MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 257 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 256 | 257 | 258 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 257 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wembley27

Post #1 Ocena: 0

2019-10-20 13:26:27 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja chyba zeby teraz przeplynac cala dlugosc
To musze styropian albo pianke kupic
Inaczej sie nie da

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #2 Ocena: 0

2019-10-20 13:29:21 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Syn choc plywa to bedzie chodzil w srody na lekcje
To zobacze jak ucza
I moze mnie nauczy 😀
Ja jestem przykladem ze jak cos sie nie praktykuje to zanika

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-10-20 20:26:39 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja jak wrocilam na basen dwa lata temu, to się że trzy razy zatrzymywalam żeby długość przepłynąć, taka słaba kondycje miałam, i to nie tylko o styl pływania ale ogólną fizyczną kondycje bo wydawało mi się, że się zagotuje z wysiłku, pomimo siedzenia w wodzie. Po paru miesiącach jednak mogłam przepłynąć 20 do 30 długości jako podstawowe założenie, ale starałam się 40 do 50 długości zrobić codziennie. Nie pamiętam ile mi zajmowało to, ale teraz jak wróciłam po 6 miesiącach przerwy od ćwiczeń i pływania, to mogłam czas mierzyć bo powiesili na scianie zegar. Przeciętnie długość przepływam w 20 do 25 sekund, normalnym raczej tempem. Czasem jak muszę płynąć w liniach zaawansowanych użytkowników, to płynę wg ich (szybszego) tempa, ale wtedy to raczej w takim szybkim tempie nie więcej jak 25 długości, bo nie mam tak dobrej techniki (I pewnie też kondycji).

Złota jakim stylem ty plywasz 50 długości w godzinę? Chyba, że plyniesz 50 metrów w jednej długości basenu?

Ja często plywalam jak lekcje obok były - pilnie obserwowałam i powielalam instrukcje. Pomogło mi to bardzo poprawić technikę, i za darmo :-]. Jak plywanie Cię męczy, to popatrz na ćwiczenia w basenie, które możesz sama robić, albo sprawdź kiedy mają u was aquarobic.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #4 Ocena: 0

2019-10-20 20:45:45 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie plywanie nie meczy
Tylko kondycji nie mam
Jak bylam nastolatka to mialam propozycje isc na ratownika
Ale to bylo sto lat temu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-10-20 22:31:25 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ada, płynę żabką, jedna godzina - wychodzi 50+ długości, serio miałabym przez godzinę 50m przepłynąć?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-10-21 15:42:04 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Basen był jak świetny masaż dla moich lędzwi dzisiaj. Ogromna poprawa, a na dodatek dobre ćwiczenia dla brzucha i relaks dla głowy. 50 długości zaliczonych w trzech stylach. Jestem pod wrażeniem, że po tylu miesiącach nie straciłam kondycji tak bardzo...teraz jeszcze nad dyscypliną ograniczonego dogadzania sobie smacznym kąskami, szczególnie jak mam wolne i czas na dogadzanie i okazji nie brakuje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2019-10-24 20:04:02 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Szczesliwa jestem 😀😀
Bylam na basenie I zaczelam pomalutku plywac
Dochodzic do formy
Nawet udalo mi sie plywac pod woda
😀

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #8 Ocena: 0

2019-10-24 20:05:43 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

W wodzie to ja bym caly dzien siedziala
Jestem z pod znaku ryb 😀

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #9 Ocena: 0

2019-10-25 19:29:58 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Ja stracilam 8,5 kg w 4,5 tygodnia od zabiegu.
Wakacje w międzyczasie były ogromnym wyzwaniem bo akurat wybraliśmy hotel słynący z pysznego jedzenia...bylo naprawde ciezko!
Czuje sie ok a mój obecnie największy problem to fakt, że nawet buty są teraz za duże, w zasadzie wszystko jest trochę workowate. Chyba nie ma sensu kupować zbyt dużo nowych ciuchów bo utrata kolejnych 10 kg znowu wszystko zmieni.
Mam nadal bardzo wrażliwy żołądek i nie ma mowy o normalnym jedzeniu a juz napewno nic mocno przyprawionego nie wchodzi w grę.

Tak przy okazji nadal uczę się wlasnych ograniczen...na wakacjach uczestniczyłam w zajęciach wodnego aerobiku i było super. Przyszlo mi do głowy, że po powrocie zapisze się na zumbę.
Trwałam w tym założeniu tylko do momentu wyjścia z basenu kiedy to moje serducho nie dało rady i ''rozpłaszczyłam sie'' malo elegancko przed basenem.

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 25-10-2019 19:40 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2019-10-26 13:20:47 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Gratki rezultatow.
Przy serduchu zumba moze byc za duzym obciazeniem, moze cos w stylu aqua fit lepiej sie sprawdzi?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 257 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 256 | 257 | 258 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,