MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 223 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 222 | 223 | 224 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 223 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-12-04 22:00:50 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Przezylam powrot na najciezsze zajecia od czasu przerwy I zaskoczylam siebie, chociaz byly chwile, ze mialam ochote uciec. Okularow przez 15 min po nie moglam zalozyc, bo mi twarz parowala *ROFL* ale dolozylam 30 dlugosci basenu I czuje sie swietnie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-12-05 23:12:11 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Potrzebowalam dzisiejszych zajec stretch, dokladnie porozciagane wszystkie glowne patrie miesni, dodatkowo rozruszane na basenie jeszcze, sama przyjemnosc. Jutro zajecia bardziej energiczne - HIIT, i basen. Dziwie sie troche, ze po wczorajszych wytemperowanych szalenstwach na silowni nie bola mnie bardziej miesnie, ale pewnie powolny powrot do zajec przez ostatni tydzien zaowocowal brakiem zakwasow w tym tygodniu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-12-06 15:26:25 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj lało, więc ćwiczenia w domu. Dziś też w domu. Plank zaliczony i dociągnęłam do 90 brzuszków z przysiadem bez przerwy. Wczoraj robiłam przymiarkę do sernika idealnego. Taka próba przedświąteczna. Zeżarłam jeden kawałek i chyba mi wyrzuty sumienia nie pozwoli przejść nad tym do porządku dziennego, bo odchorowałam to w nocy. Żołądek na tych warzywkach stał mi się strasznie delikatniuśny kurde. Jutro może sie uda znów rower zaliczyć.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #4 Ocena: 0

2018-12-06 22:00:51 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ja jestem strasznie zajeta w pracy i nie mam czasu porzadnie cwiczyc tzn cwicze prawie codziennie ale mam niedosy bo za krotko:( dopiero skonczylam , a powinnam juz dawno spac. Na challenge utknelam na 120 sec, ta sama pozycja mnie wykancza. Na pocieszenie dokladam sobie plank Efki I ten, kt znalazlam z pompkami- robie 12 poworzen w systemie 20s plank, pompka, 20s plank pompka-to I tak zabiera 4.5 minuty ale tu zmiana pozycji pomamga.


Mowilam, ze brzuszki proste sa :) na pewno latwiejsze od plank.

Efka nie zaszkodzily ci wyrzuty sumienia tylko mieszanka cukru i tluszczu :) organizm sie przestawil i sie buntuje- to dowod na to , ze jednak takie jedzenie nam szkodzi..
Mam kolege, kt od lat spozywa praktycznie tylko tluszcze i bialko (miesozerca), wyeliminowal weglowodany prawie kompletnie, nie je nawet owocow. Zyje z kultrystyki wiec profesjonalista. W kazdym razie on ma ciezkiego kaca po 2 piwach a wazy grubo ponad 100kg- po prostu za duza dawka cukru, kt jego organizm juz nie toleruje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-12-06 22:26:35 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-12-06 22:00:51, dominikana36 napisał(a):

Efka nie zaszkodzily ci wyrzuty sumienia tylko mieszanka cukru i tluszczu :) organizm sie przestawil i sie buntuje- to dowod na to , ze jednak takie jedzenie nam szkodzi..
Mam kolege, kt od lat spozywa praktycznie tylko tluszcze i bialko (miesozerca), wyeliminowal weglowodany prawie kompletnie, nie je nawet owocow. Zyje z kultrystyki wiec profesjonalista. W kazdym razie on ma ciezkiego kaca po 2 piwach a wazy grubo ponad 100kg- po prostu za duza dawka cukru, kt jego organizm juz nie toleruje.



Nie no. Z tymi wyrzutami sumienia to tak z przymrużeniem oka ;-)
Rzeczywiście brzuszki łatwiejsze niz planki. Cały czas ta prawa strona jeszcze kuleje, choc jest zdecydowanie lepiej :-)

Ja też lubie porządnie pocwiczyc i juz chyba wpadłamw uzaleznienie. W sumie ja ćwicze regularnie 8 lat. Nie wyobrazam sobie mojego zycia bez aktywnosci fizycznej, gdyby to zalezalo od mojego wyboru. Najbardziej mi pasuje jazda na rowerze.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-12-06 23:02:55 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak sie dziwilam, ze po wrotkowych szalenstwach na zajeciach nie bolaly mnie miesnie, tak dzisiaj rano wstalam jakbym ocean na beczce przeplynela- uda bolaly (tzn te miesnie z przodu ud). Postanowilam jednak, ze z rozbiegu ide jak planowalam na zajecia dzisiaj- HIIT i body strength, razem 1.5 godziny, to w sumie prawie taki sam wysilek jak wtorkowe zajecia 45 minutowe. Poprawilam na koniec brzuszkami, ale nie liczylam, chociaz pozniej zauwazylam ze duzo latwiej mi ida, a moze to przypadkowy dzien. Basen (30 dlugosci) zakonczyl sesje, az troche drzec mi miesnie na koniec.

Plank zaliczony.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-12-08 00:22:53 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak mnie dzisiaj miesnie ud i ramion bola, oj bola... szczegolnie jak dolozylam dzisiejsze zajecia Circuit - godzina wycisku ale warto bylo. Basen (30 dlugosci) zaliczony jeszcze, i wiekszosc kraulem.

Plank zaliczony.

Jutro wolne.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-12-08 09:47:13 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Isć na rower czy nie iść? Oto jest pytanie. Na chwile obecną słonecznie ale ma niby lać. No i wieje jak w kieleckim. Coś trzeba zrobic zeby z czterema literami w miejscu nie siedzieć.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-12-08 10:49:02 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja mam dzisiaj dzien wolny, cos tam rozruszam miesnie roznoszac rozne rzeczy po domu, ktore sie w ciagu tygodnia dziwnie gromadza nie w swoich miejscach, pocwicze bicepsy i tricepsy porzadkowaniem lazienki, rozruszam nogi jak sie przejde do miasta, i na dzisiaj byloby to wszystko. Miesnie musza odpoczac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-12-10 22:21:41 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Chyba mi nie jest pisane dokonac plank challenge, bo dzisiaj jakis skurcz mnie na silowni dopadl jak robilam przysiady ze sztanga- skurcz w udzie, z przodu. Nie bylo nowy zeby robic plank po tym. Nic to, odczekam I moze zaczne od nowa. Oszczedzic chcialam na jutrzejsze zajecia HIIT, bo tego trenera nie bedzie pozniej as do stycznia, trzeba go wykorzystac. Nie wazylam sie dzisiaj...zapomnialam rano i jeszcze do domu nie dojechalam.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 223 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 222 | 223 | 224 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,