MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Trucie dodatkami

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rafal80

Post #1 Ocena: 0

2019-11-12 12:57:58 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-11-12 12:11:16, niebieskieucho napisał(a):

Caly problem w tym, ze choroby przewlekle sa uwazane przez medycyne akademicka za nieuleczalne. Sa one najbardziej dolegliwe.(!) Przykladowo, sa nimi: Choroba Lesniowskiego-Crohna, Alzheimer, Parkinson, stwardnienie rozsiane, róznego rodzaju nowotwory, miazdzyca, wrzodziejace zapalenie jelita grubego, padaczka, choroba tarczycy, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, sepsa i wiele innych. Natomiast medycyna stosujaca naturalne metody leczenia jest skuteczna we wszystkich wymienionych chorobach i wielu innych.


To ja poprosze o naturalna metode na wyleczenie cykrzycy. Moj kolega to ma i na pewno sie ucieszy kiedy mu o tym powiem bo ci zli lekarze to albo sie nie znaja albo specjalnie to ukrywaja. Ile czasu trwa kuracja, o ktorych piszesz, do pelnego wyleczenia?

[ Ostatnio edytowany przez: rafal80 12-11-2019 12:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #2 Ocena: +1

2019-11-12 13:17:11 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

A ja zamawiam naturalny sposób na wyleczenie Alzheimera i Parkinsona. Opatentuje wynalazek i w końcu zacznę porządniej zarabiać. Są tysiące osób chorych na te choroby i jestem pewna ze zapłaciłyby każda cenę za taka naturalna metodę...
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2019-11-12 14:20:55 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Tu, jeżeli mowa o wyleczeniu cukrzycy to chodzi o typ 2. Stosowanie diety wystarczy. W typie 1 wyleczenie jest nie możliwe. Jedynie na dzień dzisiejszy wchodzi w grę przeszczep trzustki. Przynajmniej ja osobiście o niczym innym nie słyszałam. Jeżeli coś jest to podziel się wiedzą a na pewno skorzystam
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

niebieskieucho

Post #4 Ocena: 0

2019-11-12 22:45:34 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-12 12:32:45, andyopole napisał(a):
Stosujesz absolutnie złą dietę. Kolację zadasz zbyt tłustą i zbyt późno. Potem masz nocne koszmary. :-U
Żeby nie nazwać tego dosadniej.

Tluszów (zwykle zwierzecych) zjadam tyle, na ile mam ochote. Organizm nie przyjmie wiecej tluszczu, niz mu potrzeba. Po tluszczach sie nie tyje. Nadwyzka zawsze jest wyrzucana (albo góra, albo dolem). Zbyt pózno nie jadam i nie mam zadnych koszmarów ani czegos dosadniejszego.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #5 Ocena: 0

2019-11-12 23:04:41 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-12 12:49:04, SweetLiar napisał(a):
"Naturalnie” to ja się bawię w leczenie przeziębienia bo lepsze to niż łykanie leków wtedy kiedy tego robić nie muszę, natomiast choroby zagrażające życiu to jest zupełnie inna historia i wolę skorzystać z osiągnięć medycyny na miarę czasów w jakich żyje,

To wez np. taka sepse. W szpitalu czlowieka wykoncza, bo osiagniecia medycyny na miare czasów stosuja antybiotyki jeden po drugim, a one nie dzialaja i w ten sposób wyprawiaja pacjentów na tamten swiat, podczas gdy metoda naturalna, poprzez dozylne podanie witaminy C, momentalnie chorego, na minuty przed smiercia przewraca do zdrowia i bez skutków ubocznych. Ale tego w szpitalach nie wolno stosowac, bo jest to niezgodne z procedurami. Procedury sa wazniejsze niz zycie (!)
Cytat:

ale każdy ma wolny wybór i zawsze może pozostać przy metodzie pieca czy tam piekarnika i trzech zdrowasiek.

Tego to juz nawet na zadupiu nie stosuja.
Cytat:

Firmy farmaceutyczne nigdy nie działały i działają charytatywnie,

Nie tylko, ze nie charytatywnie, ale z bezwzglednym niszczeniem konkurencji stosujacej skuteczne metody leczenia zamiecione pod dywan.
Cytat:

zawsze jest możliwość poproszenia w aptece o tańszy odpowiednik leku. Czasami różnica w cenie jest kolosalna, mimo że skład praktycznie taki sam.

