MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Implanty zębów w Anglii

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2016-01-24 11:25:11 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Podstawa jest zdjecie pantomograficzne, pewnie corka miala robione, by stwierdzic, ze nie ma zawiazkow zebow stalych?
Aparat z sztucznymi zebami, by zachowac miejsca miedzy obecnymi zebami na kolejne (wstawiane na mostek/implant?). Inna opcja moze byc takie ustawianie zebow aparatem, by sie 'rozeszly' po szczece rownomiernie.
Wiele osob ma usuwane zeby przy waskiej szczece, kiedy zeby sa stloczone i nie ma wrazenia brakow.
Zobaczysz, co powiedza na wizycie, ewentualnie mozna skonsultowac z innym specjalista, nawet odplatnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gosiawoj

Post #2 Ocena: 0

2016-01-24 19:17:16 (8 lat temu)

Gosiawoj

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 22-01-2016

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-01-22 13:26:42, Kamilla27 napisał(a):
Cytat:

2016-01-22 13:04:40, Gosiawoj napisał(a):
Cytat:

Podeślij namiar na tego lekarza z pl. A na polskie warunki to ma dobrą cenę? Kasa to jedno, ale poczytałam trochę i zaczynam bać się zabiegu...


W uk na bank się nie zdecyduję przy takich cenach... jak już to w pl





No jak na pl to byla taka srednia cena, ale lekarz jeden z lepszych w kraju... Po nazwisku powinnas go znalezc - xxx- a jak nie to poszukaj kliniki medycyna i stomatologia xx. W razie czego podesle Ci Tel na priw.






Ok, znalazłam dziękuję! A bolało?


Bolalo? Daj spokój! To tylko z opisu takie straszne się wydaje... Dają Ci znieczulenie, więc nic nei czujesz. Jak puściło znieczulenie to mnie tylko trochę mięśnie szczęki bolały, bo jednak człowiek nie jest przyzwyczajony żeby mieć pół godziny rozwartą buzię. Dziąsła są lekko nabrzmiałe, bo są szyte, ale nie jest to jakiś ból - czasem szczoteczką do zębów podczas mycia można sobie gorzej zrobić.Ogólnie efekt warty zachodu. lekarza wybrałam przez znanylekarz - duzo osob wlasnie go chwaliło, ze jest delikatny, ze nie boli. w razie czego to tylko za tego mogę ręczyć. ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

joy1974

Post #3 Ocena: 0

2016-01-25 09:04:33 (8 lat temu)

joy1974

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2007

Podstawowa wersja implantow miala 10-cio letnia gwarancje, wersja premium miala dozywotnia. Nie wiem jaka jest roznica pomiedzy nimi (poza cena oczywiscie) dla mnie jako klienta liczy sie efekt. A ten jest super... Mam implanty od ponad roku i jak na razie wszystko super.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NatalieNatalie

Post #4 Ocena: 0

2016-01-26 20:24:29 (8 lat temu)

NatalieNatalie

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 26-01-2016

Skąd: Leeds

Ja też robiłam w PL. W młodości miałam źle przeprowadzone kanałowe i ząb zaczął mi czarnieć i boleć:/ Na wizycie w UK dentysta powiedział, że jedyna opcja to wyrwać i wstawić implant...co prawda mówil, że nie jest to pilny temat, ale w każdej chwili mógłby mi się zrobić stan zapalny i wtedy będzie trzeba od razu wyrywać. Wycenił mi to £3900, więc hmm w porównaniu do cen w Polskich to dużo... Tata miał robione implanty i mówi, że nie ma prawa nic się w trakcie dziać - to nie jest otwarta rana, więc nie muszę robić tego w UK. Na implanty jeździłam do Łodzi . Jeszcze przed zabiegiem kontaktowałam się z doktorem w jakich odstępach będziemy mieć kolejne wizyty, abym mogła wcześniej załatwić sobie urlop w pracy. Okazało się, że będzie to 7 wizyt przy czym 3 pierwsze ogarnęłam w 1,5 tygodniowym pobycie w Polsce. W sumie zabieg + przeloty wyszło mi ok 4900 zł, więc lepiej niz na miejscu. żadnych komplikacji pomiędzy wizytami nie było.

Uwaga moderatora: Kryptoreklama wyrwana. (11+1)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #5 Ocena: 0

2016-02-22 01:34:07 (8 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Pierwsze spotkanie za mną.
Dwa mocowania/śruby przykręcone do szczęki. Znieczulenie miejscowe (jakieś zastrzyki w paszczę) i nie bolało (poza płaceniem). Kolejna wizyta za jakieś 6 mcy.
Jedyny negatyw - w Polsce byłem tylko tydzień i nie zdążyła mi zdjąć szwów (dziś rano mam spotkanie na ich usunięcie). Zanim udało mi się porozmawiać z ogarniętym dentystą i wyjaśnić sprawę straciłem ponad godzinę na telefonie, ale w końcu się udało. Niestety za zdjęcie szwów zapłacę, ale zawsze płacę więc nie wiem jak to się ma do systemu opieki dentystycznej w UK.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

klarysa08

Post #6 Ocena: 0

2021-07-19 20:01:23 (3 lata temu)

klarysa08

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 15-12-2016

Skąd: Londyn

Chyba teraz taniej w Pl...

Uwaga moderatora: Spam wywalony. Konefka. Jeszcze raz i Ci zablokuje konto

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaAgna

Post #7 Ocena: 0

2021-09-29 14:47:18 (3 lata temu)

PannaAgna

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 23-09-2021

Skąd: York

U mnie zdecydowanie się nie opłacało. Przyjechałam do PL i sobie zrobiłam implant.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #8 Ocena: 0

2021-09-29 15:57:59 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5732

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Polacy latają na Ukrainę, więc pewnie jeszcze taniej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NataliaGlow

Post #9 Ocena: 0

2021-10-29 09:47:55 (3 lata temu)

NataliaGlow

Posty: 24

Kobieta

Z nami od: 26-10-2021

Skąd: Glasgow

Jestem ciekawa ile na Ukrainie się daję za implant. U nas koszt to mniej więcej to ok.3500 z takiego lepszego materiału...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2021-10-29 10:18:27 (3 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mialem ostatnio pasazerke ktora wracala od dentysty , 2 implanty £4500 , I to ze zniżką bo dentysta byl jej... zięciem xd

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,