MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Alkoholizm,

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 2 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2017-04-08 16:50:27 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

No butelka to już rzeczywiście za dużo, no i codziennie... Może spróbuj jakichś tabletek bez recepty np Relaxin (ale pózniej jeszcze sprawdzę nazwę), mama mi je poleciła i są naprawdę dobre tzn uspakajają. Ale to wiadomo, że tabletek też w nieskończoność brać nie będziesz. Poszukaj jakiejś grupy AA bo najlepiej porozmawiać z ludźmi, którzy mają podobne problemy bo tutaj zaraz się może zacząć...



[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 08-04-2017 16:53 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xerokopia

Post #2 Ocena: 0

2017-04-08 17:30:43 (7 lat temu)

Xerokopia

Posty: 56

Kobieta

Z nami od: 15-02-2011

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-04-08 16:50:27, SweetLiar napisał(a):
No butelka to już rzeczywiście za dużo, no i codziennie... Może spróbuj jakichś tabletek bez recepty np Relaxin (ale pózniej jeszcze sprawdzę nazwę), mama mi je poleciła i są naprawdę dobre tzn uspakajają. Ale to wiadomo, że tabletek też w nieskończoność brać nie będziesz. Poszukaj jakiejś grupy AA bo najlepiej porozmawiać z ludźmi, którzy mają podobne problemy bo tutaj zaraz się może zacząć...

Widziszz, ja bardzo sie wstydze tego co ze soba zrobilam. Chyba wole najpierw porozmawiac anonimowo. Jakby znalazl sie tutaj ktos, kto walczy z nalogiem. Moglibysmy wspierac sie wspolnie.
Dzisiaj, tak zupelnie na trzezwo zrobilam rachunek zaniedban siebie, rodziny i domu.
Moge powiedziec o sobie, tak jak bohaterka The Girl On The Train ... I'm not the girl I used to be. Bylam kiedys taka szczesliwa. Jak odzyskac to szczescie, godnosc i szacunek do siebie samej?


[ Ostatnio edytowany przez: <i>SweetLiar</i> 08-04-2017 16:53 ]


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-04-08 17:32:51 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

terefereqq

Post #4 Ocena: 0

2017-04-08 18:09:36 (7 lat temu)

terefereqq

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 27-11-2012

Skąd: Bedford

Większość osób nie zdaje sobie sprawy jak szybko wpada się w alkoholizm a to dlatego, że alkoholik to w mniemaniu większości ludzi żul lub żulietta sterczące w bramie i czekające na okazje itp. A nikt raczej nie ma świadomości, że wypicie piwka co weekend czy drinusia to też jest alkoholizm bo robisz to systematycznie i wcale się nie upijasz. I właśnie to chyba najbardziej Cię przeraziło, że urwał Ci się film, bo wcześniej byłaś prawie trzeźwa więc nie uznałaś chyba, że masz problem i to bardzo poważny. Zupełną nieprawdą jest, że kobiety łatwiej wychodzą bo mają zmysły....itp. Kobietą jest dużo ciężej wyjść z tego.Każdy kto pije systematycznie nawet piwko czy tak jak kiedyś mój znajomy mówił ale ja piję prawie samą wodę nie alkohol powinien przestać na powiedzmy miesiąc czy dwa i zobaczyć czy nie zaczyna być rozdrażnionym w tych momentach w których przeważnie sięgał po tę prawie wodę?....
Nie wiem czy jest w stanie Ci ktoś pomóc, tak naprawdę to TYLKO TY jesteś w stanie sobie pomóc ale musisz tego bardzo chcieć i nie szukać wymówek by się jednak napić łyczka.Musisz sama sobie dać odpowiedź jak bardzo zależy Ci na tym co miałaś i jak wiele jesteś w stanie zrobić by do tego wrócić a lekko nie będzie. Możesz poszukać "drogowskazu". Osoby czy instytucji, która Ci coś podpowie ale nie powinnaś liczyć, ze ktokolwiek rozwiąże za Ciebie ten problem. Myślę, że większość osób uzależniona szukająca ratunku właśnie w taki sposób próbuje się ratować myśląc, ze jak uda się do np do AA to tam cudownie im pomogą za pomocą czarów. Musisz sama sobie w głowie poukładać i znaleźć SWOJE priorytety. Trzymam kciuki- będzie ciężko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-04-08 18:20:32 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #6 Ocena: 0

2017-04-08 18:31:38 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xerokopia

Post #7 Ocena: 0

2017-04-08 19:13:04 (7 lat temu)

Xerokopia

Posty: 56

Kobieta

Z nami od: 15-02-2011

Skąd: Londyn

Dziekuje Psotnik. Masz racje, jak nikt inny. Zaczynam podejrzewac, ze Twoje doswiadczenie wynika z ... Twojego doswiadczenia? Nie wazne w sumie.
Patrze w lustro i nie podoba mi sie to co widze. Estetyka jest bardzo wazna. Bylam kiedys naprawde ladna dziewczyna/kobieta.
Najwieksza chyba ironia mojego zycia jest to, ze ... wiem bardzo duzo o alkoholizmie. Wyciagalam mojego brata z alkoholizmu. Udalo mi sie to polowicznie. Ale po tym wszystkim bylam wyknczona psychicznie, fizycznie i finansowo. Wiem, ze nie moge tak po prostu odstawic alkoholu. Tak zwane withdrawals symptoms moga mnie nawet zabic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #8 Ocena: 0

2017-04-08 20:24:48 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Jeżeli tyle wiesz o alkoholizmie to jak to sobie tłumaczysz że połowicznie? Wg mojej wiedzy to jeżeli ktoś popadł w alkoholizm to nie może mówić że był alkoholikiem. A połowicznie tzn co drugi dzień się upija?
Co do alkoholizmu no to kobiety są bardziej podatne, hormony mają tu duże pole do popisu.
Kobiety ukrywają się ze swoimi po=roblemami, piją w zaciszu domowym itd.
Ta wymówka "Wiem, ze nie moge tak po prostu odstawic alkoholu. Tak zwane withdrawals symptoms moga mnie nawet zabic" jest bardzo dobra dla alkoholika, który nie chce być alkoholikiem... ale musi!
Co do wychodzenia to... niestety kobietom jest trudniej.
Też rozpoznałaś że Psotnik ma problem... czy z alkoholem... to nie wiem i tak z samego pisania, to nie da się ocenić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cichybob

Post #9 Ocena: 0

2017-04-08 20:55:34 (7 lat temu)

cichybob

Posty: 227

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-04-2017

Skąd: Glasgow

Flaszka dziennie, jest to problem.
Ja pije tylko na weekendy ale duzo i moge sie tez uwazac za alkoholika choc w zyciu mi to zbytnio nie przeszkadza.
Faktycznie poszukaj jakiejs grupy AA oni sie znaja lepiej niz uzytkownicy forum.
"Rozpal ogien, a zaskocze Cie kula sniegu."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2017-04-08 22:15:12 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

A to już problem. Tyle piłem (albo i więcej) tylko na wakacjach w Bułgarii...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,