MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 241 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 240 | 241 | 242 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 241 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2019-02-14 20:50:02 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

mam nowy cel ambitniejszy 85 do sierpnia w tej chwili stracilem 1kg i waze 97
plan jest prosty pompki rower spacery z psem gotowanie na parze i najwazniejsze dlatego musi sie udac postanowilem odstawic maslo orzechowe do sierpnia zostaje mi tylko gorzka czekolada owoce i orzechy na pocieszenie : P
w sobote mamy pepkowe wiec pewnie znowu bede musial zaczynac od 98...albo i wiecej ; (

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #2 Ocena: 0

2019-02-14 21:06:20 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Generalnie suplementy Olimpu sa bardzo dobre. Nie bralam nigdy nic wspomagajacego odchudzanie ale witaminy dla kobiet, czosnek, magnez, zurawine I L-karnityne i w porownaniu do innych firm super.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-02-15 00:09:31 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj zajecia mnie wykonczyly, mialam juz ochote wyjsc w pewnym momencie, ale wytrzymalam. Na basenie najpierw musialam sie zmotywowac, zeby do 20 dlugosci dotrwac, a potem jakby nowe sily we mnie wstapily i doplynelam do 50. Dobrze, sie pozniej czulam, jakbym przemogla organizm i nawet mi zimno juz nie bylo. Jutro ide po wyniki badan, moze bede wiedziec co powoduje to ochlodzenie organizmu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-02-18 18:37:48 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

przymusowy odpoczynek, bo zmeczona jestem (weekend byl mega zapakowany goscmi) i kolana mnie bola. Trzeszcza i do tego bola jak zchodze ze schodow. Za tydzien mam wizyte u fizjoterapuetki w przychodni, moze cos doradzi, a tymczasem dzien odpoczynku od przysiadow przyda sie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Twinkle

Post #5 Ocena: 0

2019-02-19 22:36:45 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

A teraz na wielkich obrotach.Dzieci maja half term i codziennie gdzies jezdzimy i robimy mase kilometrow.Wczoraj na wadze minus 1.4 wiec razem juz ponad 4 kg na minusie.Dzis pozwolilam sobie na loda i kawalek hot doga.Tydzien temu zjadlam troche pizzy i doritosow i ciacha i tez byl piekny minus.Po prostu caly tydzien nie jem w ogole slodkiego,zdoro sie odzywiam,biegam codziennie rano 5 dni w tygodniu,a raz na tydzien cos sobie zjem slodkiego.A waga idzie w dol.Widac juz roznice a ja czuje sie fantastycznie.
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-02-20 00:38:27 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj wrocilam na zajecia i basen po zajeciach tez zaliczylam, 32 dlugosci basenu, fajnie sie plywalo ale pozno bylo i trzeba bylo sie pakowac. Jutro mam wizyte u fizjo, to w sprawie trzeszczacych kolan i ramienia ktore pobolewa od czasu rozpoczecia zajec na silowni. Do tej pory liczylam, ze przejdzie. Zobaczymy co fizjo powie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2019-02-20 12:59:18 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Brawo Twinkle *THUMBS UP*
Te 4kg to w jakim czasie?
Podziwiam ludzi, którzy biegają. Ja przymierzalam się dwa razy i niestety klapa. Nie lubię, a może po prostu brak determinacji.
Ja od poniedziałku mam już urlop. Odespalam się przez ostatnie kilka nocy, więc myślę że jutro przeprosze mój rowerek I chociaż przez tydzien czyli do końca urlopu codziennie godzinkę sobie pojezdze, bo jak przestałam jeździć to znowu mój kręgosłup zaczął mnie boleć. No i trzeba spalić tą szarlotke, którą właśnie upieklam :-T[
Waga mimo braku większej aktywności fizycznej raczej stoi, nie licząc małych skoków w górę lub w dół, więc jestem zadowolona.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Twinkle

