MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 260 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 259 | 260 | 261 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 260 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2020-01-20 16:57:23 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

interesujace : )

tak lubie i to bardzo zawsze powtarzam ze jedzenie to moja pasja :-T[

zrobilfm wlasnie 30pompek ciezko bylo ale pozytywnej energii dodal mi fakt ze wszedlem na wage i waze kg mniej niz 2tygodnie temu a nawet dobrze nie zaczalem cwiczyc
wyglada na to ze wystarczy nie byc w Polsce na swieta i waga sama spada

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-01-2020 17:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-01-20 19:53:02 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Przypominam - nie trzeba hektolitrów potów na siłowni czy 300km dziennie na rowerze pod górę by schudnąć - nie głodząc się. Deficyt kaloryczny bez głodzenia? Simples. IF 18:6? Simples. Redukcja cukru i węglowodanów? Simples. 2 łyżki oleju i majonezu mają tyle kalorii co pół bochenka chleba, nie rozpychają żołądka, nie hodują drożdży w jelitach, nie powodują skoków insuliny i głodu i są o wiele wydajniejszym paliwem dla ciała i umysłu. Do tego transportują więcej witamin niż węglowodany, które ich nie mają. A więc goloneczka, sałatka na majonezie i tłustej śmietanie czy ulubionym oleju, żadnego pączusia i cukiereczka - i przy 1400kcal będziecie chudnąć nie czując głodu (od 1400 w dół to dla większości ludzi jest deficytem kalorycznym, chyba że 24h na dobę leżymy w łóżku).

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beansontoast

Post #3 Ocena: 0

2020-01-20 21:01:08 (4 lata temu)

beansontoast

Posty: 70

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2013

Skąd: Warrington

Nie chodzi o to co tobie sie wydaje, ze jest "simples", tylko o znalezienie sposobu zywienia, ktory da sie utrzymac mozliwie przez reszte zycia.
Jezeli ktos nienawidzi tlustego jedzenia, a kocha weglowodany, to na diecie low carb bedzie sie meczyc i predzej czy pozniej wroci do jedzenia wegli i nadrobi zgubione z trudem kilogramy z nawiazka.
Mozna jak najbardziej schudnac bez efektu jojo jedzac i chleb, i paczka, i cukierka, byle z umiarem wliczajac te lakocie w bilans kaloryczny i pamietajac, by nie przekraczaly 20% dziennego zapotrzebowania kalorycznego. A jezeli nawet przekrocza, to nastepnego dnia mozna troche kalorii uciac, troszke wiecej sie poruszac i wyrownac, bo liczy sie tak na prawde bilans tygodniowy, a nie dzienny.
Jak chodze teraz z 8% bf (mierzone dexa) przy 84kg i jem w zasadzie wszystko. Jadlem keto przez rok, ale doszedlem do wniosku, ze to bez sensu, bo lubie ziemniaki, zwlaszcza slodkie, chleby, ryz, owsianke, zasmazke, ciasta itp. i nie wyobrazam sobie zycia bez tych produktow. Nie chce mi sie sprawdzac etykiet kazdego produktu, czy przypadkiem nie ma tam za duzo wegli, cukru itp.

A zapotrzebowanie kaloryczne na redukcje powinno sie ustalac indywidualnie biorac pod uwage procent tkanki tluszczowej, obecna wage, tryb zycia i plec. 1400kcal dla wiekszosci, zwlaszcza otylych, to bedzie duzo za malo.

[ Ostatnio edytowany przez: beansontoast 20-01-2020 21:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2020-01-20 21:50:55 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dokładnie. U mnie zadziałało zmniejszenie kalorii. Przy moim trybie życia i apetycie, diety czy 18/6 itd poprostu by się nie sprawdziło. Z moim łakomstwem na niektóre rzeczy, to jest niemożliwe.

Cris, żonie powiedz że jak będzie tyle tych słodyczy kupować będziecie musieli je razem codziennie spalać.

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 20-01-2020 21:54 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Fisolka

Post #5 Ocena: 0

2020-01-20 23:01:00 (4 lata temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Mialam cos dopisac do tego wątku ale wciąż to odkładałam...
Pomimo świątecznego gotowania udało mi się schudnąć w sumie 15 kg.
De facto stało się to fundamentem wielkiego i niespodziewanego sukcesu!
Utrata 15 kg spowodowała remisje choroby serca!!!!
Zarówno ja jak i lekarz czuliśmy się dziwnie rozmawiając o moich najnowszych wynikach badań i remisji...poniewaz to miało się nigdy nie wydarzyć... Cuda, cuda!