I taki sam skutek, czyli zaden. Kto byl chory, bedzie dalej chory, albo "chorszy".
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #6 Ocena: 0

2019-11-12 23:13:47 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-12 12:57:58, rafal80 napisał(a):
To ja poprosze o naturalna metode na wyleczenie cykrzycy. Moj kolega to ma i na pewno sie ucieszy kiedy mu o tym powiem bo ci zli lekarze to albo sie nie znaja albo specjalnie to ukrywaja. Ile czasu trwa kuracja, o ktorych piszesz, do pelnego wyleczenia?


Którego typu?
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #7 Ocena: 0

2019-11-12 23:16:26 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-12 14:20:55, gosian napisał(a):
Tu, jeżeli mowa o wyleczeniu cukrzycy to chodzi o typ 2. Stosowanie diety wystarczy.

Oczywiscie
Cytat:

W typie 1 wyleczenie jest nie możliwe. Jedynie na dzień dzisiejszy wchodzi w grę przeszczep trzustki. Przynajmniej ja osobiście o niczym innym nie słyszałam. Jeżeli coś jest to podziel się wiedzą a na pewno skorzystam

Niekoniecznie:


Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #8 Ocena: 0

2019-11-13 00:05:21 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-12 13:17:11, NightFury napisał(a):
A ja zamawiam naturalny sposób na wyleczenie Alzheimera i Parkinsona.

Z Alzheimera mozna sie wyleczyc m.in. olejem kokosowym i krzemem, który wyplukuje aluminium z mózgu. Z Parkinsona, m.in. poprzez odstawienie produktów zawierajacych glutaminian sodu i przyjmowanie oleju z marihuany. Nie mam teraz czasu na odszukanie materialów zródlowych. Nie moge tez sprawdzic w "Ukrytych terapiach", które mam w PL, ale wróce do tematu.
Cytat:

Opatentuje wynalazek i w końcu zacznę porządniej zarabiać. Są tysiące osób chorych na te choroby i jestem pewna ze zapłaciłyby każda cenę za taka naturalna metodę...

Firmy farmeceutyczne nie toleruja konkurencji i nie mozna opatentowac leku w oparciu o naturalne skladniki. Byl taki dobrze zapowiadajacy sie polski naukowiec i co? Pozwolili mu? Sluch o nim zaginal.



Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

niebieskieucho

Post #9 Ocena: 0

2019-11-13 21:34:37 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Film o wyleczeniu z Alzheimera na stronie:
http://tv.greenmedinfo.com/man-dramatically-reverses-alzheimers-symptoms-with-coconut-oil/
Ja bym do leczenia (wszystkiego) dolozyl jeszcze krzem z borem. Jak wazna on role pelni w organizmie, spostrzegly sie firmy farmaceutyczne i robia wszystko by nie dopuscic do ich sprzedazy.
Mówia o tym:
Zakazany suplement, który usuwa aluminium z organizmu - Idalia Raganowicz i Marek Królikowski
https://www.youtube.com/watch?v=5C6kA9ZQcH8

Stanisław Szczepaniak Prezes Zarządu JIW INWEX
https://www.youtube.com/watch?v=E6tNQTbE_0g

ISKRA WYCHODZI Z POLSKI - LEK NA RAKA
https://www.youtube.com/watch?v=X3fJlTGuQYg

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

rafal80

Post #10 Ocena: 0

2019-11-14 06:55:09 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-11-13 21:34:37, niebieskieucho napisał(a):
Film o wyleczeniu z Alzheimera na stronie:
http://tv.greenmedinfo.com/man-dramatically-reverses-alzheimers-symptoms-with-coconut-oil/



Problem polega na tym, że ludzie czytają takie wiadomości ale nie rozumieją czym jest poziom istotności w statystyce. W czasie gdy ten pan "był leczony" olejem kokosowym dziesiątki tysięcy innych ludzi na świecie próbowało naturalnych metod leczenia, z pewnością część z nich również próbowała oleju kokosowego, bez rezultatu. W przypadku tego pana być może olej kokosowy pomógł w jakiś minimalny sposób ale biorąc pod uwagę jak wiele osób próbuje leczyć się naturalnie najprawdopodobniej było to zupełnie przypadkowe.Kolejne 1000 osób może teraz próbować tego oleju i ani jedna z nich nie uzyska najmniejszego rezultatu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,