MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy Jerzy Zieba to oszust?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Postów: 88

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sqlserver

Post #1 Ocena: 0

2021-06-18 07:45:31 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Dyskusja na temat tego Pana często pojawia się na forum, aktywnie reklamę robi mu niebieskieucho. Postanowiłem założyć ten watek żeby nie śmiecić w innych a temat jest ważny bo chodzi o nasze zdrowie.
Przybliżając kim jest ten człowiek, to następny bioenergooszust naszych czasów, który odkrył spisek lekarzy i farmaceutów realizujących zadanie depopulacji zlecone przez "nich".

Jak w każdym sensacyjnym filmie zaczynają go szukać i prześladować, dlatego wyszperano, ze nie jest doktorem jak się tytułuje a jego suplementy miały sfałszowane świadectwo dopuszczenia do obrotu w Polsce. Nie było problemu pan przeniósł interes do Czech i sprzedaje dalej.

Niestety naiwnych ludzi którzy są gotowi zapłacić majątek za najzwyklejsze suplementy o wątpliwej jakości nie brakuje.
Zieba prowadzi intensywny marketing polegający z grubsza na poddawaniu w wątpliwość metod leczenia ogólnie przyjętych jednocześnie proponując suplementy albo strukturatory wody.

Gra jest warta świeczki bo człowiek sprzedając wyciskarki do trawy za 2 tysiące złotych i tabletki z kiszonej kapusty po 100 pln zarobił ponad 30 milionów

tu mały przykład z kim mamy do czynienia



Zwolennicy teorii głoszonych przez pana Ziębę maja według mnie wszystkie przesłanki wskazujące na zmanipulowanie na poziomie sekty, nie trafiają do nich żadne argumenty


moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #2 Ocena: 0

2021-06-18 08:02:40 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5103

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Nie on jeden wietrzy spisek współczesnej medycyny. Znam kilku przynajmniej, którzy mówią podobnie, a nic poza ideą zdrowego odżywiania nie oferują. Wg. nich pacjent jest klientem szeroko rozumianego systemu zdrowia (lekarze, farmaceuci), a przestają nimi być kiedy są zdrowi. Systemowi zależy więc na leczeniu, a nie na wyleczeniu. Chciałbym być daleki od tej teorii, ale moje spotkania z medycyną tego potwierdzić nie mogą.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-06-18 08:12:10 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

oczywiście, ten rodzaj oszustwa na pożywkę w tym, ze służba zdrowia jest w opłakanym stanie i pacjent jest nikim w tej maszynie.

ten pan ma setki mniej lub bardziej podobnych na całym świecie bo to naprawdę świetny biznes.
Mialem w Polsce znajomego który w czasie kryzysu na początku lat 2000 stracił prace w HR i szukał roboty przez pół roku i na jakiejś imprezce przy piwku ktoś mu wrzucił temat żeby został bioenergoterapeuta bo umie nawijać makaron na uszy.
Po dwudziestu latach w tym interesie facet nie wie co z kasa robić, niestety nie da się tez z nim rozmawiać prywatnie bo jest przeświadczony o swojej boskości

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #4 Ocena: 0

2021-06-18 08:22:28 (3 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie znam gościa
A to kto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-06-18 08:37:58 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-18 08:22:28, Wembley27 napisał(a):
Nie znam gościa
A to kto.


Czyli jesteś szczęśliwym człowiekiem albo nieświadomym , czyli szczęśliwym

J Zięba to najbardziej znany alternatywny lekarz 3 RP
leczący raka witamina c, oczywiście jego taka prawoskrętna
potrafi tez za pomocą hipnozy powiększać biust

wiki o Ziębie
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #6 Ocena: 0

2021-06-18 12:09:18 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-18 07:45:31, sqlserver napisał(a):
Dyskusja na temat tego Pana często pojawia się na forum, aktywnie reklamę robi mu niebieskieucho.

Nie, nie robie mu reklamy. Nie mam w tym zadnego interesu.
Cytat:

Postanowiłem założyć ten watek żeby nie śmiecić w innych a temat jest ważny bo chodzi o nasze zdrowie.

