MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 216 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 215 | 216 | 217 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 216 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-11-10 22:12:02 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie na zajeciach zawsze wymuszaja kilka cwiczen plank (google pisze ze to deska po polsku, ale ja nigdy deski nie cwiczylam jak mialam wf, to wierze na slowo, ale wole plank)- na ogolne wzmoscnienie sylwetki, wzmosnionej przemiany materii, czyli spadku wagi *BRAVO*.

Mam zamiar poddac sie miesieczemu wyzwaniu (jak bede na silowni to zrobie po zajeciach, a jak w domu, to min 5-10 min rozgrzewki wczesniej trzeba zrobic, jakies przysiady, rozmachy ramion, sklony etc):


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ja na zajeciach robie zwykle trzy (60 sec, 40 sec , 20 sec powtorzenia), ale przy 30 dniowym wyzwaniu ktos pisal na necie, zeby stosowac sie do przepisanego wykresu czasu, ale mozna podac powtorzenia, czyli np jak jest 30 sec, to trzy po 30 sec, i tak po trzy kazdego dnia.

Kto sie przylaczy? Ja wiem, ze jak dobrze trzymam pozycje, to moje plecy czuja sie po planku mocniejsze, bo miesnie brzuch trzymaja sylwetke. Splaszczony brzuch to dodatkowy plus cwiczen. Na Yt mozna znalezc wiele porad jak trzymac dobrze pozycje, nam powtarzaja, ze miednica musi byc podkrecona, zeby krzyze nie wystawaly ani do gory, ani nie wisialy, napiete posladki, brzuch i uda pomagaja. dobrze lustro miec :-]

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-11-11 11:15:34 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas z rana byla taka ulewa, ze psa bym z domu nie wygonila, wiec na silownie na zajecia nie poszlam - pocwiczylam w domu, hmm i nawet wyszlo ze pocwiczylam wiecej niz 45 min, bo chialam udoskonalic cwiczenia jakie wymagaja troche rownowagi (a za tym wzmocnionych miesni dolnych brzuch, tak mi trener powiedzial). Wiec trenowalam HIgh knee to reverse lunge(czyli wysoko podniesione kolano do tylnego odkroku) i high knee to leg back stretch (czyli wysoko podniesione kolano i powrot tej logi do wyciagniecia do tylu z przewazeniem ciala, i pracujaca noga nie dotyka podlogi).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #3 Ocena: 0

2018-11-11 18:35:08 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ja sie przylacze do planku! Ja go robilam juz 3 lata temu- dalam ride do 180 sec- robilam calosc czasu, bez przerw I powtorzen- to niestety w dniu 22 daje 9 minut w planku- 3 min w plaskim I po 3 minuty w bocznych- moje plecy nie byly w stanie wytrzymac ani 1 sec dluzej.... teraz core mam duzo slabszy niz wtedy wiec bede sie cieszyc jak dojde do polowy! Zaczynam jutro😀. A i ja plank robilam po 10 min rozgrzewki na cross trainer, potem plank i cwiczenia rozciagajace plecy, jesli potem workout to tylko cwiczenia kt plecow nie obciazaja. Teraz robie plank ale po 60 sec I mam dosc. Koncowe 15 minut, kt wynika z zalozen challenge trudno mi sobie wyobrazic

[ Ostatnio edytowany przez: dominikana36 11-11-2018 18:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-11-11 18:58:23 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zaliczyłam dziś trzy godziny wędrówki. Wpierw Lathkill Dale a potem Nine ladies stone circle. Jak glosi legenda dziewiec kobiet tanczacych w trakcie sabatu zostalo zamienionych w kamienie stad w tym miejscu, krąg dziewieciu kamieni.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trochę jakby wiało ;-)

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-11-12 13:37:58 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cos mnie po wczorajszej wedrówce uda bolą. Z rana poćwicyłam i dodałam sobie jeszcze jedna serie na brzuch, gdzie robie pelny siad. Wspominalyscie cos o planku i zrobilam to





Te 3 minuty mi wystarczyly :-]

Poczytam pozniej dokladniej o tym plankowym wyzwaniu, choc slabo sie widze ;-)

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-11-12 16:54:21 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dzisiaj przed praca drugi dzien plank wyzwania zaliczylam. Narazie udaje mi sie zrobic trzy powtorzenia- klasyczny (na lotciach, bo moje nadgarstki nie nadaja sie na obciazenie moim cialem), i na lewej i prawej stronie. Troche zaspalam wiec tylko dobra rozgrzewke zrobilam na 15 minut, co przy tych poczatkowych plankach nie be a takiej roli ale pozniej przy 2 czy 3 min juz nie przejdzie.

Silownie mam zamknieta na 3 dni, bo caly sprzet wymieniaja i nagle mam caly wieczor wolne...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-11-14 16:57:33 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Muszę podłozyc coś pod łokcie do planku, bo mi sie skora na lokciach przetarla :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #8 Ocena: 0

2018-11-14 18:04:31 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

😂. Ja jak robilam 3 lata temu bez maty to mialam carpet burns 😀. Dopiero doczytalam ze zmieniasz program na 5/5. Dla mnie 5 dni to za dluga przerwa- mam zakwasy a I jak cwiczysz z duzymi obciazeniami to ryzyko kontuzji ( tak ostatnio mialam ja). Lepiej 3/3 a najlepiej 2/1-przynajmniej dla mnie. Dzien 3 planku zrobiony, do 12. nie przewiduje zadnych trudnosci wiec na razie bez ekscytacji czy redukowania innych cwiczen. Ale wiem, ze poczuje plecy w ktoryms momencie.

[ Ostatnio edytowany przez: dominikana36 14-11-2018 18:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-11-14 18:14:06 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ze wzgledu na oczy ( po operacji ) nie cwicze z duzymi obciazeniami. Jedynie uzywam ciezarkow trzech kilowych jak robie cwiczenia na ramiona. Jak bede w Polsce, przejde sie do tego lekarza, co robil mi operacje i spytam jakie cwiczenia moge robic i z jakim obciazeniem. Moze sie okaze, ze moge wiecej niz mi sie wydaje :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2018-11-14 18:21:47 (5 lat temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Oj to uwazaj na plank- powyzej 3 minut ciagniem, niezaleznie od pozycji, to juz spory wysilek fizyczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 216 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 215 | 216 | 217 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,