MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rezerwacja wizyty u lekarza / w szpitalu?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2015-01-04 14:37:31 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Reneusz

Post #2 Ocena: 0

2015-01-04 15:32:59 (9 lat temu)

Reneusz

Posty: 61

Mężczyzna

Z nami od: 12-06-2008

Wnioskuję z postów że najlepiej będzie iść od razu prosto do szpitala na oddział fizjoterapeutyczny z self-referral, a do GP po recepte na ibuprofen można aby odbębnić obowiązek proceduralny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-01-04 15:53:20 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2015-01-04 16:18:30 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Reneusz

Post #5 Ocena: 0

2015-01-24 11:10:52 (9 lat temu)

Reneusz

Posty: 61

Mężczyzna

Z nami od: 12-06-2008

Witam ponownie

Byłem u gp zamiast od razu pojsc do szpitala, i na wszystkie problemy z miesniami doktor kazała mi żreć (surprise surprise!!) ibuprofen przez 2 tygodnie zanim dostane skierowanie do szpitala na badania.

Mam pytanie w związku z tym - czy jest w ogóle realne aby faszerowanie sie ibuprofenem przez 2 tygodnie moglo pomoc w sprawach kontuzji miesni?

A jesli nie, czy bardzo szkodliwe jest spozywanie ibuprofenu przez 2 tygodnie 3 razy dziennie, czy nie bedzie to mialo istotnego wplywu na organizm?

Jestem generalnie zwolennikiem medycyny naturalnej / fizjoterapii i staram sie trzymac jak najdalej od tabletek, kremow itd, i nie wiem czy po proztu przyjsc za 2 tygodnie i skłamać że jadłem ibuprofen ale nie pomogło, czy faszerować się prochami przez ten okres i osłabiać układ immunologiczny?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2015-01-24 11:14:39 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Większej szkody jeśli nie przedawkujesz nie wyrządzi.

ps. a skąd wiesz że za dwa tygodnie (nawet bez leku) nadal będzie bolało?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Reneusz

Post #7 Ocena: 0

2015-01-24 11:35:31 (9 lat temu)

Reneusz

Posty: 61

Mężczyzna

Z nami od: 12-06-2008

Bo jedno boli juz od ponad miesiaca a drugie od prawie roku, wiec wnioskuje ze ze 2 tygodnie bedzie podobnie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Forumowicz1

Post #8 Ocena: 0

2015-01-24 11:39:21 (9 lat temu)

Forumowicz1

Posty: 49

Mężczyzna

Z nami od: 02-11-2014

Skąd: UK

Cytat:

2015-01-24 11:10:52, Reneusz napisał(a):
Witam ponownie

Byłem u gp zamiast od razu pojsc do szpitala, i na wszystkie problemy z miesniami doktor kazała mi żreć (surprise surprise!!) ibuprofen przez 2 tygodnie zanim dostane skierowanie do szpitala na badania.

Mam pytanie w związku z tym - czy jest w ogóle realne aby faszerowanie sie ibuprofenem przez 2 tygodnie moglo pomoc w sprawach kontuzji miesni?

A jesli nie, czy bardzo szkodliwe jest spozywanie ibuprofenu przez 2 tygodnie 3 razy dziennie, czy nie bedzie to mialo istotnego wplywu na organizm?

Jestem generalnie zwolennikiem medycyny naturalnej / fizjoterapii i staram sie trzymac jak najdalej od tabletek, kremow itd, i nie wiem czy po proztu przyjsc za 2 tygodnie i skłamać że jadłem ibuprofen ale nie pomogło, czy faszerować się prochami przez ten okres i osłabiać układ immunologiczny?


Tak, jest realne ze Ibuprofen moze rozwiazac Twoj problem.
Raczej nie, nie zaszkodzi przez 2 tygodnie. Uwazaj tylko na zoladek.
Podczas fizjoterapii czesto nalezy kontynuowac branie lekow przeciwzapalnych. Fizjo to przyspieszenie procesu gojenia i powrot/poprawa funkcji. Jezeli boli zbyt dlugo a nie bedziesz bral lekow to mozesz nabawic sie postaci chronicznej i "wdrukowania" bolu co skomplikuje problem. Pozdr

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Reneusz

Post #9 Ocena: 0

2015-01-24 11:46:36 (9 lat temu)

Reneusz

Posty: 61

Mężczyzna

Z nami od: 12-06-2008

Dzieki, myslalem ze ibprofen to takie placebo i urban legend aby pacjenci nie zawracali tylka doktorowi.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,