MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Implanty zębów w Anglii

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

predatorstopa

Post #1 Ocena: 0

2016-01-21 20:59:43 (8 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Dokładnie lepiej robić tu nie daj Boże coś się stanie to jesteś na miejscu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #2 Ocena: 0

2016-01-21 21:23:18 (8 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Ja w lutym zaczynam robienie implantu w Polsce :) Jadę na urlop to dentysta zacznie a w okolicach wakacji kolejny etap.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Deneris02

Post #3 Ocena: 0

2016-01-21 21:30:46 (8 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

no_wayy, odezwij się tutaj, jak będziesz po, jestem bardzo ciekawa jak to przebiega i czy znieczulenie jest na tyle mocne, że nie czuć bólu wwiercania się w kość :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #4 Ocena: 0

2016-01-21 21:33:30 (8 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Też sobie zadaję to pytanie, ale odpowiedzi udzielę w lutym :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2016-01-21 21:41:49 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14710

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ja bede robila 2 ale tu w Anglii. Koszt za dwa bedzie 5-tka. Za jeden byloby 3 tys, za kolejny 2 (czy jakos tak). Plus oczywiscie pewnie jakies "drobne" pare stow na dojazdy na przyklad.

Nie spieszy mi sie jednakze. Odkladam to napozniej, zawsze mam jakies ale. Jeszcze poczekam, sie zobaczy, itd.

Gdzies trafilam na info, ze do dentystycznych zabiegow uzywaja to Lorazepanu. Ten lek nokautuje, spi sie po nim 7 godzin. Troche o tych tabsach, choc nie wiem, czy to akurat przy implantach stosuja, jeszcze sie nie dowiadywalam tak doglebnie:

http://www.drugs.com/lorazepam.html

Ta klinike mi polecono:

xxx
Jak sie zdecyduje wreszcie, to tez dam znac co i jak. O ile przezyje.

:-)



Uwaga moderatora: Reklama w innym dziale

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2016-01-21 21:57:02 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2016-01-21 22:03:07 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14710

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Juz wiem gdzie znalazlam te informacje o zastosowaniu przy zaboegach dentystycznych:

https://en.wikipedia.org/wiki/Lorazepam

It is given before a general anesthetic to reduce the amount of anesthetic agent required, or before unpleasant awake procedures, such as in dentistry or endoscopies, to reduce anxiety, to increase compliance, and to induce amnesia for the procedure. Oral lorazepam is given 90 to 120 minutes before procedures, and intravenous lorazepam as late as 10 minutes before procedures.[20][21][22] Lorazepam is sometimes used as an alternative to midazolam in palliative sedation.[23] In intensive care units lorazepam is sometimes used to produce anxiolysis, hypnosis, and amnesia.[24]

Poki co we wszystkich znanych mi przypadkach rezydentow/ service userow Lorazepam dzialal nokautujaco. Nie uspokajalo ich, tylko zasypiali. Tak to w praktyce dzialanie wygladalo. W Wiki jest napisane, ze sie spi 12 godzin. Psychiatrzy natomiast upierali sie zawsze przy Lorazepamie, moze po prostu nie ma innej alternatywy, leku ktory zamiast usypiac po prostu by uspokajal.

Faktycznie po 7 otepialy jest czlowiek. Tak wiec jesli to podaja przy implantach to za keirownica sie tego samego dnia siadac nie bedzie.

Mnie tez jakas niebieska tabletke pamietam podali przed operacja kiedys w Pl, ale nie jestem pewna co to bylo.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 21-01-2016 22:08 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-01-22 08:30:25 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gosiawoj

Post #9 Ocena: 0

2016-01-22 10:41:08 (8 lat temu)

Gosiawoj

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 22-01-2016

Skąd: Londyn

Tu na nhs nie zrobisz... Z resztą w PL na nfz też nie. To tylko prywatnie... W Londynie mi wycenili na 4500 funtów - masakra! To 1/4 kawalerki w moim rodzinnym mieście w PL... latałam do plxxx. W sumie implant ze wszystkimi lotami (5 lotów) wyszedł łącznie 8 tys zł - to przesło połowę taniej niż tu. Fajnie zarabia się w funtach, ale leczenie już nie jest takie fajne.

Uwaga moderatora: Reklama w innym dziale

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2016-01-22 10:44:15 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,