci przepisac i jesli bedziesz sie czuc zle po ktores z tych metod to powie Ci zebys wrocila i dopasuje inna. Pozdrawiam.

Cytat:

2008-08-01 00:35:20, evasta4 napisał(a):
No wlasnie,dobry temat.Potrzebuje recepte na plastry ant.Bylam w przychodni,nie ma ginekologa,wiec kazano mi isc do lek.rodzinnego.Poszlam,rozmawialismy o najlepszych dla mnie tabletkach,plastrach.I tyle.Dostalam adres szpitala,tam jest ginekolog.Moj ang nie jest najlepszy,wiec zglupialam...Czy rozumiecie cos z tego?Mam isc do szpitala do ginekologa na badanie i po recepte?Jak to tu w UK wyglada?Skierowania nie mam...I czy lekarz daje tecepte ktora realizuje w aptece za free?Czy tez place?Czyy jest jeszcze inaczej?Pogubilam sie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2008-08-01 08:47:54 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2008-08-01 09:11:22 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

evasta4

Post #9 Ocena: 0

2008-08-01 15:53:14 (16 lat temu)

evasta4

Posty: 1948

Kobieta

Z nami od: 12-06-2008

Skąd: Hampshire

Acha czyli no normalna praktyka,ze lekarz rodzinny kazal jechac do ginekologa do szpitala.Rozumiem,ze tamten mnie zbada i przepisze plastry?A jak juz bede po wizycie to zawsze taka procedura tu bedzie czy juz lek.rodzinny sie tym zajmie?Acha ja nie dostalam zadnego skierowania do szpitala...tylko adres.:-?
"(...)Ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie,parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę(...)".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

redbulla

Post #10 Ocena: 0

2008-08-01 15:58:33 (16 lat temu)

redbulla

Posty: 72

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 09-06-2008

Cytat:

2008-08-01 08:47:54, kamila80 napisał(a):
czy ktors z Was stosowala moze zastrzyk antykoncepcyjny? slyszalam ze sa tu dostepne i dzialaja 2 do 3 miesiecy? jestem tylko ciekawa o skutecznosc i efekty uboczne?


Info na temat DEPO PROVERA ( nazwa zarowno w Polce jak i w Anglii), wejdz na link
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=647

Tylko nie wiem czy po przeczytaniu tego bedziesz nadal zainteresowa.
Ja stosuje antykoncepcje doustna i choc wiem ze to uciazliwe pamietac kazdego dnia o tabletce to wole jednak ta metode.
Kazdy wybierze to co uwaza za lepsze oczywiscie. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,