MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Trucie dodatkami

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

butervirty01

Post #1 Ocena: +1

2019-09-26 14:01:46 (5 lat temu)

butervirty01

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 26-09-2019

Skąd: Hatfield

Cytat:

2019-08-09 22:58:15, niebieskieucho napisał(a):
Cytat:

2019-08-09 22:42:06, Emeryt56 napisał(a):
Z tego by wynikało że nasz "znachor" pcha się do polityki?


Moge wiedziec dlaczego nazywasz go znachorem? Masz mu za zle, ze naglasnia afery?
Kazdy moze wypowiadac sie na tematy polityczne.

--
Kto ma monopol na prawdę szerzy kłamstwa
Those who have the monopoly of truth spread lies


On jest znachorem. Ludzie w co wy wierzycie...
Jak go chwile posłuchałam, to aż mi się wierzyć nie chce w te brednie które on opowiada... Leczcie się u niego a przynajmniej zadziała selekcja naturalna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #2 Ocena: 0

2019-11-08 22:15:23 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-09-26 14:01:46, butervirty01 napisał(a):
On jest znachorem.

Definicja pojęcia "znachor":
"osoba bez wykształcenia medycznego, zajmująca się leczeniem ludzi"
A JZ jak Ci niewiadomo, nikogo nie leczy! On zebrał i opisał skuteczne metody leczenia - nawet chorób przewlekłych, uznanych przez medycynę akademicką za nieuleczalne.
Cytat:

Ludzie w co wy wierzycie...

Masz wolność wyboru.
Cytat:

Jak go chwile posłuchałam, to aż mi się wierzyć nie chce w te brednie które on opowiada... Leczcie się u niego a przynajmniej zadziała selekcja naturalna

Jest akurat na odwrót. Leki nie leczą niczego. Łagodzą tylko symptomy chorób za cenę skutków ubocznych (i nie tylko).

Jak oglądam w Polsce telewizję, to co parę minut atakują aż do
odruchów wymiotnych wszelkie pharmy. Uważają, że w Polsce każdy musi być na coś chory, łykać leki przez całą dobę i każdego musi coś boleć - a na ból cudowne środki. Wprost nie wypada, aby ktoś był zdrowy i nic go nie bolało.

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2019-11-08 22:50:29 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-11-08 22:15:23, niebieskieucho napisał(a):
Jak oglądam w Polsce telewizję, to co parę minut atakują aż do
odruchów wymiotnych wszelkie pharmy. Uważają, że w Polsce każdy musi być na coś chory, łykać leki przez całą dobę i każdego musi coś boleć - a na ból cudowne środki. Wprost nie wypada, aby ktoś był zdrowy i nic go nie bolało.

To akurat jest prawda, rząd miał coś z tym zrobić i jak na razie jest cisza. Polacy przyjmują najwiecej suplementów diety w całej UE i widać to na ulicach nawet, najwiecej aptek jest w Polsce, czasami po kilka na jednej ulicy i w każdej aptece kolejki.
Tyle, że Ty wrzucasz suplementy diety do jednego worka z lekarstwami, które leczą i stawiasz je na równi że wszystkim tym co jest o kant d*py rozbić






[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 08-11-2019 22:51 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #4 Ocena: 0

2019-11-09 22:21:24 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Hi.
2 dni temu wrocilam z Polski... telwizji to nie da sie ogladac... Reklama za reklama... w radiu to samo... same suplementy...a ten text "przed uzyciem zapoznaj sie z trescia ulotki dolaczonej do opakowania badz skonsuluj sie z lekarzem lub farmaceuta, gdyz lek niewlasciwie stosowany zagraza twojemu zyciu lub zdrowiu" to mi bokiem wychodzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #5 Ocena: 0

2019-11-10 00:39:23 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Kilka lat temu wybraliśmy się do Polski autem, po przekroczeniu granicy mąż włączył polską stację radiową. Bardzo się cieszył, że posłucha starych dobrych melodii, aktualności itp.
Po dwóch godzinach (ku mej radości), dość dosadnie stwierdził, że nie zamierza się leczyć na drożdżycę pochwy i włączył CD. 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #6 Ocena: 0

2019-11-10 20:14:37 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-08 22:50:29, SweetLiar napisał(a):
Ty wrzucasz suplementy diety do jednego worka z lekarstwami, które leczą

Po pierwsze, leki nie lecza niczego. Znasz jakies choroby przewlekle, które wyleczyli lekami? Jakimi? Po drugie, w suplementach diety jest mnóstwo substancji szkodliwych (np. polisorbat 80, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, aspartam, i inne g. nie wspominajac o tym, ze wala równiez syntetyczne witaminy, z których nie dosc, ze organizm nie ma pozytku, to sa szkodliwe.
Cytat:

i stawiasz je na równi że wszystkim tym co jest o kant d*py rozbić

No bo tak jest. Znam tylko jednego dostawce suplementów, które zawieraja substancje czynne i zadnych szkodliwych (nazwy nie wymienie, by nie byc posadzony o reklame).

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 10-11-2019 20:16 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-11-10 20:21:23 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-11-10 20:14:37, niebieskieucho napisał(a):
Cytat:

2019-11-08 22:50:29, SweetLiar napisał(a):
Ty wrzucasz suplementy diety do jednego worka z lekarstwami, które leczą

Po pierwsze, leki nie lecza niczego. Znasz jakies choroby przewlekle, które wyleczyli lekami? Jakimi?