Nasze zdrowie? Widac zle trafiles. Jak chcesz sie leczyc medycyna rockefellerowska, która nie leczy zadnych chorób przewleklych, dajac tylko zludzenie poprzez lagodzenie ich symptomów, która mozna w ten sposób "leczyc" przez cale zycie, to grtuluje jej wyboru.
Cytat:

Przybliżając kim jest ten człowiek, to następny bioenergooszust naszych czasów, który odkrył spisek lekarzy i farmaceutów realizujących zadanie depopulacji zlecone przez "nich".

O kuałalumpur ihugo kołątaj!
Ciagle zapominasz o Audi alteram partem.
Zwróc sie do JZ z tymi zarzutami. Moge Ci udostepnic jego email.
Cytat:

Jak w każdym sensacyjnym filmie zaczynają go szukać i prześladować, dlatego wyszperano, ze nie jest doktorem jak się tytułuje

O mamciewknesecie!
Gdzie Ty taka dezinformacje znalazles? Wskazesz to smierdzace zródlo ((?)) JZ NIGDY nie tytulowal sie doktorem ((!))
Cytat:

a jego suplementy miały sfałszowane świadectwo dopuszczenia do obrotu w Polsce.

Ha ha ha! To Polska nie honoruje dopuszczen FDA?
Cytat:

Nie było problemu pan przeniósł interes do Czech i sprzedaje dalej.

Przeniósl interes do Czech, bo Polska rekami "Pig Farmy" chciala go zniszczyc. W Czech sa normalni ludzie.
Cytat:

Niestety naiwnych ludzi którzy są gotowi zapłacić majątek za najzwyklejsze suplementy o wątpliwej jakości nie brakuje.

Jak nie daj boze uraczy Cie rak, czy jakies inne upierdliwe przewlekle choróbsko, mozesz leczyc sie "lekami" aptecznymi - zycze powodzenia. Nikt nikogo nie zmusza do stosowania skutecznych metod leczenia sie opisanych w "Ukrytych terapiach".
Cytat:

Zieba prowadzi intensywny marketing polegający z grubsza na poddawaniu w wątpliwość metod leczenia ogólnie przyjętych jednocześnie proponując suplementy albo strukturatory wody.

No, to pojechales po bandzie. Kazdy ma prawo prowadzic marketing. Powiedz mi co w tym zlego? On nikmu nie odradza "leczenia sie" medycyna rockefellerowska. Pokaz mi, ze odradza. On nie proponuje(!) tylko reklamuje i ma do tego prawo ((!))
Cytat:

Gra jest warta świeczki bo człowiek sprzedając wyciskarki do trawy za 2 tysiące złotych i tabletki z kiszonej kapusty po 100 pln

Skad ty bierzesz takie dezinformacje? Pojecia nie masz co on sprzedaje.
Cytat:

zarobił ponad 30 milionów

Odowiem szczerze. Nie wiem ile zarobil i mam to gleboko tam gdzie wszyscy wiedza. JZ oczywiscie zarabia, ale UCZCIWIE! Chcesz mu zajrzec do kieszeni? Podam Ci do niego kontakt.
Cytat:

tu mały przykład z kim mamy do czynienia
http://www.youtube.com/v/-PQHZuAusBo

Pojecia nie masz o metodach leczenia i wysmiewasz sprawdzone.
Cytat:

Zwolennicy teorii głoszonych przez pana Ziębę

JZ nie ma swoich teorii ((!)) To co opublikowal to sprawdzone/skuteczne metody naukowców leczenia chorób przewleklych.
Cytat:

maja według mnie wszystkie przesłanki wskazujące na zmanipulowanie na poziomie sekty, nie trafiają do nich żadne argumenty

Ha ha ha! Jezeli kiedykolwiek dopadnie Cie jakakolwiek choroba przewlekla, mozesz leczyc sie tradycyjnie. On nikogo od tego nie odwodzi ((!)) Ja natomiast ZAWSZE bede stosowal sie do jego rad - które nie sa bynajmniej jego autorstwa. Odpowiedz zakoncze niedoslownym (bo nie pamietam), ale oddajacym sens cytatem znanego doktora:
"Wole byc leczonym przez szamana i zyc, niz przez swiatowa slawe i umrzec"
Reasumujac, kazdy ma wolny wybór. Nie ma przymusu stosowania sie do rad zawartych w trzech czesciach "Ukrytych terapii".

