MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy Jerzy Zieba to oszust?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 5 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2021-06-23 19:34:49 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-19 20:20:04, sqlserver napisał(a):
No właśnie ze nie bo z tego co wiem yo go szuka prokuratura :-M]

Podaj szczególy skoro wiesz.
Cytat:

A poważnie bo dużo materiału do przejrzenia a ty może będziesz wiedział na co i dlaczego J Zięba proponuje podawanie dożylnie perhydrolu

Oczywiscie. Nizej masz wyjasnienie:
https://jerzyzieba.com/stanowiska/oswiadczenie-w-sprawie-perhydrolu/
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

sqlserver

Post #2 Ocena: 0

2021-06-23 20:38:13 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Czyli kategorycznie nie ale im dłużej czytasz to tym bardziej TAK, tylko trzeba posiadać wiedzę
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

plazaa

Post #3 Ocena: 0

2021-06-24 09:16:11 (3 lata temu)

plazaa

Posty: 456

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2016

Skąd: cambridge

rownie dobrze mozna zapytac czy rzadzacy to oszusci:)

bo sie okazauje ze ci co sie szczepili czesciej umieraja na wariant delta niz osoby ktore sie nie szczepily. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #4 Ocena: 0

2021-06-24 09:37:59 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

czyj jak ukradnę ci samochód to nie ma problemu bo rząd kradnie jeszcze więcej
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2021-07-03 20:18:33 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@sql... w pełni Cię popieram w tej opinii powyżej. Pozwoliłem sobie na obejrzenie kilku filmów z Panem JZ, gdyż @niebieski podaje dość dużo linków do terapii, do porad, do wykładów JZ.
Niezbyt przemawiają do mnie tezy, jakie stawia. Trzeba przyznać jednak, że technikę manipulacji odbiorcą ma opanowaną perfekcyjnie. W porównaniu do lekarzy, którzy często są aroganccy wobec pacjentów, nie poświęcają zbyt wiele wagi do zbudowania więzi z pacjentem...Pan JZ jawi się, jako rozumiejący każdego, utożsamiający się z bólem, chorobą, nieszczęściem. Na dodatek na wszystkie kłopoty ma lekarstwo i panaceum.
Nie wiem, bo zażywanie suplementów diety raczej nikomu nie zaszkodzi. Dobrodziejstwa witamin są znane od ponad 100 lat.
Natomiast do bardziej inwazyjnych terapii, jak wlewy dożylne, lub rezygnacja z konwencjonalnej medycyny, to już możliwa szkoda i niebezpieczeństwo. Na swoich kanałach w sieciach społecznościowych promuje stronę (nie wspominam już o produktach) z zakładką 'Pomogło'. Dla mnie szkoda, że nie ma zakładki 'Nie działa i nie pomaga'.
*CRAZY*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #6 Ocena: 0

2021-07-03 22:16:04 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Niestety mechanizm za każdym razem jest taki sam, ktoś się czuje samotny, niekochany i niechciany, zaniedbany i nie poświęca mu się odpowiedniej uwagi i wtedy pojawiają się wszelakiej maści oszuści, czy to guru sekty czy szef grupy przestępczej sprzedawca garnków czy znachor. Rozumie cię wysłucha i w odpowiednim momencie ci przytakuje pomoże ci radą i lekarstwem. Osoba omotała jest pod takim wpływem ze zaczyna być wroga do każdego kto ma inną opinie na temat jego guru a za negowanie jego świętości jest nawet w stanie zrobić krzywdę oponentowi. Świat ma tysiące lat a ludzie ciagle kupują ten sam mechanizm
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2021-07-03 23:36:04 (3 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ja może odpowiem na temat posta, od razu i bez dodatkowych komentarzy.
Moim zdaniem Jerzy Zięba to nie jest oszust.
To najpewniej po prostu niezły czubek.
Dziękuję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2021-07-04 00:16:45 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Gdyby robił to dla idei czy walki z kanonem ale on po prostu tłucze szmalec. To wyrachowanie a nie czub
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2021-07-04 03:32:48 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Witaminy są istotne, ale są też badania, że ich wpływ jest przeceniany tj. witaminki to nie wszystko a ich nadmiar bywa szkodliwy. Oczywiście wiara jest istotna, dlatego czasami placebo też pomaga.

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 04-07-2021 03:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

plazaa

Post #10 Ocena: 0

2021-07-04 12:02:07 (3 lata temu)

plazaa

Posty: 456

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2016

Skąd: cambridge

Pytanie czy wogole te badania sa wiarygodne? Witamin nie mozna opatentowac i zarabiac na nich jak na lekach bo to substancje naturalne. Chyba malo komu zalezy zeby ludzie byli w pelni zdrowi bo choroba to biznes dla firm farmaceutycznych. Szczepionki ktore sie podaje na covid tez nie są wystarczające przebadne a ludzie je przyjmują:) A kto da gwarancje czy za 5 czy 10 lat nie pojawiaja sie skutki uboczne grozniejszy niz sam covid ? firmy ubezpieczeniowe z jakiegos dziwnego powodu niechca ubezpieczac ludzi od skutkow tych szczepionek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,