Czy Ty znasz tylko choroby przewlekłe? O innych nie słyszałeś?
Skoro już przy chorobach przewlekłych jesteśmy, to gdyby nie przyjmowane leki, kilka bliskich mi osób już dawno pożegnałby się z tym światem. Stety/ niestety leki będą przyjmować już do końca życia, nie żeby wyleczyć chorobę, ale po to by ich choroba nie zabiła już teraz.

Poza tym nie zrozumiałeś mojego postu, albo go przeczytałeś mniej niż pobieżnie skoro tłumaczysz mi czym są suplementy diety






[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 10-11-2019 20:23 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #8 Ocena: 0

2019-11-12 12:11:16 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-11-10 20:21:23, SweetLiar napisał(a):
Czy Ty znasz tylko choroby przewlekłe?

Caly problem w tym, ze choroby przewlekle sa uwazane przez medycyne akademicka za nieuleczalne. Sa one najbardziej dolegliwe.(!) Przykladowo, sa nimi: Choroba Lesniowskiego-Crohna, Alzheimer, Parkinson, stwardnienie rozsiane, róznego rodzaju nowotwory, miazdzyca, wrzodziejace zapalenie jelita grubego, padaczka, choroba tarczycy, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, sepsa i wiele innych. Natomiast medycyna stosujaca naturalne metody leczenia jest skuteczna we wszystkich wymienionych chorobach i wielu innych.
Cytat:

O innych nie słyszałeś?

Slyszalem, ale one nie stanowia wielkiego problemu, np. odra, przeziebienie, katar, zapalenie okostnej, zapalenie ucha srodkowego, biegunka i itp. Na te choroby leki moga zadzialac, aczkolwiek jeszcze lepszy skutek daja metody naturalne.
Cytat:

Skoro już przy chorobach przewlekłych jesteśmy, to gdyby nie przyjmowane leki, kilka bliskich mi osób już dawno pożegnałby się z tym światem.

Cóz Ty wygadujesz? Leki tylko lagodza symptomy chorób i zatruwaja organizm. Prawie kazdy lek daje skutki uboczne w przeciwienstwie do skutecznych, tanich, szybkodzialajacych, naturalnych remediów.
Cytat:

Stety/ niestety leki będą przyjmować już do końca życia, nie żeby wyleczyć chorobę, ale po to by ich choroba nie zabiła już teraz.

Po to wlasnie sa produkowane leki - zeby zapewnic staly dochód firmom farmaceutycznym. Dla nich pacjent wyleczony jest stracony, wiec przy okazji niszczy mu sie zdrowie przy jednoczesnej zludnej jego poprawie.
Cytat:

Poza tym nie zrozumiałeś mojego postu, albo go przeczytałeś mniej niż pobieżnie skoro tłumaczysz mi czym są suplementy diety

Dobrze zrozumialem. Otóz DOBRE suplementy diety sa lepsze od "najlepszych" leków. Organizm leczy sie sam dazac do homeostazy. A co mu potrzeba? Przede wszystkim dobrego pozywienia - zawierajacego niezbedne skladniki odzywcze, odtrucia i nawodnienia. Nie sa to latwe sprawy, ale da sie to zrobic. Gdy brak w jedzeniu dobrych skladników odzywczych, nalezy siegnac po suplementy). Leki nic nie zdzialaja, a truja nimi i wykanczaja ludzi, ze ho ho. Wez na przyklad statyny, którymi skutecznie i bezsensownie obnizaja cholesterol!

--
Śniło mi się, że byłem lekarzem, ale jak się obudziłem, to gdzieś mi się zapodział kitel i stetoskop
I had a dream that I was a doctor, but when I woke up, my smock and stethoscope had got lost
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2019-11-12 12:32:45 (4 lata temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-11-12 12:11:16, niebieskieucho napisał(a):
Cytat:

2019-11-10 20:21:23, SweetLiar napisał(a):
Czy Ty znasz tylko choroby przewlekłe?


Cytat:




Cytat:




Cytat:




Cytat:





--
Śniło mi się, że byłem lekarzem, ale jak się obudziłem, to gdzieś mi się zapodział kitel i stetoskop
I had a dream that I was a doctor, but when I woke up, my smock and stethoscope had got lost



Stosujesz absolutnie złą dietę. Kolację zadasz zbyt tłustą i zbyt późno. Potem masz nocne koszmary. :-U
Żeby nie nazwać tego dosadniej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2019-11-12 12:49:04 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

"Naturalnie” to ja się bawię w leczenie przeziębienia bo lepsze to niż łykanie leków wtedy kiedy tego robić nie muszę, natomiast choroby zagrażające życiu to jest zupełnie inna historia i wolę skorzystać z osiągnięć medycyny na miarę czasów w jakich żyje, ale każdy ma wolny wybór i zawsze może pozostać przy metodzie pieca czy tam piekarnika i trzech zdrowasiek.
Firmy farmaceutyczne nigdy nie działały i działają charytatywnie, zawsze jest możliwość poproszenia w aptece o tańszy odpowiednik leku. Czasami różnica w cenie jest kolosalna, mimo że skład praktycznie taki sam.


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,