MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

OPERACJA W POLSCE

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

franio11

Post #1 Ocena: 0

2016-08-03 17:00:33 (8 lat temu)

franio11

Posty: 387

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 01-05-2015

Skąd: SthWest

ehh. trudna sprawa. ale panika spokojnie. przecież jego stan mogl si epogorszyć. tak? tak. wiec szedł sobie i wszedł na operacje. tyle. moim zdaniem jak wezmą ehic i w polsce ładnie wypełnią to zadziała. i tyle.
nie pamiętam dlaczego kolega nie mogł sie starać o zlecenie z powodu długiego oczekiwania na operacje w Polsce bo czeka się krócej.

nie takie kombinowanie znowu, bo tutaj to nikt na nic sie nie kwalifikuje, zawsze za mało chory, a potem sie widzi samych połamanych na tych wozeczka smigających po ulicy. u mnie tak jest i to sie rzuca w oczy. z czegos to wynika. a tu sie na wszystko czeka tygodniami. zresztą nie można nikogo obwiniać ze chce sie ustawic aby mieć jak najlepszy stan zdrowia. w PL też trzeba kombinować.

Napisz kolego gdzie masz tą operacje - może si ekomuś przyda.
Jak byś łaskawie skomentował, w tych wszystkich materiałach jest napisane i lekarz też o tym mówi , ze jak noga zdretwiej, bedzie opadać, wystąpi nietrzymanie moczu/stolca to natychmiast do szpitala na izbę bo operacja musi być zrobione w ciągu 24 czy 72h.

to jak to jest? Ty piszesz ze ledwo chodzisz do toalety, a nikt sie nie spieszy Cie operować?
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kregoslup/kregoslup-jak-wzmocnic-miesnie-kregoslupa_34183.html

na tej stronce jak sobie pośmigasz to znajdzisz artykuł z cenami operacji. ceny od 4 do najdroższa 20k pln.
a ty co masz dokładnie z dyskiem? bo jak wyssanie płynu z dysku, czy pekniętego dysku to to kosztuje 4k pln. w PL.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Madary

Post #2 Ocena: 0

2016-12-13 11:21:23 (7 lat temu)

Madary

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2016

Skąd: Southampton

Według mnie operacje w Polsce są bardziej opłacalne. Szczególnie jeżeli musimy je wykonać poza kolejką, czyli prywatnie. Jak mi powiedzieli cenę w UK to o mało co nie spadłem z krzesła. W Polsce ceny są naprawdę o wiele niższe. Ja akurat miałem operację na ścięgno Achillesa po urazie w NIESTOTNEJ w Szczecinie. O wiele bardziej opłacało mi się kupić bilet w obie strony niż decydować się na wątpliwe leczenie w Wielkiej Brytanii. W Polsce są naprawdę świetni specjaliści, według mnie w prywatnych ośrodkach poziom jest naprawdę światowy.

Uwaga moderatora: Mała nieistotna edycja (11+1)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2016-12-13 11:42:57 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,