MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy Jerzy Zieba to oszust?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 7 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2021-07-09 17:53:13 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

PS.

@SQL... no to się doczekałem po raz kolejny wrzutki, co do mojej przeszłości. Dopóki mam się zamiar jeszcze nie przenosić w inny wymiar, to leki muszę brać. W Polsce, jako weteran nie jestem 'rozpoznawany'. Dyskusja zresztą na inny wątek. W sytuację weteranów WP nie wnikam, to są odrębne regulacje MON.

@SQL... poniżej masz krótki film, gdzie na szczęście nie ma drastycznych scen. Zresztą jest tego trochę w sieci. Ciekaw jestem ile Ty zażywałbyś leków, gdybyś kilka lat spędził mniej więcej w takiej rutynie. I to tylko piszę o zdrowiu psychicznym. Kwestie fizyczne, jak możliwa utrata kończyny, kończyn, sprawności fizycznej - rzecz inna. Pozdrawiam...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #2 Ocena: 0

2021-07-09 18:02:20 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Jak to, chyba dziś napisałeś, jeśli odkrywasz karty to ktoś w nie może zagrać.
Nie było moim zamysłem atakować czy piętnować ciebie.
Na postrzeganie twojej sytuacji ma prawdopodobnie wpływ fakt ze mój dobry znajomy odsłużył legie i sporo o tym z nim rozmawiałem, niestety kolega pare lat temu popełnił samobójstwo, również pozdrawiam i zdrowia życzę

[ Ostatnio edytowany przez: sqlserver 09-07-2021 18:03 ]

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #3 Ocena: 0

2021-07-09 18:11:51 (3 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Te gry to teraz są takie realistyczne.
Ja grywałem w CS-a i Call of Duty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2021-07-09 18:19:13 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@SQL..ok, w porządku jest. Rozumiem, jak to zresztą sam napisałeś, że "niestety kolega pare lat temu popełnił samobójstwo". No jak to czasem wpisuje się w schematy drogi ludzi, którzy przeszli przez ... . Co wcale nie znaczy, że emocjonalnie nadal nie są gdzieś w Afganistanie albo w Mali.

Po 2WW byli żołnierze mieli takie samo piętno w głowach, jak cywile. Może dlatego nie było dużych różnic w postrzeganiu świata. Teraz jest inaczej, a weteran, to 'małpa w cyrku'. Dobrze sprawdza się podczas show, pod publikę. Poza tym, to niech siedzi w klatce.

@andypolo...to graj. Zawsze możesz sobie zrobić przerwę, albo zacząć od nowa. Call of Duty mówisz... pewnie wiesz. To żadnych terapii nie potrzebujesz, nawet od JZ.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 09-07-2021 18:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2021-07-09 18:24:33 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ciekawie sie toczy OT, ale moze warto gdzies przeniesc taka rozmowe, a tu wrocic do tematu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #6 Ocena: 0

2021-07-09 18:36:00 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

denaturatorowy nos postraszył prokuratorem i rakiem i obiecał ze już tu się nie pojawi wiec temat powoli umiera
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: 0

2021-07-10 07:05:05 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2021-07-09 16:55:30, sqlserver napisał(a):

Obrazek


Mocne to. Ogłosić się szefem katedry nieistniejącego uniwersytetu.
... Jednak to czubek jest.

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 10-07-2021 07:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

QUAEROINN

Post #8 Ocena: 0

2021-12-30 22:26:13 (2 lata temu)

QUAEROINN

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 29-08-2020

Skąd: UK

Witam wszystkich czytających omawiane w/w naukowe przemyślenia na temat zdrowia.
Niestety albo i stety nadchodzi własnie czas abyś to TY zadbał o SWOJE zdrowie tak jak dawno temu mawiał pewien pisarz.
Zgodnie ze stara
prawda - można rzec, iż pierwszym lekarzem to jesteś TY,
ale Homo sapiens jest z natury leniwy i aby to się nie wydało używa zastępczych i pokrętnych usprawiedliwień by samemu nie zadbać o własne zdrowie, tudzież zleca to do firmy usługowej- SULZBA ZDROWIA a ta jak to w kapitalizmie bywa,
robi go w wala w myśl mało robić dużo kasować.
Wniosek jest tylko jeden obecnie nie masz wyboru jak chcesz zdrowo żyć, musisz poznać swoja maszynę. Dać jej TO co jej się należny a TO COŚ jest wokół nas, bo TEN kto te maszynę zaprojektował nie popełnił błędu ON wiedział co robi i to nawet,że będziesz demolował własny motor i dlatego np. nasiał mnóstwo ziół.
Człowiekowi dal wolna wole a TEN wybiera co mu się opłaci a zatem,tam gdzie się zaczyna kasa to tam już kończy się wiara, zaufanie etc
Z pozdrowieniami
,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2021-12-30 22:38:29 (2 lata temu)

andyopole

Posty: 12801

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2021-07-10 07:05:05, daavid napisał(a):
Cytat:

2021-07-09 16:55:30, sqlserver napisał(a):

Obrazek


Mocne to. Ogłosić się szefem katedry nieistniejącego uniwersytetu.
... Jednak to czubek jest.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>daavid</i> 10-07-2021 07:05 ]




Jeśli ktoś sprzedaje sok z buraka czy roztwór soli w cenach najdroższych alkoholi to mu się nie takie tytuły należą! Godny naśladowca Rydzyka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #10 Ocena: 0

2022-01-02 18:02:56 (2 lata temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2021-12-30 22:38:29, andyopole napisał(a):
Cytat:

2021-07-10 07:05:05, daavid napisał(a):
Cytat:

2021-07-09 16:55:30, sqlserver napisał(a):

Obrazek


Mocne to. Ogłosić się szefem katedry nieistniejącego uniwersytetu.
... Jednak to czubek jest.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>daavid</i> 10-07-2021 07:05 ]




Jeśli ktoś sprzedaje sok z buraka czy roztwór soli w cenach najdroższych alkoholi to mu się nie takie tytuły należą! Godny naśladowca Rydzyka.


Oszut taki sam jak tysiace wróżek itp "uzdrowicieli" O ile jeszcze jakieś gadanie motywacyjne mogę zrozumieć, czy dyskusje o vit c prawo czy lewo skrętej, czy jakiś bogach słonca itp to mogę zrozumieć, bo jak komuś rozum krótki to nie ma co szukać logiki. ALe oszukiwanie ludzi w kwestii leczenia, czy oszustwo w głoszeniu metody ratownictwa, to powinien siedzieć i dożywotni zakaz występów publicznych i dostępu do sieci. Z jednej strony można powiedzieć że ludzie są sami sobie winni że są głupi. Problem w tym że on żeruje właśnie na tych często chorych, słabych, wyniszczonych przez chorobę, życie i psychikę. To tak jak by się znęcać psychicznie i wyrafinowanie nad niepełnosprawnymi.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 7 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,