MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Oczyszczanie zatok

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-06-05 12:35:45 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Podczas wczorajszej pooperacyjnej wizyty u laryngologa mialam czyszczony nos i wszelkie zakatki, bo mam mala infekcje. Podplaczona do maszyny rurka do ssania pieknie wyssala wszystko co zalegalo, a czulam az do ucha jak mnie laskotalo przy czyszczeniu. Podobny sposob do czyszczenia dzieciom "gruszka", szkoda ze nie ma takiego sprzetu do domu, bo te co widze na necie nie maja takiej mocy jakiej zatoki policzkowe doroslej doroslej osoby potrzebuja.

Na codzien musze wrocic do plukania nosa i zatok woda z sola i soda, pamietam ze pomagalo mi w ubieglym roku do udrazniania nosa (zmniejsza opuchlizne) i oczyszczania. Mam wydrukowana instrukcje, jakby ktos potrzebowal, nie jest skomplikowana i o wiele tanszy sposob niz wiele specyfikow ktore ja wczesniej probowalam z apteki.

Obrazek

Moj specjalista podpowiadal, zeby sobie spiewac wysokim glosem "aaaa", bo to pomaga otworzyc zakatki az do uszu, i moge powiedziec, ze jak nie jest to bolesny zabieg, tak taki piskliwy odglos wydobywal sie ze mnie bez aranzacji, i rzeczywiscie pomaga - jak mialam ucho zatkane przy zatokach, to pomoglo bardzo. :-]

PS, Na boku katki sa polecane mniejsze proporcje: 1 pint wody butelkowej, albo przegotowanej, 1 kopiata lyzeczka soli morskiej, pol lyzeczki sody oczyszczonej. Wazne, zeby odlac sobie do szklanki za kazdym razem i ze szklanki napelniac szczykawke, czy inny pojemnik do plukania, zeby szczykawki do calej mieszanki nie wkladac, bo skazony bedzie tez srodek.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kunna1

Post #2 Ocena: 0

2019-07-03 13:45:42 (5 lat temu)

Kunna1

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 12-04-2019

Skąd: Londyn

Też systematycznie płukam i czuję się o wiele lepiej :)
Jednak zawsze używałam gotowej soli aptecznej, z morską będzie o wiele taniej!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

muniek11

Post #3 Ocena: 0

2019-08-23 14:10:34 (5 lat temu)

muniek11

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2019

Skąd: Londyn

Ja problem z zatokami mam odkąd pamiętam. Przerobiłem już wiele leków, łączenie ze sterydami. A najlepszą poprawę widzę po inhalacjach, które sam sobie robię w domu różnymi eterycznymi olejkami

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Barben

Post #4 Ocena: 0

2019-12-22 17:41:46 (4 lata temu)

Barben

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 22-12-2019

Skąd: Cambridge

Inhalacje są najlepsze. Ja swojemu dziecku też je robię. Nie potrzebuje recepty, robię je na miejscu w domu. 10minut przez kilka dni w tygodniu w czasie okresu wirusowego i od razu jest lepiej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,