MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 247 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 246 | 247 | 248 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 247 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Twinkle

Post #1 Ocena: 0

2019-05-13 07:38:27 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Minus 2.9 kg tadaaaaamm az dodalo mi skrzydel.na dalszy tydzien🙂
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2019-05-13 08:36:29 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no niezle twinke jestes dla mnie wzorem do nasladowania tylko nie odpuszczaj u mnie dalej 91 i tak nie narzekam biorac pod uwage ze do diety wprowadzilem maslo orzechowe i kruche ciastka
a ostatnio mialem dzien slabosci i jak dorwalem opakowanie tych cuksow ala snikersikow marsow itp to przestalem jak mnie zemdlilo : P
znajomy ktory ma naprawde swietna sylwetke na silownie chodzi od 15lat mowil ze czasami tak ma ze jak go nabiera ochota na slodkie to idzie do cukierni po tort je caly na raz a konczy w toalecie i ma dosc slodkiego na pare miesiecy widac ile ludzi tyle metod : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2019-05-13 08:36:32 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Brawo. Super wynik.
Ja na lotnisku :-8 Lecę na pierogi :-?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2019-05-13 11:10:39 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

BMI: (Body Mass Index) wyliczany poprzez masę ciała w kilogramach poprzez kwadrat wzrostu w metrach:
-poniżej 18,5 niedowaga
- 18,5 do 24,9 waga normalna
- do 29,9 nadwaga
- powyżej 30 otyłość

Ciekawe... . Poza tym - z szacunkiem dla osób walczących o prawidłową wagę - co jest nie tak, że z naturalnej wagi, tuszy stworzono ideologię? Mam problem z ruchem i czeka mnie to nadal w obliczu kolejnej operacji ortopedycznej. Jednak z wagą nie mam kłopotów. Czy dostęp do słodyczy, kalorycznych snacków itd już zabija w ludziach wolę? Siłę charakteru?

Od razu odrzucam "mądrości", że siła woli człowieka nie ma tu nic do rzeczy (wyłączam sytuacje skrajne - bezpośrednio związane z ciężkimi chorobami) jak w przypadku alkoholu...bo potrzebne są terapie, trening itd. Miałem z tym do czynienia bezpośrednio. Na własnej skórze. Jak to- co każdy były żołnierz wie - był alkohol. W znacznych ilościach-pojawił się cel i po prostu przestałem używać owego poprawiacza nastroju.
Obecnie, gdy widzę, że coś w pasie robi się sporo, to przestaję jeść. Nie wiem może dla mnie to nie jest problem z uwagi na doświadczenie - bywało, że nie było co jeść przez tydzień i więcej. Toteż wyłączam jedzenie na tydzień. Problem znika. Bez ostrych ćwiczeń itd - ćwiczenia głównie rzeźbią sylwetkę, nie spowodują magicznego zrzucenia kilogramów.

*THUMBS UP*

Źródło:
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/baleron-znowu-zre-tluszcz-zalal-jej-mozg,215,3704

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 13-05-2019 11:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2019-05-20 07:23:37 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Hello
Dzis na wadzie minus kolejny kilogram,bardzo sie ciesze bo od razh lepiej sie czuje ale bede dalej kontynuowac zdrowe odzywianie i bieganie 5 razy w tyg po okolo 30 minut wiecej nie dam rasy i czasowo o ze po prostu mi sie nie chce wiecej:)
A w ogole mialam 2 wpadki w tym tygodniu i dlatego tak ciesze sie ze cos zeszlo,bo w czwartek tak zachcialo mi sie bulek zwyllych z serkiem topionym wiec sie najadlam i do tego troche muslli na sucho:)a w sobote zjadlam wieczorkiem siedzac z mezem 5 malutkich makaronikow ciasteczek bo nigdy wczesniej ich nie probowalam a okazaly sie przepyszne.pomimo tego caly tydzien byl ok i kilo zeszlo.czyli wniosek jest taki ze gdybym pozwolila sobie tylko czasem na cos dobrego moja waga bylaby zachowana a nawer moglabym cos schudnac ,nie wolno sie objadac slodycxami panienko🙂🙂🙂ucze sie dobrych nawykow,leoiej pozno niz wcale
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-05-20 07:32:26 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja w sobote mialem mala impreze standardowo cala niedziele "spedzilem w lodowce "

dzisiaj wychodzac z domu do pracy wyczyscilem lyzeczka do konca sloiczek masla orzechowego... ktore jest dla mnie zgubne jesli mowa o wadze : P wyjadlem tez lody i ostatnie kawalki ciasta : P hehe
wejde dzisiaj na wage ale mam zle przeczucie tak czy inaczej obiecalem sobie ze do sierpnia nie wypije juz nic mocniejszego chyba sie starzeje zawsze po takiej imprezie czulem sie dobrze a wczoraj padniety jakbym caly dzien spedzil na opalaniu : P

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-05-2019 07:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2019-06-24 19:47:30 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

A tu co taka cisza? Nikt już się nie odchudza? Po urlopie u mnie było tylko albo aż +2kg. Po tygodniu ubylo 1 I tak pozostał ten +1kg i się go pozbyć nie idzie, bo apetyt ostatnio mam :-M] grille te sprawy, a za kilka tygodni urlop w Polsce i strach się bać.
A jak u Was odchudzacze?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #8 Ocena: 0

2019-06-24 20:00:12 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja znowu na plusie 93 cel 6 tygodni 88kg od jutra : P 85 juz niektualne ; (

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #9 Ocena: 0

2019-06-24 20:17:57 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

kanonier... mezczyzni chudna inaczej niz kobiety..normalnie jakbym slyszala mojego ex...:-/ on tez moze nie jesc... ale to sie z czasem odbija na zdrowiu, tak samo jak alkohol..
co do chorob, to sa rozne... nie musza byc skrajne.. wystarczy ze sa upierdliwe...
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2019-06-24 21:10:42 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja muszę coś jeść w ciągu dnia niestety. Wystarczy że mam przerwę 2-3 godziny i czuję spadek cukru. No chyba, że zapewnie organizmowi porządną dawkę słodyczy z rana, to wtedy wytrzymam bez jedzenia z 4-5 godzin. Po wysiłku fizycznym mogłabym zjeść konia z kopytami. Dlatego u mnie typu głodówki absolutnie nie wchodzą w grę.
Natomiast słyszałam o diecie jednodniowej z płatków owsianych. Owsianke uwielbiam, dlatego jak będę sama w domu i nie będę musiała do nikogo więcej gotować wypróbuje na pewno. Niby gubi się kilogram w ciągu dnia.
A teraz zjadłam kilogram czereśni. Ups.. Chyba nie sprzyja to zrzuceniu wagi :-( ale jest sezon, więc co zrobić? Trzeba czasami ulec pokusie i zgrzeszyc ;-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 247 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 246 | 247 | 248 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,