MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

SUPLEMENTY A COVID

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AbacusII

Post #1 Ocena: 0

2021-06-19 17:46:04 (3 lata temu)

AbacusII

Posty: 721

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2021

Skąd: Londyn

Cytat:

2021-06-19 15:42:01, sqlserver napisał(a):
Kolorowe tabletki szczęści, nie pomyślał bym ze ludzie są tak podatni na reklamę. Myślałem ze to raczej dotyczy starszych ludzi a tu proszę

mowisz o witaminach ?
ja mam obiady w pracy , zero sniadan i kolacji (poza owocami) wiec oczywistym jest ,ze uzupelniam te obiady dodatkowymi dragami w postaci witami, mioneralow itp , i co w tym zlego ?
Poza tym nie ogladam tv , wiec i reklam tez nie widze :)

[ Ostatnio edytowany przez: AbacusII 19-06-2021 17:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #2 Ocena: 0

2021-06-19 17:52:53 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

To po co jesz jak wszystko jest i tak szkodliwe, skomponuj sobie zestaw tabletek i będziesz miał wszystko co potrzebne do życia a dodatkowo z zaufanego źródła
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AbacusII

Post #3 Ocena: 0

2021-06-19 18:08:08 (3 lata temu)

AbacusII

Posty: 721

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2021

Skąd: Londyn

Cytat:

2021-06-19 17:52:53, sqlserver napisał(a):
To po co jesz jak wszystko jest i tak szkodliwe, skomponuj sobie zestaw tabletek i będziesz miał wszystko co potrzebne do życia a dodatkowo z zaufanego źródła

i widzisz, dlaczego umieściłem ten fragment z taksówkarza ,,Ty mowisz do mnie ? :-] bo w dyskusji nie jestem pewny czy odpowiadasz mi,czy komus innemu ? a powyższe to do kogo bylo skierowane ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AbacusII

Post #4 Ocena: 0

2021-06-19 18:15:03 (3 lata temu)

AbacusII

Posty: 721

Mężczyzna

Z nami od: 12-05-2021

Skąd: Londyn

Cytat:

2021-06-19 16:47:53, Maat17 napisał(a):
Ja nie lubie tabletek. Cale szczescie, ze nie mam recepty....


Ja absoltnie unikam tabletek , nawet jak mni miażdży czerep inmadło migreny staram sie nie brac ! Po prostu staram sie stosowac naturalne metody .I juz odpowiadam na pytanie : dlaczego jesz witaminy,to tez tabletki . Wg mnie witaminy choc podejrzewam ze maja jakis procent smieci chemicznych to nie sa produktem majacym zadziałać na jakis czynnik chorobowy we mnie .Witamina ma uzupelnic brak ..witaminy we mnie i tyle . Jest wygodnijsza do zastosowanai niz specjalna dieta, ktorej nie mam szansy zastowac przy moim trybie pracy .

[ Ostatnio edytowany przez: AbacusII 19-06-2021 18:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-06-19 19:16:03 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-19 18:15:03, AbacusII napisał(a):
Cytat:

2021-06-19 16:47:53, Maat17 napisał(a):
Ja nie lubie tabletek. Cale szczescie, ze nie mam recepty....


Ja absoltnie unikam tabletek , nawet jak mni miażdży czerep inmadło migreny staram sie nie brac ! Po prostu staram sie stosowac naturalne metody .I juz odpowiadam na pytanie : dlaczego jesz witaminy,to tez tabletki . Wg mnie witaminy choc podejrzewam ze maja jakis procent smieci chemicznych to nie sa produktem majacym zadziałać na jakis czynnik chorobowy we mnie .Witamina ma uzupelnic brak ..witaminy we mnie i tyle . Jest wygodnijsza do zastosowanai niz specjalna dieta, ktorej nie mam szansy zastowac przy moim trybie pracy .



Błędne założenie, jeżeli coś nazywa się witamina to nie znaczy ze jest zdrowe dla organizmu, po pierwsze to są związki syntetyczne i to ze coś powstaje z czosnku, oleju z wątroby czy trawy to bajki na poziomie tej ze karma dla kotów jest robiona z łososia, może jest ale w mniej niż 1%
Po drugie do syntezy tego wszystkiego zatrudniona jest wątroba i nerki, jak porozmawiasz z hepatologiem na temat wątroby to pierwsza rzeczą której ci odradzi to alkohol a następnie suplementów.
Po trzecie są związki które wzajemnie na siebie wpływają i np przyjmując dodatkowy magnez wypieramy potas który jest również ważny

Obrazek
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #6 Ocena: 0

2021-06-19 21:43:57 (3 lata temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Ja od pewnego czasu biore zielone tabletki :-] czyli spiruline , moja siostra chlorelle . Niby to samo ale .... zastosowanie w diecie ogromne inne .
Narazie nieodczuwam wiekszych zmian w organizmie , za krotki czas byc moze . Siostra od maja zaczela brac chlorelle , zaczela nowa diete i mowi ,ze juz teraz widzi efekty . Czuje sie lepiej , ma wiecej energi i zmniejszyl jej sie efekt poczucia "podjadania" . Brala codziennie napoczatku po 30 tab. 3x10.
Mnie babeczka w B&H doradzila 4x1 przez tydzien a potem 3x 6 spiruliny.
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2021-06-19 22:12:56 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008



Co do suplementacji, dziwi mnie, ze chyba nikt nie wspomnial o jednym z najstarszych i skutecznych, o tranie czy brakach/suplementacji witamin z grupy B.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #8 Ocena: 0

2021-06-19 22:19:31 (3 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Jeśli chodzi o suplementy to dają one pozytywne efekty jedynie w przypadku jeśli ktoś faktycznie ma ich niedobory. W przeciwnym razie to strata pieniędzy (pomijając efekt placebo - "jem sobie witaminki i dobrze się z tym czuję" ). Niektórym się wydaję, że jak wpakują w siebie pełno suplementów to staną się jakimiś terminatorami.
.

[ Ostatnio edytowany przez: rafal80 19-06-2021 22:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #9 Ocena: 0

2021-06-19 22:30:09 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-19 22:19:31, rafal80 napisał(a):
Jeśli chodzi o suplementy to dają one pozytywne efekty jedynie w przypadku jeśli ktoś faktycznie ma ich niedobory. W przeciwnym razie to strata pieniędzy (pomijając efekt placebo - "jem sobie witaminki i dobrze się z tym czuję" ). Niektórym się wydaję, że jak wpakują w siebie pełno suplementów to staną się jakimiś terminatorami.
.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>rafal80</i> 19-06-2021 22:20 ]




Dobrze mówisz, ale przewija się tu stary błąd. Nie ważne ze mam złą dietę a przez to niedobory witamin łyknę tabletki i dalej mogę jechać na śmieciowym jedzeniu, pizza z asdy plus 10 tabletek i wszystko jest Ok
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #10 Ocena: 0

2021-06-19 22:37:39 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-19 22:12:56, karjo1 napisał(a):
Co do suplementacji, dziwi mnie, ze chyba nikt nie wspomnial o jednym z najstarszych i skutecznych, o tranie czy brakach/suplementacji witamin z grupy B.


Niestety jak nie jesteś Eskimosem na Grenlandii to tran widziałaś tylko na reklamach
Kiedyś tran był z wątroby wieloryba, teraz już ze wszystkiego co z wody wyłowią, jeśli to nie jest gościu z przechlaną wątrobą
Chociaż kto wie
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,