MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 204 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 203 | 204 | 205 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 204 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

littleflower

Post #1 Ocena: 0

2018-09-27 07:18:41 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

U mnie po staremu - cwiczyc nie moge jeszcze ale jem raczej zdrowo, waga mniej wiecej utrzymuje sie taka sama. Chcialabym wciaz stracic kilka kilko ale ciesze sie ze waga nie idzie w gore.

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

ZlotaPerla

Post #2 Ocena: 0

2018-09-27 08:52:01 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Gosia, no no, a ty narzekasz normalnie jak jakaś BABA ;-)

Ja zaraz idę się topić, wolę ostatnio w czwartki, bo aerobik jest też na basenie i gra muza :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2018-09-27 10:55:05 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Raz miałam przyjemność robić aerobic na basenie. Super sprawa.

Ano narzekam, bo chciałoby się coś więcej, tylko że samo się nie zrobi a chęci brak. I jak tu nie narzekać ;-)

Doszłam do wniosku że problem tkwi w orbitreku. Mimo że działa szerzej na więcej partii ciała itd to mimo wszystko na zwykły rower stacjonarny jakoś więcej miałam chęci ćwiczyć. Dlatego sprzedaje orbitrek a kupuje znowu rowerek.
Kwiatek, najważniejsze że waga nie idzie w górę. Przyjdzie czas, że znowu zaczniesz ćwiczyć i zgubisz jeszcze kilka kg.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla

Post #4 Ocena: 0

2018-09-27 13:09:22 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Gosia, ja na aerobik jeszcze się nie nadaję, bo 60+ podryguje w rytm techno :-]

Ale fajnie się pływa, czas szybciej leci, bo te 50 lapsów to jak wieczność :-o,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #5 Ocena: 0

2018-09-27 18:20:08 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Dziekuje Ewka- chyba czytasz w moich myslach bo wlasnie cos kapuscianego za mna chodzi od paru dni :).

Ja zreszta robie cos podobnego w slow-cooker.

[ Ostatnio edytowany przez: dominikana36 27-09-2018 18:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-09-27 19:07:50 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-27 18:20:08, dominikana36 napisał(a):
Dziekuje Ewka- chyba czytasz w moich myslach bo wlasnie cos kapuscianego za mna chodzi od paru dni :).

Ja zreszta robie cos podobnego w slow-cooker.



Ja lubię takie wyraziste smaki, czym bardziej kwaśne,tym lepsze. Az mi twarz wykrzywia :-)

Trochę dziś miałam zajęć, więc ograniczyłam sie do 50 min aerobicu i popołudniowego roweru ( 90 min). Tak dziś pięknie i ciepło było, że aż żal nie skorzystać. Wylatkowo dobrze i lekko mi się dziś pod górki jechało.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-09-27 21:27:14 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mi sie za to jakos dziwne ciezko cwiczylo dzisiaj a moze bylam spieta czy ze stresem z pracy, bo pozno skonczylam I w biegu sie na silownie przebieralam. Pocwiczylam 100 kal na orbitreku, powioslowalam drugie 100 I poszlam na zajecia Body strength, w sumie to jak body sculpt tylko nazwa inna. Niby aktywnie bylo ale jakis niedosyt czulam jak skonczylam, moze za malo aktywnie bylo. Basen zaliczony 40 dlugosci i braklo mi energii na wiecej. W czwartki woda jest podgrzana o kilka wiecej stopni ale nawet to nie pomoglo. Moze zmeczona jestem. Od powrotu z urlopu moj brzucha nie moze sie odprezyc, ciagle czuje jakbym balon polknela i gdzies tam osiadl. Jutro bedzie lepiej...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-09-28 20:09:00 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Poćwiczone z rana i wieczorny rower też zaliczony. 10 dzień warzywny zaliczony. Czuję się dobrze i lekko. W umie 1/4 postu dr. Dabrowskiej za mną.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #9 Ocena: 0

2018-09-28 20:20:38 (6 lat temu)

dominikana36

Posty: 3055

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Ada sprobuj odstawic produkty mleczne- ja od 2 miesiecy mam brzuch plaski jak deska, nie do uwierzenia :). A w poprzednia sobote "na Miescie" zjadlam danie z dodatkiem sera zoltego i chyba smietany albo jogurtu i bylam taka odeta cala niedziele jakbym sie nalykala powietrza. Chyba jednak to prawda, ze czlowiek dorosly kiepsko przetwoty mleczne trawi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-09-29 00:00:47 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzieki, bede obserwowac reakcje, chociaz ja nie spozywam za wielu mlecznych produktow, moze jogurty i czasem ser...

Moc wrocila, bylam na basenie tylko bo na silownie braklo czasu (sprzatanie domu tez sie liczy w spalaniu kalorii), zaliczylam 42 dlugosci, i jakby nie to, ze zamykali to moglam dalej plywac. Jutro nadrobie, bo musze kredytow nazbierac na niedziele. Mamy w miescie Food Festival i ma byc reprezentantow z roznych krajow, jak z ONZ... :-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 204 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 203 | 204 | 205 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,