I to nabyloby tyle. Bum tarara!

--
Kto ma monopol na prawdę szerzy kłamstwa
Those who have monopoly of truth spread lies





[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 18-06-2021 12:23 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2021-06-18 12:28:07 (3 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2021-06-18 08:37:58, sqlserver napisał(a):
Cytat:

2021-06-18 08:22:28, Wembley27 napisał(a):
Nie znam gościa
A to kto.


Czyli jesteś szczęśliwym człowiekiem albo nieświadomym , czyli szczęśliwym

J Zięba to najbardziej znany alternatywny lekarz 3 RP
leczący raka witamina c, oczywiście jego taka prawoskrętna
potrafi tez za pomocą hipnozy powiększać biust

wiki o Ziębie





Ja nie czytam takich pierdół
Są bardziej interesujące rzeczy do robienia
A nie reklamowanie jakiegos faceta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2021-06-18 12:39:25 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

strasznie kiepski tytul na watek...a juz na pewno slaby poziom jak na moderatora

jest wolny rynek a jezeli gosc nie siedzi w wiezieniu tzn ze dziala legalnie kazdy ma prawo kupic trawe i wierzyc w to ze po jej zazyciu nie bedzie mial odstajacych uszu

czyli danojogurty mozna sprzedawac reklamujac je w tv ze sa super zdrowe i maja zywe kultury bakterii ale jego wywarow z kiszonej kapusty juz nie daj boze bo to oszust hehe...


dla jasnosci nigdy nie kupilem zadnego jego produktu ale lubie goscia jesli jest oszustem to zglos zawiadomienie do prokuratury a nie zakladasz watek ktory wprost kogos obraza a regulam8n mowi jasno ze nie robimy tego na forum

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 18-06-2021 12:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #9 Ocena: 0

2021-06-18 13:08:28 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-18 08:37:58, sqlserver napisał(a):
Czyli jesteś szczęśliwym człowiekiem albo nieświadomym , czyli szczęśliwym
J Zięba to najbardziej znany alternatywny lekarz 3 RP
leczący raka witamina c,

Pojecia nie masz co moze witamina C. Jeszcze raz:
https://www.bitchute.com/video/qenhMagqXdwD/
Ponadto dołożę:
https://www.youtube.com/watch?v=6xn-6fupVmI
oraz
http://www.doctoryourself.com/Radiation_VitC.pptx.pdf
Cytat:

oczywiście jego taka prawoskrętna

Patrz link wyzej o wit. C
Cytat:

potrafi tez za pomocą hipnozy powiększać biust

Tak, jest to mozliwe. Ale widze ze próbujesz sie czepnac czegokolwiek, by tylko go zdyskredytowac. Masz za to placone? Czy tylko beziteresowna zawisc Toba targa?

Cytat:

Tak to bywa, gdy pije sie tylko z jednego (skazonego) zródelka.
Reasumujac, nie mam zamiaru uczestniczenia w tym zapyzialym watku. Piszta co chceta. Jak sie ktos zalapie na jakies upierdliwe choróbsko, zawsze ma wybór leczenia sie wedlug swojego wyboru. Nie ma przymusu do stosowania sie do rad zawartych np. w trzech czesciach "Ukrytych terapii". Nał ju noł łot tu du. Nicht Wahr?

--
Śniło mi się, że byłem lekarzem, ale jak się obudziłem, to gdzieś mi się zapodział kitel i stetoskop
I had a dream that I was a doctor, but when I woke up, my smock and stethoscope had got lost

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 18-06-2021 13:17 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Gwontownik

Post #10 Ocena: 0

2021-06-18 13:21:41 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5103

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Code:
 

Cytat:

2021-06-18 08:37:58, sqlserver napisał(a):

wiki o Ziębie

Nie wiem jak w przypadku przytoczonego hasła, ale Wiki to akurat wiarygodnym źródłem nie jest. To tak samo jakbyś na forum o coś zapytał. Każdy coś napiszę, admin odrzuci śmieci i już. Jaka jest wiedza? Taka jaka piszący mają. To samo jest z Wiki.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,