MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 217 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 216 | 217 | 218 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 217 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-11-14 18:41:56 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostatni dzien wolny (z silowni), bo jutro otwarcie po wymianie sprzetu, ale cos tam w domu pocwiczylam z rana wczoraj i przedwczoraj, tylko mi sie dzisiaj nie chcialo wstac wczesniej. Pozniej zrobie lekka rozgrzewke, zeby kolejny dzien planku zaliczyc.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #2 Ocena: 0

2018-11-14 19:32:41 (5 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

...ale, że o co chodzi z tymi kilogramami?

*DONT_KNOW*
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-11-15 09:04:56 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak się siedzi do późnych godzin nocnych, to później ciężko sie podnieść z łóżka. Zaczynam moje ćwiczenia z pewnym poślizgiem czasowym.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-11-15 11:00:42 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dobra. Ćwiczenia zaliczone. Dziś plank zrobiony na macie i jest o niebo lepiej. Nadal w ostatnich sekundach planku na boku mam ochotę szpetnie przeklinać :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-11-15 17:32:37 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

A ja dzisiaj nic nie zrobie, bo mnie jakies skurcze dopadly brzucha a nic specjalnie odmiennego nie zjadlam. Odwolalam juz jedne zajecia i pewnie i drugie odwolam za chwile. Zaczne pewnie plank challenge of nowa...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-11-16 21:38:08 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ogladnelam hotelowa silownie, calkiem ok wiec z rana przecwicze kalorie z dzisiejszego G&T. Basen maly wiec nie szkoda no, ze nie zabralam stroju, do relaksowania czy zabawe z dziecmi jest ok, ale nie do plywania na dystanse.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #7 Ocena: 0

2018-11-17 13:36:05 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Temat chudniecia ciągnie sie jak nić ze szpulki.
Recepte na wage w normie mam przećiwiczoną na sobie. W mojej diecie od wielu lat nawiecej jest:
- tluszczów zwierzecych (maslo, smalec). 250 g kostka masla wystaercza mi na od 4 do 7 dni. 350 g. sloik tahini mam na trzy posiedzenia. Nie za czesto jadam, bo drogi. Duzo tluszczu (maslo lub smalec) lokuje w jajecznicy z przewaga zóltek. Jako nosnika tluszczu kupuje cieniutkie "listki" chleba chrupkiego FINN CRISP (mozna dostac w Sansburysiu), a jak go zabrakie to RYVITA. Smaze tez na tluszczu kokosowym.
- w nastepnej kolejnosci miesa nieprzetworzone i ser
- jakies nasiona, orzechy, jarzyny i owoce
- najmniej weglowodanów. Nie slodze niczym niczego. Jedyny cukier jaki sie do mojego wnetrza codziennie dostaje jest zawarty w piwie. Niestety nie da sie wyeliminowac weglowodanów calkowicie, wiec je ograniczam w maksymalnym stopniu. Sa to przewaznie kasze i wspomniane wyzej pieczywo chrupkie. Zadnych makaronów, klusek. Zadnych ciastek, czekolad, cukierków i innych slodkosci. Wyjatkowo, raz, na "bardzo niebieski ksiezyc". Moja waga przy 175 cm ustabilizowala sie na poziomie 70 kg. Po zmianie diety zlecialo ze mnie 5 kg. Wniosek: tyciem rządzą węglowodany, a nie ilości kalorii.

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 17-11-2018 13:38 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

dominikana36

Post #8 Ocena: 0

2018-11-17 14:48:08 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Teorie sa rozne-ja nie jem miesa od "zawsze", waga byla bez zmian przez ponad 20 lat. 4 miesiace temu odstawilam wszystkie produkty z zawartoscia mleka, waga poleciala 5 kg w 3 miesiace, od miesiaca juz nie leci ale 5 kg mniej jest. Zgadzam sie, ze kalorie kaloriom nie rowne i zalezy co sie je a nie ile sie je ale ja akurat weglowodanow jem sporo. Wprawdzie nie jem klusek, pierogow, ciast i chleba wcale bo nie lubie, cukru to nawet w moim domu nawet nie ma a slodycze sie wyeliminowaly samoistnie ale wciagam nieograniczone ilosci straczkowych, kasz, makaronu,ryzu i ziemniakow- sa w kazdym posilku. Potem miod, owoce I orzechy-codziennie nie malo. A i nie moge zyc bez musli I krakersow z humousem. Smaze tez sporo. Ostatnio odkrylam rozne racuchy i placki. Najmniej to w mojej diecie jest bialka i tez dziala. Probowalam liczyc ilosc zjadanych kalori przez tydzien, tak z ciekawosci- wychodzi mi 2500-3500. Inaczej jestem glodna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-11-17 15:30:54 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

2500 do 3000 kal na tydzien?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #10 Ocena: 0

2018-11-17 15:39:48 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Rzeczywistosc jest taka, ze jezeli wprowadzimy do organizmu zbyt duza ilosc tluszczu, to wyrzuci go góra, albo dolem. Zbyt duzo przyjetego bialka tez w nim nie pozostanie, tylko organizm sie napracuje by go usunac. Natomiast kazda ilosc weglowodanów musi zostac w nim zagospodarowana. A gdzie sie lokuja ich przetransformowane nadwyzki? Dobrze wiemy. Nie twierdze, ze weglowodany sa niepotrzebne (bez nich nie moglibysmy zyc) - ale nie powinny one byc skladnikiem dominujacym diety.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 217 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 216 | 217 | 218 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,