MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 224 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 223 | 224 | 225 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 224 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lucy_J

Post #1 Ocena: 0

2018-12-11 08:37:56 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Witam wszystkich.

A co to za plank challenge? Bo ja sie z checia przylacze. Wczoraj sie pokatowalam 40 minut z Mel B a nie cwiczylam z nia bardzo dlugo wiec sobie miesnie przypomnialy to i oto.

Pare postow temu ktos wspomnial ze i cwiczenia nie pomoga jak zremy :D I to jest prawda. Jak zaczynalam swoja przygode z mata to wydawalo mi sie ze jem zdrowo ale nie przykladalam az tak wielkiej wagi. No i niby cos tam sie rzezbilo ale no szalu nie bylo. Dopiero jak przygladnelam sie co jem i w jakich ilosciach to zaczelam liczyc kalorie (moje zapotrzebowanie jest wyliczone adekwatnie do mojego wzrostu, wagi i aktywnosci) i wtedy ruszylo :)Teraz sobie pozwalam na male szalenstwa przy weekendzie zeby nie zwariowac, chociaz obiecalam sobie ze to swiat postaram sie jakos nie podpasc :)

Moj malzonek mowi, ze mi to i tak nic nie zaszkodzi bo cwiczenia i aktywnosc to jest juz moj tryb zycia a nie ze za 3 tygodnie sie program dieta skonczy :D I cos w tym tez jest, cwiczenia weszly w krew, cos jak mycie zebow :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-12-11 13:05:25 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Weekend był rowerowy.Wczoraj zrobiłam sobie wolne, żeby dac odpocząć mięśniom. Dziś powrót do ćwiczeniowej rutyny. Zakończyłam plankiem i ćwiczeniami na brzuch ( 100 brzuszków z pełnym przysiadem bez przerwy )
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #3 Ocena: 0

2018-12-12 14:41:57 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

A jak sie kazdy zapatruje na sprawe swiat Bozego Narodzenia?

Rozpusta czy wlasnie grzecznie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-12-12 20:59:38 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja nie prowadze zadnej diety, wiec i w swieta nie mam zamiaru sie chodzic ani odmawiac sobie. Jedno co robie od dluzszego czasu, to staram sie nie objadac bez umiaru, tzn zwykle jadam zdrowo, tylko kiedys za duzo troche tego zdrowego nawet bylo. Nie pije alkoholu czesto, wiec przy okazji swiat nie bede sie stresowac. Ja za bardzo lubie jedzenie, zeby sobie odmawiac.

Dzisiaj mam przymos wolnego, bo wczoraj nabawilam sie jakiegos zlosliwego ucisku w pachwinach, ponoc za malo aktywnie sie rozciagam po intensywnych cwiczeniach, i pewnie racje maja bo kiedys chodzilam na stretch czy PIYO codziennie czy min 3 razy w tygodniu. Teraz po zajeciach mam 10 min rozciagania I basen, I to za malo I mnie dogonilo zlosliwe cos... nogi podniesc nie moglam wczoraj, dzisiaj juz lepiej.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2018-12-12 22:14:58 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2018-12-12 14:41:57, Lucy_J napisał(a):
A jak sie kazdy zapatruje na sprawe swiat Bozego Narodzenia?

Rozpusta czy wlasnie grzecznie?


Ile można zjeść? Ile z tego jedzenia można przytyć? 1kg? Człowiek sobie odmawia na codzień różnych rzeczy, więc po to są święta żeby świętować :-]
Bez przesady:-8 żeby potem na stare lata nie było...." Odmawialam sobie dużo rzeczy, makowcow na święta, babek na Wielkanoc.. Teraz kiedy jestem stara i właściwie mogłabym zjeść to nie mogę bo wątroba boli..." Także ja w święta sobie nie odmawiam. Wystarczy żeby się jadło z głową.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-12-13 08:03:24 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Najcieplej to może nie jest ( 3 C ) ale ma byc podono słonecznie. Trzeba ruszyc cztery litery na rower.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #7 Ocena: 0

2018-12-13 09:27:24 (5 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Naukowcy mówią, że w okresie świąt trzeba się ważyć :-] Do poczytania tutaj
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2018-12-13 18:13:21 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Drugo dzien silownia poszla w odstawke, pachwiny dalej bola, chociaz juz mniej. Mialam nadzieje, ze przejdzie do dzisiaj i zalapie sie na zajecia, ale z bolem serca skasowalam rezerwacje. Jutro moze juz pojde, a tym czasem ogarne odrobine dom, podgonie sprawy z pracy zeby nie miec na glowie podczas urlopu, i przeznacze godzinke na zalecane cwiczenia rozciagajace.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-12-16 08:42:34 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przez ostatnie dni ćwiczyłam w domu. Wczoraj wybrałam sie na siłownie. Zaliczyłam 60 min na cross trainarze. Potem plank i brzuszki, a na koniec 40 długości basenu. Teraz siedze i obserwuję pogode za oknem, zastanawiając sie czy uda się wyjść na rower.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2018-12-16 16:25:36 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ja cwicze tylko w domu- mam cross trainer, ciezarki, sztangi i kettle balls-laweczka by sie przydala ale jakos sie zabrac nie moge zeby kupic. Mam tez lustro na cala sciane :). Kiedys chodzilam na silownie ale nie mam czasu, takie wyjscie to przynajmniej 3 godz -dojazd, prysznic ciczenia- cwicza w domu jestem jakies 1godz15 do przodu. Przy moim trybie zycia to duzo, w ostanim tygodniu 2 razy zdarzylo mis sie skonczyc cwiczyc dobrze po 23.
Zaluje, ze nie plywam ale nie umiem i nie moge.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 224 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 223 | 224 | 225 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,