MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Oczyszczanie zatok

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 53

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2016-05-07 23:53:57 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawa jestem czy ktos stosowal srodki, sprzety do irygacji zatok. Chce uniknac interwencji chirurgicznych a infekcje zatok powrocily do codziennego punktu prawie. Plukalam srodkami takimi jak Ibuprom zatoki, ale musialabym miec udzialy w firmie zeby stosowac wg potrzeb. Niestety ale przepisane kilka srodkow (spray) przez lekarzy nie godza sie z moim nosem, chcialabym sprobowac innych sposobow zanim poddam sie. Nie moge robic parowek niestety.

Ogladam rozne sprzety na necie, przymierzam sie do NeilMed ale moze ktos probowal innych produktow i moze doradzic.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biscuits

Post #2 Ocena: 0

2016-05-08 00:02:06 (8 lat temu)

biscuits

Posty: 634

Kobieta

Z nami od: 18-08-2011

Skąd: Londyn

Mi kolezanka polecila Ear candle. Jak na razie jest ok. To jest na zatoki i na uszy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2016-05-08 00:03:30 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

A to sie robi zabiegi w domu czy w jakims salonie?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-05-08 00:41:55 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2016-05-08 01:22:46 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Moj laryngolog nie oferuje plukania zatok. Dotychczasowe sposoby byly bardzo pomocne, ale niestety kosztowne bo taki spray na dwa dni wystarcza.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2016-05-08 06:03:25 (8 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ja mam zatoki id 25 lat...nigdy nie mialam punkcji ani plukan...stosuje aspiryne..3x3 albo x4 na dzien, po 2- 3 diach wydmuchuje ile wlezie i czyste...nie bede pisac co wylazi...:-] aspiryne zaczynam brac, jak tylko czuje, ze cos mnei bierze...
bralam sudafed czarwony, tez pomaga, ale trzeba sie liczyc, ze tez na krotko...czasem jak w pore nie zauwaze, to wygladam, jakbym conajmniej ciezkie zapalenie pluc miala..

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 08-05-2016 06:03 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2016-05-08 08:31:15 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2016-05-08 08:57:10 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2016-05-08 06:03:25, kik1976 napisał(a):
ja mam zatoki id 25 lat...nigdy nie mialam punkcji ani plukan...stosuje aspiryne..3x3 albo x4 na dzien, po 2- 3 diach wydmuchuje ile wlezie i czyste...nie bede pisac co wylazi...:-] aspiryne zaczynam brac, jak tylko czuje, ze cos mnei bierze...
bralam sudafed czarwony, tez pomaga, ale trzeba sie liczyc, ze tez na krotko...czasem jak w pore nie zauwaze, to wygladam, jakbym conajmniej ciezkie zapalenie pluc miala..


Tak samo, aspiryna. dużo aspiryny i nie tej angielskiej bo to jakieś popłuczyny są. Przynajmniej te z półki, nigdy nie kupowałem w aptece to może tam mają mocniejsze.
Najlepsza solidna piguła Bayer.
A właściwie kilka w ciągu dnia.
Jak zaczyna łeb coś dymić, to oczywiście czapka, nie dbam o fryzurę w takich chwilach :-D

I jak zaczyna mnie coś brać to od mycia twarzy gorącą wodą żeby przytrzymując na czole nieco dłużej, az chyba tylko raz, gorące okłady. Aspiryna powoduje zwiększony przepływ krwi i rozluźnia.
Ale trzeba działać zanim powstanie stan zapalny na dobre.

Albo zanurkować tak z 15-20 metrów z wydmuchem i wyrównaniem ciśnienia zatokowego ;-) u mnie potem woda morska przez całą noc wypływa :-8 *ROFL**ROFL*
Oczywiście to żart, no chyba że lubi nurkować *WASSUP*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Heloiza

Post #9 Ocena: 0

2016-05-08 09:05:58 (8 lat temu)

Heloiza

Posty: 91

Kobieta

Z nami od: 14-05-2015

Skąd: MK

Ja mam straszne kłopoty z zatokami, wiecznie zatkany nos i kiedyś przysięgłąm sobie, że wreszcie to wyleczę bo nie mogę spać w nocy. Budzę się po kilka razy, zeby krople zapuścić i udrożnić nos ;( No i wtedy zaczęłam stosować właśnie NeilMed, dłuuugo i zapamiętale, kilka opakowań poszło z tymi saszetkami i nic (tak, wiem, że to sól rozpuszczona w wodzie i można samej przyrządzić ów roztwór;));(
Potem homeopatycznie, potem zioła a potem szlag mnie trafił i poszłam do lekarza po ratunek. Najpierw dostałam Flixonase, niewiele pomogło, praktycznie nic, potem Buderhin, było lepiej a potem Nasonex i wreszcie mogłam spać całą noc jak człowiek.
Lekarz w międzyczasie dał mi skierowanie na tomografię ale nie zdążyłam pójść bi wyjechałam ;))
Teraz znowu się męczę a najbliższy termin do lekarza za miesiąc ...;(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2016-05-08 09:15:26 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,