MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 253 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 252 | 253 | 254 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 253 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

nobie1973

Post #1 Ocena: 0

2019-10-04 19:24:52 (5 lat temu)

nobie1973

Posty: 15

Mężczyzna

Z nami od: 13-10-2009

Skąd: Londyn

Witam wszystkich ktorzy walcza z nadmiarem ciala… ;)
Jako ze mam ten sam problem, moge podzielic sie moja recepta na sukces czyli pozbycie sie co nie co kochanego cielska :)
Jedno trzeba sobie uswiadomic, nie tyle wazne jest odchudzanie co utrzymanie prawidlowej wagi. Z mojego doswiadczenia wiem ze to drugie jest duzo trudniejsze, poniewaz czlowiek zachwycony sukcesem szybko przestaje sie kontrolowac… a kilogramow przybywa :( W moim przypadku po odchudzaniu jakis 1 kg na miesiac, jesli sie nie kontroluje. Taka niestety jest prawda, aby utrzymac wage trzeba przede wszystkim sie caly czas kontrolowac i kontrolowac to co sie je czyli liczyc kalorie :)
Ja podczas mojego odchudzania stosuje diete dosyc prosta w zalozeniach:
- zjadac nie wiecej niz 100 gr pieczywa dziennie
- zjadac nie wiecej niz 100 gr miesa dziennie
- warzywa bez limitu
- owoce 2 – 3 sztuki dziennie do wyboru
- calkowity zakaz: slodkie napoje, soki, slodycze, alkochol - jego picie wzmaga mocno laknienie !
W ciagu dnia wyglada to tak:
Sniadanie: dwie sznytki chleba z wedlina, serem, bialym serkiem + warzywa + maly jogurt + do picia zimna woda
Obiad: kawalek miesa, ryba lub kielbasa + warzywa lub tez zamiennie talez zupy do wyboru
Kolacja: orzechy lub baton z ryzu, otrebow, musli itp. wazne by sie zmiescic w okolo 100 kcal
Jesli tak 2-3 h po kolacji jeszcze mnie czasami dusi maly glod to zagryze wafla ryzowego :)
Generalnie stosuje zasade ze jem co lubie ale w malych ilosciach.
No ale to niestety nie wystarczy, oprocz tego od poniedzialku do piatku dojezdzam do pracy rowerem jakiejs 1,15 h dziennie.
Przy takiej diecie polaczonej z jazda na rowerze, srednio udaje mi sie zrzucic okolo 1 kg na tydzien.
No i najwazniejsze na koniec, w tym wszystkim najwazniejsza jest rowniez silna motywacja :) !
Pozdrawiam wszystkich rodaków w UK ! Norbert

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2019-10-04 20:50:29 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Utrzymuje wagę już ponad rok. Najgorszy okres w trakcie odchudzania to były początki. Zrezygnowałam wtedy całkowicie ze słodyczy i alkoholu. Teraz jem wszystko na co mam ochotę, słodycze niestety również, ale z umiarem. Ważę się co tydzień i zapisuje. Wagę utrzymuje cały czas. Jeżeli w jednym tygodniu przybędzie mi pół kg, w następnym staram się jeść mało kalorycznie żeby to zgubić.

Bez kawy u mnie by nie przeszło. Z rana pije w duzyyym kubku z trzech czubatych łyżeczek kawy. Oczywiście kawa świeżo mielona.
Gratuluję tym, co dzielnie walczą i trzymam kciuki. Sukces w odchudzaniu zaczyna się w głowie..
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

nobie1973

Post #3 Ocena: 0

2019-10-04 21:28:25 (5 lat temu)

nobie1973

Posty: 15

Mężczyzna

Z nami od: 13-10-2009

Skąd: Londyn

Tak, zgadza sie ja tez waze sie co tydzien, to na pewno pomaga :) Faktycznie od glowy sie wszystko zaczyna, nie na darmo mowi sie chciec znaczy moc :)
Noooo z taka iloscia kawy mi by serce stanelo ;) Ja pije max. tylko dwa kubki dziennie z jednej lyzeczki i to tylko w pracy zeby nie zasnac :)
Pozdrawiam wszystkich rodaków w UK ! Norbert

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #4 Ocena: 0

2019-10-05 16:28:58 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Kawa, kawka, kawusia....
Jak ja bym się napiła!
Niestety zabroniona przez kilka pierwszych tygodni.

12 dni i waga leci w dol - 5,5 kg w dol.
Za chwile tempo tego procesu powinno zwolic.
Jest mi tylko strasznie zimno i generalnie mój organizm zwalnia jakby wchodził w hibernację:-]
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Misia13

Post #5 Ocena: 0

2019-10-07 06:50:31 (5 lat temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja nie mam sie czym pochwalic.
Nadwaga kilka kg, ale nie tak zle.

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

julian3212

Post #6 Ocena: 0

2019-10-08 07:42:58 (5 lat temu)

julian3212

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 08-10-2019

Skąd: LONDYN

Ja już po tygodniu biegałem dużo lepiej i większe dystanse. Teraz, kiedy nie jest zbyt ładna pogoda zapisałem się na zajęcia piloxingu. Mocny wycisk, a zajęcia w grupie to dla mnie ogromna motywacja!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-10-08 07:57:19 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj była inauguracja fazy siłowni, a właściwie basenu. Po 6 miesiącach przerwy myślałam że będzie gorzej, ale 38 długości z marszu przeplynelam. Nie powiem, odczuwalna pewien opór mięśni, bo jednak zostały się trochę w tym czasie; na początku złapał mnie skurcz w łydce, a potem na koniec kolka w boku. Wieczorem pobolewaly ramiona, ale zadowolona jestem z siebie. Zimowe wieczory zaplanowane będą.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2019-10-08 07:59:20 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wszedlem wczoraj na wage i pokazala 90.3 nie ma tragedii potwierdzam ze IF dziala przy tych ilosciach jedzenia ktore spozywam widze to bardzo wyraznie : )

w przyszlym tygodniu przykrecam kurek ze slodyczami i zaczynam pompowac teraz mam inna strategie zamiast 200pompek przez np 60 dni bo za 2 miesiace wakacje!!! : P bede robic 30-50 dziennie przez caly rok to takie minimum
#trzymajcie kciuki : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2019-10-08 08:51:51 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Trzymamy kciuki, właśnie lepsze są systematyczne ćwiczenia niż rzut na maraton. Ja na wagę nie patrzę, coś przybyło, tragedii nie ma bo się w ubrania mieszczą dalej, i jak dołożą się zajęcia że dwa do trzy razy w tygodniu, to się wysmukli sylwetka. To nie znaczy że nie chce schudnąć, ale narazie ubiegłoroczne efekty się utrzymują z pewną tolerancją...:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-10-08 09:39:22 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ok a cele?
ja 87 do swiat byloby extra mam wrazenie ze to bedzie bulka z maslem jak tylko przestane jesc slodycze co nie jest latwe
bo przestaje juz od ponad miesiaca a srednio jem opakowanie ciastek dziennie
; (

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 253 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 252 | 253 | 254 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,