MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Drętwienie lewej ręki

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jucha_2004

Post #1 Ocena: 0

2015-07-06 00:21:59 (9 lat temu)

jucha_2004

Posty: 215

Kobieta

Z nami od: 21-06-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2015-07-05 22:11:14, ie2ox4-b napisał(a):
Może na zasadzie: Boli bo uciska. Jak uciska to puchnie i bardziej boli. Jak zlikwiduję opuchnięcie to ból zniknie?


Prawda. Ja mam taki problem z nadgarstkiem - zespół cieśni nadgarstka. Wiem jak zlikwidować lub zmniejszyć opuchliznę aby reka funkcjonowała w dzien i dawała spac w nocy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #2 Ocena: 0

2015-07-06 04:30:38 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Można w Bootsie kupić taki usztywniacz i na noc zakładać. Pomaga.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-07-06 12:31:44 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pawelmat33

Post #4 Ocena: 0

2015-07-20 11:14:39 (9 lat temu)

pawelmat33

Posty: 4

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 20-07-2015

Skąd: Londyn

Nie lekceważ tego, takie objawy mogą mieć bardzo różne przyczyny. Często przyczyną mogą być schorzenia kręgosłupa, warto iść z tym do lekarza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cholapkzgliwic

Post #5 Ocena: 0

2018-09-24 13:22:51 (6 lat temu)

cholapkzgliwic

Posty: 4

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2018

Skąd: London

Chłopak - nie pisz tutaj na forum tylko syn do lekarza bo może się okazać że takie zwykłe drętwienie ręki może być bardzo ciężką chorobą. A im szybciej taką chorobę się zdiagnozuje tym szybciej się daje uleczy i skutki tej choroby będą po prostu dużo mniejsze w przyszłości. Zawsze się dziwię dlaczego ludzie szukają porad dotyczących zdrowia a w szczególności diagnozy na forum. Przecież nikt cię nie zdiagnozuje ani przez telefon ani przy pomocy posta. Mój kolega także miał drętwienie tyle że lewej nogi a nie ręki jak się potem okazało to było stwardnienie rozsiane Także może lepiej wydać te parę funtów na lekarza i dowiedzieć się czy tak naprawdę jesteśmy chorzy czy nie czy jest to zwykłe drętwienie z przemęczenia czy może nawet z braku snu. Zdrowia życzę.

Opinia moderatora: Post edytowany. Usunięty link. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #6 Ocena: 0

2018-09-24 17:45:20 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Miałem podobnie
Drętwiała mi lewa strona twarzy, ręka, część szyi.
Byłem dosyć mocno przestraszony, bo pomyślałem, ze to jakiś zbliżający się udar, lub wylew.
Okazało się, ze źle śpię, za wysoko głowa i szyja źle zgięta podczas snu to był powód prądów, drętwienia twarzy, szyi.
Zmieniłem to oraz na siłowni dodatkowo staję na podeście z wibracjami, tak mnie wytrzącha po kościach, mięśniach, ze jestem wyluzowany maxymalnie, żadnego napięcia mięśniowego i wszystko wróciło do normy.
Do masażystki nie poszedłem, bo w moim mieście masaż tylko z happy endem a ja jestem przykładny "Monż"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

polszanski

Post #7 Ocena: 0

2019-08-21 10:06:54 (5 lat temu)

polszanski

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 20-08-2019

Skąd: londyn

mam podobnie ale w prawej ręce. u mnie spowodowane jest to uciskiem idacym od kregoslupa szyjnego przez przeciążenie. moze to byc tez zespol ciesni nadgarstka. trzeba isc do lekarza bo z czasem jest coraz gorzej ewentualnie. nie przechodzi samo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,