MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 264 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 263 | 264 | 265 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 264 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2020-01-22 21:35:09 (4 lata temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Skoro temat się nawinął ... ;-)

Po ekspresowym odchudzaniu pozostał mi materiał na wielopak, deczko za dużo skóry oraz pewna część ciała do zaokrąglenia.

Macie jakieś domowe sposoby, działające równie ekspresowo jak moje odchudzenie, by pozbyć się wspomnianych mankamentów?
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #2 Ocena: 0

2020-01-22 21:49:31 (4 lata temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-22 21:27:17, Jurny_Jurek napisał(a):
Powtarzam niczym każdy nowoczesny psycholog - zaakceptujcie siebie, swoje niedoskonałości, czekoladkę wieczorem i oszczędzicie sobie czegoś tak strasznego jak odchudzanie.


Widac Jurek, ze jestes zbyt zajęty watkami politycznymi i nie miales czasu zaglebic sie w ten watek...
Nie wszyscy żyją sprzeczkami i wymiana poglądów politycznych*ROFL*
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2020-01-22 22:08:51 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Wolę żyć tym na forum niż udawać, że rzucam wagę 7 rok z rzędu bez rezultatów.

Akceptacja siebie i innych takimi jacy są - gruby nie oznacza gorszy. Choć może niektórym sie tak wydaje... ten świat jest coraz gorszy.

Nie żryjta - schudniecie. Żryjta - nie schudniecie. Simples, po co o tym pisać. Ja np. specjalnie żrę by nabrać wagi i sprawdzić OMAD. OMG.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #4 Ocena: 0

2020-01-22 22:25:09 (4 lata temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

No coz....
trochę zrozumienia tematu/watku i nie huczałbys taka totalna ignorancja.
Nie czytamy ze zrozumieniem Jurku!

A poza tym specjalnie nie czytam watkow z dlugimi politycznymi monologami i klotniami i bardzo Cie prosze nie zapaskudz tego tematu!

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 22-01-2020 22:27 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2020-01-22 22:38:26 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Dobra, nie ma sprawy. Nie znam sie. Jak dobije do 100kg i przejde na OMAD z lekkim deficytem to dam wam znać ile zajmuje powrót do wagi wyjściowej 86kg u chłopa po 40stce co codziennie je tłusto a trójglicerydy ma w dolnej normie. Prędzej mnie jakieś stasie zabiją niż miażdzyca czy jakueś strokes.

Trzymajcie sie i powodzenia.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-01-22 22:50:15 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Każdy jest inny i co jednemu służy, niekoniecznie musi drugiemu. Ot taki dziwny jest człowiek...
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-01-22 22:54:21 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2020-01-22 09:27:07, Wembley27 napisał(a):
mozna go wycwiczyc
Zamienic tluszcz na miesnie
Mozna schudnac

Faceci chyba sa wzrokowcami I patrza na kobiety zadbane
A kobiety?
Chyba tez patrza sie na facetow przystojnych I zadbanych?

Moze tylko ja patrza na facetow zadbanych ☹😀


Ja patrze na zadbanych facetow.

I to prawda, ze czesto wyglad swiadczy o stylu zycia, stanie zdrowia psychicznego, relacji- rodzina, znajomi, przyjaciele, zadowolenie lub nie, z pracy, stan zdrowia ogolny, itd

Dwa lata chodzilam do bannatyne, health club. Wiekszosc uzytkownikow to byly snoby, i nie byli atrakcyjni. Natomiast czesto gapili sie na kobiety i jak one byly nieatrakcyjne, to je obgadywali. Nigdy tego nie zrozumiem- sami nie wygladali dobrze, a czepialai sie innych. Ja np od takiego faceta w wieku lat 45, z brzuchem i powiedzmy sobie szczerze- zwyczajnie brzydkiego uslyszalam, ze faceci nie beda na mnie leciec, chociaz dobrze wygladam, bo jestem za stara. To samo odnosilo sie do znajomej Filipinki, laska ma 50 dych, ale wyglada na 25-30 i wogole wyglada jak movie star. On sie wiec Wypowiadal w imieniu wszystkich facetow. Okazalo sie, ze faktycznie, nie mam szans u starszych, nieatrakcyjnych facetow:-8 Chyba sie potne; )Mam jakas zlosliwa satysfakcje do dzis jak sobie przypomne tamtego frustrata. Z brzuchem, na basenie itd. I porownujac go i paru innych jego kumpli z basenu, z tymi mlodymi, pieknymi- to jednak tak, swiadczy o leniwym stylu zycia, zlej diecie, zlych nawykach, i zwyczajnie nieatrakcyjnym charakterze oprocz nieatrakcyjnej physique; )

