MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 225 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 224 | 225 | 226 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 225 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-12-16 16:57:17 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-12-16 16:25:36, dominikana36 napisał(a):
Ja cwicze tylko w domu- mam cross trainer, ciezarki, sztangi i kettle balls-laweczka by sie przydala ale jakos sie zabrac nie moge zeby kupic. Mam tez lustro na cala sciane :). Kiedys chodzilam na silownie ale nie mam czasu, takie wyjscie to przynajmniej 3 godz -dojazd, prysznic ciczenia- cwicza w domu jestem jakies 1godz15 do przodu. Przy moim trybie zycia to duzo, w ostanim tygodniu 2 razy zdarzylo mis sie skonczyc cwiczyc dobrze po 23.
Zaluje, ze nie plywam ale nie umiem i nie moge.


No właśnie dlatego ja tez ćwiczę w domu, bo szkoda mi czasu na dojazdy, przebieranki, prysznice i inne... Na siłownie chodzę od czasu do czasu. Jedynie ten basen mnie cały czas kusi.

Za godzinę właśnie wychodzimy na pływanie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-12-18 11:52:53 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziś robię sobie wolne.Wczoraj oprócz roweru w jakims huraganie, zaliczyłam wieczorem jeszcze siłownie, brzuszki i plank. Zakończyłam 40 długościami basenu. Dziś pozwolę ciału odpocząć :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2018-12-18 20:17:21 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj poszlam na zajecia Functional Fitness, I jak zwykle basen po zajeciach. Ufff dosyc intensywne byly, ale zadowolona jestem. Teraz czas na przyjemnosc, male snacks w kinie.

Ps. Ja mam 15 min na silownie, czasem jade prosto z pracy wiec nie zabiera mi to wiecej czasu. W domu cwiczac tez trzeba prysznic zaliczyc, wiec ten czas nie jest dodatkowy na silowni, chyba ze sie w domu nie myjecie..:-];-)... na zajeciach wiem ze cwicze duzo dokladniej niz w domu, I nie jestem w tym odosobniona. Na zajeciach jest tez dodatkowa motywacje I trenera, I grupy. W domu napewno nie cwiczylabym do tego samego poziomu, czlowiek to jest manipulacyjna bestia...*ROFL*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-12-19 08:47:56 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Bola uda i ramiona po cwiczeniach, znaczy sie pewnych partii miesni wczesniej nie dosieglam na zajeciach. Dzisiaj mam babysitting po pracy, to dopiero wieczorem ide na stretch i basen, wtedy jest bardzo malo ludzi i swietnie sie plywa.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-12-20 22:37:03 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj poszlam na godzine stretch I nawet na 15 mi relaksujacych zajec zostalam, tak sie zrelaksowalam, ze 2min dluzej I spalabym jak susel. Czulam dzisiaj jak dobrze porozciagalam miesnie, kiedys chodzilam na takie zajecia kilka razy w tygodniu i musze przypilnowac zeby nie zaniedbac, szczegolnie po intensywnych cwiczeniach.

Dzisiaj poszlam na HIIT i Body strength ale te drugie w polowie trenerka zamienila na stretch, I cale szczescie bo moje nogi, tzn uda juz sie bronily przed cwiczeniami na koniec. Basen...uwaga, dzisiaj pobilam wlasny rekord- 62 dlugosci basenu. Sama bylam przez 3/4 czasu, sama ekstaza. Pod koniec pojawily sie dwie osoby ktore uzylam jako cel wyscigow, bo zaczelo mi brakowac motywacji. Tym sposobem pobilam rekord. Jakby nie ramie ktore od podnoszenia ciezarkow bylo zmeczone, to plywalabym dalej.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-12-21 15:52:45 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dziś ćwiczyłam w domu. Za oknem paskudna pogoda, że się nawet nosa nie chce wystawiać. Teraz juz będzie lepiej, bo zacznie sie jaśniej robić. Jutro zapowiadają słoneczną pogodę więc pewnie będzie rower. W okresie świątecznym napewno nie będe trzymac restrykcyjnej diety, ale tez nie będę sie obzerac. W świeta nie rezygnuje też z aktywności fizycznej.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-12-21 17:08:53 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj odbylam ostatnia sesje zajec na silowni, teraz przerwa na swieta 2 tygodnie, chyba ze sie nudzic bede (nie zanosi sie na to). Dzisiaj bylam na PIYO i basen (42 dlugosci), malo zjadlam rano i slabs mi sie robilo przy wyjsciu, wiec szybki lunch na silowni zjadlam, i nawet zdrowy. Troche spala energii przy sprzataniu I pakowaniu na wyjazd, a potem hulaj dusza...
Wesolych Swiat wszystkim!!!
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-12-24 11:40:25 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Takie małe moje podsumowanie. Od marca do dzisiaj zgubiłam równe 12 kg. Ogólnie to jest moje pierwsze odchudzanie w życiu i z efektu jestem bardzo zadowolona. Teraz tylko chciałabym utrzymać tą wagę bo dobrze się czuję. Oczywiście w święta u mnie dyspensa :-8

Wesołych Świąt dla wszystkich ⭐🎅🌲
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-12-24 11:53:32 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja również jestem zadowlona z efektów i będę sie pilnować w przyszłym roku. Dzis tez z rana specjalnie wstałam, żeby zaliczyć ćwiczenia. Jutro, naszym tradycyjnym zwyczajem pójdziemy na rower :-) Jeden dzien pewnie poleze plackiem, pod kocem blogo leniuchujac

WESOŁYCH ŚWIĄT ODCHUDZACZE
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-12-29 13:47:02 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Święta, święta i po świętach... Przez ten cały czas w sumie miałam jeden dzien wolnego od aktywności fizycznej. Poza tym jednym dniem rower albo ćwiczenia w domu. Przez okres świąteczny mniej sie pilnowałam z jedzeniem i teraz trochę ciężko wróćic do zdrowych nawyków. Dzis juz tez poćwiczone a na obiad lekka zupa warzywna. Rano było smoothie.

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 225 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 224 | 225 | 226 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,