MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 233 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 232 | 233 | 234 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 233 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-01-21 13:52:58 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie wczoraj dopadło porowerowe zmęczenie, ale takie, że nie byłam fizycznie w stanie nawet palcem ruszyć i mocno musiałam sie w głowei zmuszac do jakichkolwiek działań. Dziś nie padało, więc rower 2 h zaliczony. Dzis czuję sie dobrze i jestem pełlna energii. Zyczyłabym sobie więcej takich dni :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Magducha31

Post #2 Ocena: 0

2019-01-22 11:40:05 (5 lat temu)

Magducha31

Posty: 255

Kobieta

Z nami od: 05-12-2011

Skąd: st.albans

Witam was, jesli mozna to dolacze do grupy, choc ja bardziej ta czytajaca niz udzielajaca sie, ale postaram sie odezwac co kilka dni :)Ja tez zaczelam moja przygode z silownia, choc glownie bede chodzic na zajecia grupowe, jakos lepiej jest mi sie zmobilizowac wraz z tlumem innych ludzi :) poza tym tez lubie plywac wiec dolacze to do moich cwiczen. Na razie probuje roznych zajec, bo nie wiem co mi sie spodoba, roznie tez u mnie z czasem, do tego w tym tygodniu chce isc na body scan, wiec zobacze ile tluszczu we mnie siedzi :-] w zeszlym tygodniu zaliczylam joge, pilates, zumbe I cwiczenia na glebokiej wodzie, musze przyznac ze na poczatek za duzo tego bylo I miesnie mnie bolaly. Dzisiaj ide na plywanie a jutro joga, jak mi sie porawi kondycja chcialabym sprobowac trudniejszych zajec, ale to czas pokaze. Moim celem jest utrata 5-8kg I utrzymanie tej wagi *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-01-22 13:38:48 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja najpierw chodzilam na yoga I Pilates plus plywanie po zajeciach. Pozniej dolozylam/zmienilam na Body Strength i HIIT i plywanie caly czas.

Ja wrocilam do wagi z przed Swiat, ufff, teraz trzeba nadrobic, bo po kolejnych swietach mam wesele, I to wszystko przed wakacjami. Zalozenie- 5kg do (polowy) Maja.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-01-22 17:42:22 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziś ćwiczyłam w domu, bo było zbyt ślisko na rower. Nie chciałam zaliczyc kolejnej gleby. Zaliczyłam 45 min roweru stacjnarnego i 45 min aerobicu. Na obiad gotowany kalafior z piersia z kury.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2019-01-23 00:10:13 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Odpracowalam najciezsze zajecia HIIT w tym tygodniu (w jakimkolwiek tygodniu), przypieczetow alam 30 dlugosciami basenu, i siedze przy koszyku jablek. Nie zeby tak bez grzechu dzien przeszedl, bo ostatni kawalek panattone mnie tak zakolowal, ze zjadlam. Pocieszam sie, ze trener kazal nam zjesc carbs po cwiczeniach, zeby miesnie podreperowac, to ten kawalek to wlasnie byl wg zalecen...sie pocieszam.

Dzisiejsze cwiczenia bardzo mi odpowiadaly, woda z mojej glowy kapala, ale energii jakby przybywalo w trakcie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #6 Ocena: 0

2019-01-23 08:32:29 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Kolejny maly sukces!
Minal drugi tydzien odchudzania i w sumie 2,7 kg mniej!

Troche to dziwne bo wczesniej stosowalam sie do roznych zalecen, diet i nie bylo zadnych efektow.
Tym razem stosuje do ''weight loss programme'' i cwicze ale jeszcze siedzi we mnie taki maly niedwiarek!

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 23-01-2019 08:35 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-01-23 11:08:23 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Gratulacje Fisolka.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2019-01-23 12:24:55 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Super Fisolka. Moja waga stoi w miejscu. Przydaloby sie jeszcze troche w dol, ale jestem i tak zadowolona z efektów jakie wypracowalanm w przeciagu ostatnich miesiecy. Miewam slabsze dni, gdy czuje sie mega zmeczona ale staram sie nie poddawac. Dzis ponownie cwiczylam z domu. Za oknem co prawda ladnie ale zbyt slisko na rower.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: 0

2019-01-23 12:33:44 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja się naprawdę dziwię, że ty jeszcze coś ważysz Efka.
Ja chętnie wezmę od kogoś ze 2 kg 😎 Nie lubię jak mi płuca prześwitują 🙄
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #10 Ocena: 0

2019-01-23 12:34:38 (5 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-01-23 12:33:44, ZlotaPerla1 napisał(a):
Ja się naprawdę dziwię, że ty jeszcze coś ważysz Efka.
Ja chętnie wezmę od kogoś ze 2 kg 😎 Nie lubię jak mi płuca prześwitują 🙄


Jakze ja bym chciala miec twoj problem!:-]:-]:-]

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 23-01-2019 12:34 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Strona 233 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 232 | 233 | 234 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,