(Fotki w bikini nie wrzuce, bo jak kiedys wrzucilam, to mi usuneli z MW. I am too sexy:-)

Byl tam tez taki gosciu, Kurd, sporo otyly, i on wlasnie chodzil w wodzie, pewnie na zasadzie umiarkowanych cwiczen. Znajomy kulturysta mi powiedzial, ze ten Kurd kiedys byl szczuply i ogladalam potem jego stare fotki na Insta. Dp takiego stau jak sie doprowadzil, to musza tam byc jakies zdrowotne przyczyny. Pewnie depresja tez- to Kurd, rozne tam moga byc okolicznosci. On cos robil, staral sie wrocic do dawne formy. I bardzo sie ucieszyl kiedys, jak mu po roku znajomosci powiedzialam, ze widac zmiany, ze schudl. B faktycznie schudl (troche!) od tego chodzenia w wodzie i innych cwiczen. Pewnie zmiana diety tez.

a pzry okazji, dla tych co lubia cwiczyc abs- polecam bardzo proste 6 cwiczen, moje ulubione:

https://apps.apple.com/gb/app/adrian-james-6-pack-abs/id493912733

i warto sobie od czasu do czasu posluchac tego goscia:

https://www.jamessmithacademy.com/

kupilam ta jego ksiazke, jutro przyjdzie z amazona, zobaczymy co tam ciekawego napisal

Wg mnie same cwiczenia bez odpowiedniego lifestylu/ diety mijaja sie z celem, ale od czegos kazdy musi zaczac (ja zaczynalam od Chodakowskiej, choc nie lubie cardio). Anyway, Adriana i Jamesa Polecam; )

A tutaj dla lasek, paru moich sliczniusich znajomych:


https://www.instagram.com/nabilathmanptofficial/

https://www.instagram.com/james_plaza_physique/

https://www.instagram.com/my_atlas_fitness/



U welcome; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 22-01-2020 23:06 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2020-01-23 05:29:15 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

mam pomysl niech to bedzie watek gdzie skupimy sie na samym odchudzaniu naszych doswiadczeniach technikach a nie ocenie ludzi lub tego co inni o nas mysla *DRINK*

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 23-01-2020 05:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2020-01-25 08:59:50 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2020-01-04 11:07:17, cris82 napisał(a):
mala zasnela i w koncu znalazla sie wolna chwila zeby wskoczyc na wage 20 dni urlopu w Polsce i sliwki w czekoladzie zrobily swoje... w spodenkach skarpetach bokserkach i koszulce 95.6

cel do lata 85 : P


20 dni i 1.2kg mniej
powoli malymi kroczkami a nie odrazu duza chochla jak mawialy nasze babcie 0+)

z 5 dni temu udalo mi sie zrobic kilka pompek mialem mega zakwasy
dzisiaj wstalem i bez wiekszego wysilku zrobilem szybko 5x10
pisalem wczesniej ze nie bede robic sobie sam rygoru ale czy bez tego jest mozliwe osiagnac sukces w idchudzaniu? czymkolwiek?
mam zamiar do wakacji robic minimum 100pompek dziennie *DRINK*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #10 Ocena: 0

2020-01-25 18:36:32 (4 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:

2020-01-25 08:59:50, cris82 napisał(a):
mam zamiar do wakacji robic minimum 100pompek dziennie *DRINK*


Pompki same w sobie sa bardzo nudne. :-)

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 264 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 263 | 264 | 265 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,