MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wirus z Chin, koronawirus

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 65 z 581 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 64 | 65 | 66 ... 579 | 580 | 581 ] - Skocz do strony

Str 65 z 581

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-03-13 07:23:03 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

:-]
Cytat:

2020-03-13 06:38:39, sqlserver napisał(a):
Zachodnie media wykorzystają każda okazje żeby zaatakować Iran, może okopy budują :)
Zdjęcia satelitarne mojej ulicy by pokazały to samo bo teraz naprawiają coś z wodociągiem
[/QUOTE






Obys mial racje....

Ja "mentalnie" juz nie daje rady... :-[

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 13-03-2020 07:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #2 Ocena: 0

2020-03-13 07:52:06 (4 lata temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

Przepraszam Misia13 ale fakty to fakty.
Nie odnosze sie do Iranu bo bo nie wiem ale na logike;
Wlochy, a glownie na ta chwile Lombardia.
Smiertelnych na dzisiaj 1,016 ale to staty dla korony a nie smiertelnych w Lombardii.

W zwiazku z:

Jeśli nawet szpitale w krajach rozwiniętych z najlepszą na świecie opieką zdrowotną ryzykują, że staną się oddziałami segregacji, zmuszając zwykłych lekarzy i pielęgniarki do podejmowania nadzwyczajnych decyzji dotyczących tego, kto może żyć, a kto umrzeć. Zamożne północne Włochy już zmagają się z wersją tego koszmaru.

Innymi słowy oczywiscie nie podaje sie statystyk dotyczacych przypadkow smiertelny posrednio zwiazanych z korona. Czyli decyja ze strony lekarza: ...lekarzy i pielęgniarki do podejmowania nadzwyczajnych decyzji dotyczących tego, kto może żyć a kto umrzeć...

Gdzie: ...a kto umrzeć... (glownie jak wiesz to starsi ludzie) automatycznie oznacza ze w akcie zgonu nie bedzie wpisana korona... tylko np: zawal serca, cukrzyca, choroby układu krążenia, itd

I na koniec; zaden szpital przy takich liczbach zgonow nie bedzie robil sekcji zwlok by potwierdzic przyczyne zgonu

+ inne powody

Dlaczego wskaźniki śmiertelności COVID-19 są tak trudne do wyliczenia?

[ Ostatnio edytowany przez: ParaDox 13-03-2020 08:01 ]

All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-03-13 08:16:50 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

ParaDox ja to wszystko wiem I czytam na bierzaco....
Ja poprostu sie rozklejam... bo wiem jak to wyglada....
A w Iranie to nawet nie maja ciezkiego stanu... podanego... przeciez to nie normale... na taka liczbe osob....


A teraz tu tez nie beda wszystkim testow robic.... to te numery beda zanizone, by nie wywolac paniki...
Ludzie beda umierac w domu...
🤧😪

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 13-03-2020 08:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #4 Ocena: 0

2020-03-13 08:35:59 (4 lata temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

Eh, Niestety tak.
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2020-03-13 08:41:05 (4 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

tam jest inna mentalność, jesteś stary to umierasz jesteś kaleka to umierasz nikt nie trzyma słabych jednostek na sile
zarażają się wszyscy ale umierają słabi wiec w czym problem
w afryce kulawa antylopa żyje krotko, taka jest natura której nie oszukasz a jak próbujesz to ona ma swoje narzędzia żeby to zweryfikować
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #6 Ocena: 0

2020-03-13 08:46:36 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

A widzisz to wszystko bedzie trwalo 4 -5 miesiacy...
Dopiero teraz Chiny powoli... moga odetchnac...
Bedzie gorzej, zanim bedzie lepiej...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #7 Ocena: 0

2020-03-13 08:52:16 (4 lata temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Sposób na kwarantannę.:-]

na półkolonie


"Anżej się wygadał, że rząd wiedział od połowy stycznia o obecności wirusa w Polsce. Beztrosko zataił tą informację. Co więcej, czekali do 6 marca, żeby jako ostatni dopisać się do europejskiego zamówienia na maski i testy. Dwa miesiące nie reagowali. "


Co do epidemii.
A co tak w necie przycichli przeciwnicy szczepionek?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2020-03-13 08:53:33 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2020-03-13 00:00:31, gosian napisał(a):
Koleżanka mi przysłała to nagranie. Ja wysłałam je siostrze i się okazało że chyba cała Polska już je słyszała. Ponoć już jakiś czas temu było to samo, tylko że w formie listu. Nie wiadomo ile w tym prawdy jest.

Podobne do listu lekarza, ktory krazy po necie i link byl wklejony wczesniej przez Karjo? Ja tamten tekst widzialam juz pare dni wczesniej niz byl wklejony, bo pamietam pare fragmentow. Histerycznych rozmow telefonicznych (prawdziwych lub nie) na pewno nie bede sluchac. Widzialam link do tego na polskim forum podrozniczym.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #9 Ocena: 0

2020-03-13 09:12:34 (4 lata temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

nEUROn:
A co tak w necie przycichli przeciwnicy szczepionek?

Poczekaj az bedzie zrobiona i o ile bedzie
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #10 Ocena: 0

2020-03-13 09:18:08 (4 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

nie jestem przekonany czy w sytuacji gdy objawy są stosunkowo łagodne dać się zaszczepić czymś co zostało zrobione bardzo szybko i pobieżnie przetestowane jest najlepszym rozwiązaniem
już był talidomid
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 65 z 581 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 64 | 65 | 66 ... 579 | 580 | 581 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,