Tak więc moja motywacja szybuje w górę.
Trzymamy kciuki aby remisja trwała jak najdłużej!
Przyznaje również, że moja tolerancja wysiłku fizycznego poprawiła się niesamowicie.
Jeszcze tylko 3-4 kg do wymarzonego celu.
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

cris82

Post #6 Ocena: 0

2020-01-21 06:07:53 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wow fisolka 15kg to nie lada wyczyn sam kiedys schudlem 20 roznica byla kolosalna trzymam kciuki za utrzymanie tej wagi bo czasami samo schudniecie wydaje sie o niebo latwiejsze ; )

ja mam okienko 7godzinne od poniedzialku do piatku IF jest wyjatkowo latwy w pracy z dala od lodowki na wikendy jem juz normalne sniadania albo raczej normalne dla ludzi majacymi problem z nadwaga ; )

niestety tez nie odnajduje przyjemnosci w niejedzeniu weglowodanow to jest opcja dla prawdziwych komandosow tylko : P

w pracy mam ziomka wyjatkowo zdeterminowany regularna silownia zero dodatkowych kg trzyma diete ale jak probowal keto to wymiekl po paru miesiacach to nie jest dlz wszystkich

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2020-01-21 09:39:03 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Moj problem jest ze dopiero wieczorem jak usiade w domu okolo godz.19 ,20 jak wroce to zjem normalny posilek bez pospiechu
W pelnym relaksje
Nie lubie byc na diecie bo nie lubie jak mi w brzuchu burczy
Poprostu nie lubie byc glodny

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Hieena

Post #8 Ocena: 0

2020-01-21 10:28:47 (4 lata temu)

Hieena

Posty: 384

Z nami od: 27-08-2010

Skąd: Londyn

Fajny przepis na batonika Lion, sprawdzony :)

Składniki :
* 110 g daktyli
* 40 g wafli ryżowych
* 6 łyżek masła orzechowego
* 80 g orzechów ziemnych
* 2 łyżki oleju kokosowego

Przygotowanie :
* Daktyle moczymy we wrzątku
* Odlewamy wodę i miksujemy na gładką masę.
* Dodajemy pokruszone wafle i orzechy (ja wcześniej potraktowałam je tłuczkiem).
* Dodajemy masło, olej kokosowy i wszystko dokładnie mieszamy.
* Formujemy batoniki, które układamy na papier do pieczenia i chłodzimy je w lodówce.
* Gdy batoniki się chłodzą, w tym czasie szykujemy czekoladę gorzką w kąpieli wodnej i polewamy nią ostudzone batoniki.
* Batoników wychodzi ok. 13sztuk.
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Kalorie z polewą 2585 (a bez polewy 2026 )
.
Jeden baton ma 198 kalorii
Białka 64.7 tłuszcz 165.4 węgle 209.3 .
Zemsta jest jak pożar... Im więcej pochłonie, tym bardziej robi się zachłanna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2020-01-21 20:28:40 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

No jak chcecie zrzucić kg tłuszczu ale lubicie węgle, obżeranie, łakocie, słodkie, podjadanir cały dzień - to czas zaakceptować siebie, swoje słabości i rozmiary i nie ma problemu.

Tzn.jest, choroby spowodowane nadwagą i obżarstwem i chorobami z nią związanymi zbierają większe żniwo niż chlanie wódy i jaranie szlugów.

BTW. Można piec pyszne pieczywo czy wytabiać makarony, można jeść pyszne ciasta noemal bez wegli o cukru. Nie trzeba codziennie jeść poł kilo boczku. Simples.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #10 Ocena: 0

2020-01-22 08:58:53 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Chodze na basen
Duzo ludzi tam przechodzi ale dopiero 2 facetow widzialam co byli umiesnieni
A reszta to ma jeszcze kufel piwny przed soba
Brzuch brzuch
Faceci nie widza ze chodzac na basenie z takim brzuchem to jest to nie ladne ☹

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 260 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 259 | 260 | 261 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,