MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy Jerzy Zieba to oszust?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 3 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2021-06-18 20:13:34 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14713

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tez bym nie wiedziala kto on zacz gdyby nie ten temat. No to teraz juz wiem: D

A co mi tam, podbije:8

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #2 Ocena: 0

2021-06-18 20:14:37 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-18 13:46:56, daavid napisał(a):

A Zięba, czy też jego porady, potrafi wyleczyć upierdliwą chorobę, dajmy na to raka?


Opisal to dokladnie w II. czesci ksiazki "Ukryte terapie" (jest tam równiez jak w prosty sposób blyskawicznie wyleczyc sie z sepsy). Na YT byly 4 czesci jego filmów. Trzy prawdopodobnie wykosili (cenzura) i ostal sie pierwszy z drugiej reki:
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #3 Ocena: 0

2021-06-18 20:21:57 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-18 13:21:41, Gwontownik napisał:
Nie wiem jak w przypadku przytoczonego hasła, ale Wiki to akurat wiarygodnym źródłem nie jest. To tak samo jakbyś na forum o coś zapytał. Każdy coś napiszę, admin odrzuci śmieci i już. Jaka jest wiedza? Taka jaka piszący mają. To samo jest z Wiki.


Oczywiscie. Mam takie powiedzenia:

Źródło jakim Wikipedia
prawdziwe jak inne media
Możesz napotkać nonsens w niej
trochę rozumu użyć chciej

Such a source as Wikipedia
is as true as other media
for you can find nonsense in it
employ your brain, at least a bit

albo:

Źródło jakim Wikipedia
prawdziwe jak inne media
Możesz napotkać kłamstwo w niej
trochę rozumu użyć chciej

Such a source as Wikipedia
is as true as other media
'cause you can find untruth in it
employ your brain, at least a bit

I jedno i drugie sie jej przytrafia.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

peters_1

Post #4 Ocena: 0

2021-06-19 14:17:56 (3 lata temu)

peters_1

Posty: 63

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2010

Skąd: Londyn

Przed kazda wypowiedzią ktora źle mówi innego człowieka proszę się zapoznać z niezależnymi źródłami które mówią całkiem inaczej niż źródła głównego ścieki. TVP, TVN i typu podobne media. Nawet od jakiegoś czasu youtube cenzuruje wszystko co nie po jego myśli. Co widać dokładnie po kampanii wyborczej Trumpa.
Jeśli ktoś chce się leczyć medycyna konwencjonalna która leczy w nieskonczonosc proszę bardzo. Ale nikt i nic nie zabroni mi leczyć się tak jak ja chcę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-06-19 15:27:01 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Możesz nawet się zamknąć na 3 zdrowaśki w piecu chlebowym. Człowiek czyta o tym jak ludzie byli ciemni w średniowieczu ale prawda jest taka że nic się nie zmieniło. Szeroki dostęp do wiedzy jaka daje internet nie poprawiło sytuacji co więcej dało narzędzie oszustom pozwalające na szeroki dostęp do swoich ofiar
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

peters_1

Post #6 Ocena: 0

2021-06-19 15:44:08 (3 lata temu)

peters_1

Posty: 63

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2010

Skąd: Londyn

Sa ludzie którzy wyszli prawie z grobu i chyba nie zaprzeczysz?
Skoro masz lepsze suplementy o Visanto to zrób reklamę nagraj kilka filmikow i rób biznes.
Dziś widać dokładnie czym pachnie big farma na przykładzie covidu. Ludzie są "ślepi " i wszystko lykaja. Jeśli się nie weźmie zdrowia i życia w swoje ręce to już można 4 deski sobie kupić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2021-06-19 15:45:54 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

PS.
Co do uprzedniego postu Pani Moderator... w sprawie popularności Pana Zięby.
Otóż również nie wiedziałbym o działalności JZ, gdyby nie posty na niniejszym Forum MW. Będąc już jednak zaznajomiony wstępnie z tematyką, poszperałem nieco w sieci. Stąd uważam, że przymiotnik 'popularny' nie był przesadą.
Jednak, jeżeli oceniać poprzez pryzmat indywidualnych doświadczeń moderacji Forum, to jestem nieco skonfundowany. Moderator @sqlserver założył wątek, gdyż uważa działalność Pana Zięby za wart uwagi.
Natomiast moderator @SweetLiar neguje słowo 'popularny'. Przecież korzysta z Internetów, na dodatek często i dużo... .

