MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Depresja w pracy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 28

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tasza2013

Post #1 Ocena: 0

2013-02-15 15:38:12 (11 lat temu)

tasza2013

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 15-02-2013

Skąd: Londyn

Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś miał podobny problem, ponieważ sama już nie wuen co mam robić... Jedna osoba, która robi w mojej pracy stand up na menadżera zaczęła mnie w pewnym momencie zastraszać i grozić. Napisałam skargę do HR i myślałam, że otrzymam z ich strony jakąś pomoc... Niestety okazało się, że nie.. Zaczęli wmawiać mi, że osoby, które wyznaczyłam na świadków powiedziały na moją niekorzyść, jestem pewna, że to nieprawda... Zastraszali mnie też, że przeniosą mnie na inną sekcję (chill) i bede miała postępowanie dyscyplinarne... Miałam już wszystkiego dość, od nikogo nie mogę oczekiwać pomocy...Zwolnili mnie po meetingu w środku nocy z pracy, ponieważ wpadłam w taką histerię, że nie mogli mnie uspokoić, poleciała mi krew z nosa itd.... Od razu poszłam do lekarza, bo naprawdę czuję się tragicznie, nie mam chęci na nic... Okazało się, że mam depresję i anemię, bo nie mam siły nawet jeść... Dodam tylko, że ta dziewczyna to pupilka wszystkich menadżerów... Nie wiem, czy za zwolnienie będą mi płacić, czy nie zwolnią mnie po powrocie... Mam już dość...:-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2013-02-15 17:22:39 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Znaczy nie zwolnili Cie, tylko wyslali na chorobowe.

Musisz zapytac sie swiadkow co powiedzieli. Moze nagle zmienili zdanie. Musi byc jakas dokumentacja, skoro bylo postepowanie.

Szukaj nowej pracy, jesli jestes z Londynu, to nie powinien to byc taki problem. Nie ma co tkwic w takim bagnie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gdanszczanka

Post #3 Ocena: 0

2013-02-15 18:27:29 (11 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

Cytat:

2013-02-15 15:38:12, tasza2013 napisał(a):
Witam. Chciałabym zapytać czy ktoś miał podobny problem, ponieważ sama już nie wuen co mam robić... Jedna osoba, która robi w mojej pracy stand up na menadżera zaczęła mnie w pewnym momencie zastraszać i grozić. Napisałam skargę do HR i myślałam, że otrzymam z ich strony jakąś pomoc... Niestety okazało się, że nie.. Zaczęli wmawiać mi, że osoby, które wyznaczyłam na świadków powiedziały na moją niekorzyść, jestem pewna, że to nieprawda... Zastraszali mnie też, że przeniosą mnie na inną sekcję (chill) i bede miała postępowanie dyscyplinarne... Miałam już wszystkiego dość, od nikogo nie mogę oczekiwać pomocy...Zwolnili mnie po meetingu w środku nocy z pracy, ponieważ wpadłam w taką histerię, że nie mogli mnie uspokoić, poleciała mi krew z nosa itd.... Od razu poszłam do lekarza, bo naprawdę czuję się tragicznie, nie mam chęci na nic... Okazało się, że mam depresję i anemię, bo nie mam siły nawet jeść... Dodam tylko, że ta dziewczyna to pupilka wszystkich menadżerów... Nie wiem, czy za zwolnienie będą mi płacić, czy nie zwolnią mnie po powrocie... Mam już dość...:-[

Posiedz troche na zwolnieniu, odpocznij, popros o jakies leki na uspokojenie, jezeli trzeba popros o konsultacje psychiatryczne, bo jestes w takim stresie z powodu traktowania Ciebie w pracy, ze nie jestes w stanie sama sobie pomoc...Te ruchy powinny ci dac troche czasu - a wykorzystaj go na szukanie nowego miejsca pracy, szkoda twojego zdrowia na ten "Folwark"
Glowa do gory:-]:-]:-]
Phi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tasza2013

Post #4 Ocena: 0

2013-02-15 21:33:45 (11 lat temu)

tasza2013

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 15-02-2013

Skąd: Londyn

A wiecie może ile można być na zwolnieniu na depresję? I przez jaki czas będą mi płacić? I czy takie zwolnienie jest płatne 100 cz 80% ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2013-02-15 21:44:47 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gdanszczanka

Post #6 Ocena: 0

2013-02-15 23:38:03 (11 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

Cytat:

2013-02-15 21:33:45, tasza2013 napisał(a):
A wiecie może ile można być na zwolnieniu na depresję? I przez jaki czas będą mi płacić? I czy takie zwolnienie jestpłatne 100 cz 80% ?

Jeżeli będą sie poczuwali do odpowiedzialności, za Twój stan zdrowia, to zapłacą tak jak za urlop...czyli powinno być 100%...
Jeżeli stwierdzą, że to Twój problem - SSP - czyli ok 90funtów tygodniowo od państwa. Nie ma w UK czegos takiego, jak procentowe obliczanie wynagrodzenia za pobyt na zwolnieniu lekarskim - to tylko w Polsce...
Wszystko powinnaś miec opisane w Company Hand Book lub kontrakcie... poczytaj...

[ Ostatnio edytowany przez: gdanszczanka 16-02-2013 00:13 ]

Phi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anka8801

Post #7 Ocena: 0

2013-03-07 13:52:50 (11 lat temu)

anka8801

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 07-03-2013

Skąd: exeter

czesc mam podobny problem ,menadzer wyzywa sie na mnie ,i nikt nie chce mi pomóc ,prosilam o pomoc lecz kazdy ma mnie w dupie.tez mam depresje ,placze ,mysle o róznych rzeczach ,nie moge znalezc sobie miejsca ,to jest straszne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-03-07 17:55:04 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goska77

Post #9 Ocena: 0

2013-10-27 12:56:35 (11 lat temu)

goska77

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 21-07-2008

Skąd: Burnage

Witam .Mam ten sam problem.Rok temu zostalam przejeta ze tak powiem przez inna firme na zasadzie regulacji TUPI (staje sie tak wtedy gdy jedna firma traci kontrakt na rzecz drugiej ,pracownicy zostaja przejeci przez nowa firme oczywiscie za ich zgoda)Od samego początku nowa pani menager traktowala mnie i moja kolezanke roniez polke na innych zasadach,wiecej sie od nas wymaga ,jesli reszta zalogi czegos nie wykona my musimy brac za to odpowiedzialnosc i zadne tlumaczenie nie pomaga :( dochodzi do tego ze potrafi mi powiedziec przez telefon ze jesli mi cos nie pasuje to droga wolna ,nigdy nie robi tego przy drugim pracowniku ,tak naprawe to jestem w czarnej du .. Jestem tzw podwykonawca w firmie w której sprzatam od 5 lat mam dobra opinie i nigdy z nikim nie mialam zadnych problemów ani nie wdawalam sie w zadne konflikty ,tydzien temu zostalam oskarzona o agresje wobec pracowników firmy w której wykonuje swoja prace :( oczywiscie znam anglikow i wiem ze w oczy co innego a za plecami co innego.Przeplakam juz tyle ze szkoda pisac ,chodze tam juz jak za kare ,moja aktywnosc spadła o 80% i nie wiem co mam robic :/ jak Wy to widzicie pomózcie :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2013-10-27 13:03:11 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zmienic prace?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,