MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 234 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 233 | 234 | 235 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 234 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-01-23 13:08:10 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-23 12:33:44, ZlotaPerla1 napisał(a):
Ja się naprawdę dziwię, że ty jeszcze coś ważysz Efka.
Ja chętnie wezmę od kogoś ze 2 kg 😎 Nie lubię jak mi płuca prześwitują 🙄


Niektórzy, mimo tego, ze cwicza dzien w dzien maja taka przeminae materii, rozwalona gospodarke hormonalna plus inne dolegliwosci, ze musza wlozyc w jakikolwiek wyglad wiecej wysilku niz inni.

Ja nigdy nie nalezałam do chudych osob. Nigdy mi zebra nie przeswitywaly. Nie wiem czy bym chciala, bo ja lubie jak kobieta ma jakies kraglosci.

Natomiast nie mierze wszystkich swoja miara. Wiem, ze niektorym wystarczy pocwiczyc dwa razy w tygdniu. Inni deklaruja, ze moga jesc do woli i wystarczy, ze cwicza. Zanm tez takich, ze bez wzgledu na to co jedza wygladaja szczuplo. Sam szczuply wyglad tez o niczym nie swiadczy. Nie raz podczas jakis czynnosci fizycznych okazuje sie, że ja z kraglosciami mam lepsza kondycje i lepiej sobie radze.

Ja naleze do tych co musza uwazac na to co jedza plus dolozyc spora dawke ruchu, zeby wspomoc swoja przemiane.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2019-01-23 13:13:54 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Dokladnie. Ja zrzucilam te 12kg I mimo że teraz nie ćwiczę I niestety coraz mniej uważam na to co jem, to waga mi się utrzymuje. Ale od kilku miesięcy pracuje na cały etat i taki wysiłek mi najwidoczniej wystarczy. Chociaż muszę wrócić do bardziej zdrowego odżywiania bo czułam się lepiej. Nie miałam napadów głodu czy ssania w żołądku. Rowerek też muszę odkurzyc. Każdy jest inny.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Marta2509

Post #3 Ocena: 0

2019-01-23 16:02:49 (5 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Nie wiem czy tu juz bylo ale chcialam Wam polecic apke MyFitnessPal, jest super. Wystarczy zeskanowac kod kreskowy produktu i dodaje sie do tego co juz dzis zjedlismy razem ze wszystkimi skladnikami odzywczymi, liczy kalorie, jest po Polsku i po Angielsku i ma mega baze produktow, mozna wpisac 'bigos' albo 'pomidorowka' i znajdzie.
I paruje sie z Fitbitem co dla mnie bylo wazne.
Odkrylam ja wczoraj i musialam sie tym podzielic :-] Narazie mam wersje podstawowa, darmowa. Nie wiem czy jest sens kupowac premium, narazie potestuje ta darmowa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-01-23 17:06:32 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja uzywalam kiedys Samsung Health i polecic moge jak ktos potrzebuje potwierdzic czy nie he zbyt duzo. Ja jem zdrowo, ale dopiero po wpisaniu wszystkiego widzialam, ze nawet bez obzerania sie dostarczany mial organizm za duzo. Wpisywalam tez cwiczenia zeby miec orientacje z proporcjach zjedzonych I spalonych kalorii.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #5 Ocena: 0

2019-01-23 18:55:09 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Ja uzywam Noom i w sumie bede kontynuowac a kiedys uzywalam rowniez Samsung health tyle, ze jakos do mnie nie przemawial.
Mam tylko jedno zastrzezenie...w Noom uzywaja nietypowego amerykanskiego slownictwa i czasem mnie lekko irytuje sprawdzanie znaczenia niektorych slow.
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-01-23 21:00:55 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj pokonalam siebie: body strength class ze sztangami na wszystkie partie ciala, potem 30 dlugosci basenu w 20 min (musialam isc na line gdzie profesjonalisci plywaja I nie moglam sie ociagac bo by mnie chyba utopili:-] ), i na koniec godzina zajec stretch- jestem wyciagnieta na wszystkie strony i potrzeba mi tego bylo. Teraz to zasnelabym na siedzaco... mam nadzieje na dobre efekty w tym tygodniu bo juz trzy ciezkie zajecia zaliczylam.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-01-23 21:01:56 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Czytam sobie własnie o Genodiecie . Macie jakies doswiadczenia?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lamargo

Post #8 Ocena: 0

2019-01-24 09:13:42 (5 lat temu)

lamargo

Posty: 226

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Bath

Cytat:

2019-01-23 16:02:49, Marta2509 napisał(a):
Nie wiem czy tu juz bylo ale chcialam Wam polecic apke MyFitnessPal, jest super.



uzywam MyFitnessPal od dluzszego czasu, od konca wrzesnia konsekwentnie licze kalorie. Chudne wolno ale systematycznie, 10kg w dol jak do tej pory. Jem wszystko, kalorie licze tylko w tygodniu, w weekendy mam luz ;) Nie chodze na silownie bo nie lubie. Moje glowne cwiczenie to spacer do pracy rano (40 minut) i czasami spacer do domu (musze sie wdrapac pod stroma gorke wiec nie zawsze mi sie chce).

Nie chcialam byc na zadnej diecie z jednego waznego dla mnie powodu - dieta ma to do siebie ze kiedys sie konczy, a to przeciez nie o to chodzi. Zmienilam swoje nawyki zywieniowe i podoba mi sie to, nie jem smieciowego zarcia, moje jedzenie jest bardziej zbilansowane i jem wiecej warzyw. Nie chcialam sie katowac cwiczeniami z tego samego powodu, przestane cwiczyc i co? Zaczne tyc na nowo?

Dla mnie to najlepsza metoda ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: 0

2019-01-24 09:34:37 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

lamargo, widzę, że my mamy "to samo"

Ja też nie cierpię ćwiczyć, kupiłam rowerek s. i jeżdże 30 min. dziennie bez weekendów, bo mi brzydnie bardzo i nawet nie mam ochoty na nic i już. Do tego raz w tyg. basen - godzina.

Ja też nie jem śmieciowego, ale teraz jak chce przytyć to jem orzechy i owoce kilogramami, na razie dobrze mi idzie :-]

Mięso i warzywa (nie ziemniaki) też można jeść kilogramami i się nie przytyje, najgorsze mieszanki mięso + ziemniaki + kasze + makaron.

No i cukier, wiadomo ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2019-01-24 13:50:41 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Chcialam gratulowac tym co moga jest kilogramami wszystko, nie cwicza i nie tyja, ale w sumie to nie osobie a naturze raczej gratulacje sie naleza, bo jak gratulowac za nic nie robienie...

Niestety, nie wszyscy maja to szczescie (Ja 15 lat temu nie powiedzialabym, ze bede kiedykolwie wiekszych rozmiarow niz 8-10). Cwiczenia to nie tylko dla spadku wagi, kondycji trzeba pomagac, szczegolnie w pewnym wieku...Ja np chcialabym aktywnie korzystac z zycia na emeryture a nie siedziec w fotelu i poruszac sie z laska a organizm kondycji z lezenia plackiem nie nabedzie. Chodzenie jest dobre ale dla mnie to bylo za malo.

Motywujmy sie wiec do ruchy i zdrowego trybu zycia :-]*THUMBS UP*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 234 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 233 | 234 | 235 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,