Może zatem 'niepopularny, aczkolwiek zauważalny' Pan Jerzy Zięba. Taki zwrot chyba spełniłby wymogi akceptowalne przez... moderatorów? Nie wiem, ale się staram dobrać odpowiednie wyrazy, aby uniknąć w przyszłości skarcenia.
Na pewno czas dla mnie opuścić ten wątek, którego cel jest dla mnie niewiadomą. Czy ma być ostrzeżeniem, czy też promocją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2021-06-19 15:55:49 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Mijają lata, wieki a nic się nie zmienia



moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #9 Ocena: 0

2021-06-19 16:08:05 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5118

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

To może człowiek który postępuje zgodnie ze swoją ideologią, który medycynę rokefellerowską ma tak głęboko w nosie, że aż w ..., człowiek. Człowiek który twierdzi, że choroby wynikają z diety, stresu i pracy. Człowiek który na propagowanej przez siebie wiedzy nic nie zarabia. Wybrałem taki film podsumowujący jakiś okres czasu, abyś zapoznał się z ideą, a jeśli ci się spodoba, jeśli cię przekona to jest dużo więcej.
Dla wyjaśnienia; nie to abym się nie zgadzał z jego wytycznymí, nie to abym je stosował bo nawet takiej możliwości nie brałem pod uwagę. Ja poprostu nie stosuje się do tego, ale też nie uważam za oszołoma i naciągacza, a tylko dlatego, że świat ma zbyt wiele pokus.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 19-06-2021 16:13 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #10 Ocena: 0

2021-06-19 17:44:26 (3 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2021-06-18 14:27:41, sqlserver napisał(a):
Cytat:

2021-06-18 12:09:18, niebieskieucho napisał(a):

Cytat:

Gra jest warta świeczki bo człowiek sprzedając wyciskarki do trawy za 2 tysiące złotych i tabletki z kiszonej kapusty po 100 pln

O co Ci chodzi, ze tak punktujesz JZ?
Nie kupuj. Jakosc musi miec swoja cene. Jego produkty zawieraja minimalny zysk.
Co wiesz o tej wyciskarce?
Cyt.:
"Alfa 2 G Grass wyciskarka wolnoobrotowa.
Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i materiałów bez dodatku szkodliwych bisfenoli (BPA FREE).

Unikatowość tej wyciskarki polega na tym, że wyciskarka ta może nie tylko dostarczyć soku z owoców twardych, miękkich jak też twardych i miękkich warzyw, ale co najważniejsze, w bardzo efektywny sposób wyciska sok z traw, co jest domeną tylko specjalnych wyciskarek.

Dzięki procesowi wolnoobrotowego wyciskania, soki z warzyw i owoców zawierają więcej enzymów, witamin i składników odżywczych, a przy tym, ich przyswajalność jest jeszcze lepsza.

Wyciskanie soku odbywa się poprzez miażdżenie i prasowanie wrzucanych produktów.

Duży otwór wlotowy nie wymaga wcześniejszego krojenia produktów. Alfa 2G Grass wyposażona jest w zatyczkę misy soku, co sprawia, że dowolnie można mieszać soki przed wlaniem ich do szklanek.

Praca z wyciskarką Alfa 2G Grass jest wyjątkowo łatwa. Nie zawiera żadnych skręcanych elementów. Dzięki czemu, montaż i demontaż oraz mycie elementów składowych jest proste i szybkie.

Dodatkowe wyposażenie wyciskarki Alfa 2G Grass daje możliwość przygotowywania również gęstych zawiesin, jak: musy, koktajle, smoothie czy baz pod zupy krem."

Znajdziesz podobna na rynku? Jesli tak, to za jaka cene?

- - -
Liofilizowany sok z ekologicznej kapusty kiszonej
mikronizowany błonnik jabłkowy
celulozowa otoczka kapsułki

Znasz szczególy produkcji i zdrowotne wlasciwosci substancji z ekologicznej kapusty + koszty wytwarzania? Podejrzewam, ze nawet sie nie pofatygowales zajrzec do opisu. Podsuwam pod nos szczególy, których pewnie nie znasz:


Znajdziesz na rynku liofilizaty o takiej jakosci? Jezeli tak to porównaj sklad i ceny postawisz zarzut, ze drogie.
Jeszcze raz powtórze - nie ma przymusu kupowania.


Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,