Post #8 Ocena: 0

2019-02-20 14:48:41 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

nullDzieki Gosian.Akurat ubylo mi w 2 tyg te 4 kg raz 2.4 i raz 1. Jakos tak ale ja ostatnio sie zaniedbalam dlatego tak ladnie mi zeszlo,bo naprawde teraz przylozylam sie,raz w tyg tylko cos slodkiego nie podjadam nic nie zdrowego listry wody herbatek zielonych i wszelakich na diete plus moj malinowy grzaniec i te tabletki Olimpu na pozbywanie sie wody a biegam tylko pol godz niecale w poldo siodmej rano.Korzystam poki mama jest i moge naprawde dac czadu,poza tym mbostwo ruchu i to dlstego taki spadek,jedzenie zdrowe typu chleb razowy twarog.warzywa owoce ile chce,zalezy mi schudnac pare kg aby na wiosne czuc sie dobrze a widze ze cera ladniejsza i wlosy,maz juz zauwazyl ze schudlam,od razu jakos na twarzy mlodziej😁
Ale gosian ja juz patrzec na siebie nie moglam,nie chcialo mi sie ani nic kupic ladnego nawet w lustro nie patrzylam mialam wielkie kompleksy dlatego ze mam tendencje do tycia i po prostu musze sie caly czas pilnowac,po prostu trzymac reke na pulsie
Biegac nie lubie ale jak wracam juz z biegow to czuje sie super i mam mbostwo energii na caly dzien😁

[ Ostatnio edytowany przez: Twinkle 20-02-2019 14:51 ]

lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2019-02-20 17:21:31 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Bylam u fizjo rano- usluge NHS maja jak na kartki, jeden problem w czasie jednej wizyty. Mam cwiczenia na ramie, bo gdzies mam ucisk na nerw czy sciegno, jak nie pomoze to albo wstrzykanie w ramie, albo operacja, wiec cwiczyc bede napewno. O kolanach niestety, ale dopiero moge porozmawiac jak skoncze z ramionem, a ze czekac 6-12 tyg nie mam zamiaru, to zapisz sie do lekarza z kolaniami, a on mnie przekieruje do fizjo. Ponoc takie fizjo ma dyrektywy, ze po jednym problemie na raz tylko rozwiazuja, ale ja kolana potrzebuje wczesniej dogladnac. Z zestawy cwiczen na ramie jestem zadowona, oby pomoglo. Ide na zajecia i basen po zajeciach, dzisiaj mam zamiar wczesniej byc w domu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

graphium

Post #10 Ocena: 0

2019-02-21 12:39:28 (5 lat temu)

graphium

Posty: 134

Mężczyzna

Z nami od: 15-04-2016

Skąd: Cambridge

Ada,
Z kolanami nie ma żartów, jak bolą, odpuść przysiady do póki nie przestaną. Być może to przez złą technikę przy przysiadach: prowadzenie kolan, rozstaw nóg, wygięcie kregosłupa.
Generalnie, ćwiczenia przy bolących kolanach i tak nie zrobisz prawidłowo, a przy okazji możesz nabawić się kontuzji gdzie indziej, bo nasz organizm ma to do siebie że często "zabezpiecza" bolące miejsca modyfikując postawę, przez to przenosi obciążenia na inne mięśnie, stawy, które niekoniecznie są do tego przystosowane...

Niestety, nauczyły mnie tego konsekwencje lekkiego trenigu z "przewianym"/sztywnym karkiem - trawające kilka dni unieruchomienie w łóżku + skurcze mięśni szyjnych uciskające nerwy. Podobno bólu się nie pamięta. Tych kilku dni tortur nigdy nie zapomnę.

A masz wystarszająco omega 3 w diecie ? - być może kolanom brakuje "smarowania".

[ Ostatnio edytowany przez: graphium 21-02-2019 12:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 241 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 240 | 241 | 242 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,