MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Analizator wysokich częstotliwości

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jurny_Jurek

Post #1 Ocena: 0

2020-04-28 15:11:09 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Możesz rozwinąć okazje? SN czyli stosunek mocy sygnał elektromagnetycznego do power of noise jaki towarzyszy sygnałowi? Czyli moc sygnału jest niższa od mocy szumu a mimo wszystko działa? Z chęcią poczytam kogoś ogarniętego w temacie niż używać googlarki, w tym wieku ciężko odkopywać informacje z istoty szarej.

Znalazłem swój stary raport na pendrivie - łoo matko,nie dziwne, że jak się siedzi w czymś innym to Modern Communication Technology leży, zwłaszcza że ten modern to było AM modulation and demodulation, frequency and phase tylko po jednym labie, A-->D i D-->A. Te ostatnie to praktyczne laby z teorią sampling etc. ale zacznę się dokształcać w temacie bo po 2 latach wydaje się bardziej interesujący zwłaszcza, że tej nowoczesnej technologii to nic a nic. Człowiek pracowałby dla BT czy innych o2 to miałby więcej pojęcia - ale zupełnie inny profil.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #2 Ocena: 0

2020-04-28 19:10:12 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Niestety nie mam tyle czasu, zeby odpowiadac kazdemu i z osobna. Kazdy moze sie powolywac na zródla jakie mu wpadna w rece. Ja sie opieram na tych niezaleznych, potwierdzonych przez nieprzekupionych ekspertów, lub powolujacych sie na ich wiedze i doswiadczenia.
Jak kto chce zglebiac temat 5G, to np. ma to tu:
5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia - dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose
https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk
lub
5G, dźwięki, symbole i techgnoza - Ewa Pawela
https://www.youtube.com/watch?v=1GD8f_yGZw4&list=PLWm3KjO_sTG88XrX5o1XXhh6IEuHwyG2-
Jezeli powyzsze prezentacje nie przekonaja, ja tym bardziej nie przekonam nikogo, chocbym tu pisal hektary postów.


Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #3 Ocena: 0

2020-05-30 23:03:17 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Szaman 21 wieku zaprezentowal skuteczna mate, chroniaca przed calym spektrum promieniowania EM.

Wychodzi taniej niz klatka Faradaya.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,