MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 189 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 188 | 189 | 190 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 189 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-08-20 19:53:35 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

45 aquarobic i 36 dlugosci basenu dzisiaj, i 5to jestem pod wrazeniem bo mialam ochote wyjsc z zajec (obiad sie jeszcze nie zdazyl przetrawic chyba). Wytrzymalam jednak i plywania pozniej pomoglo rozmasowac zoladek. Jeszcze sie do domu przyjde 40 min i plan na dzisiaj spelniony...A w lodowce truskawki i kefir...mniam

A gdzie reszta Emily? Poniedzialek dzisiaj, czas raportow panie I panowie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-08-22 09:20:51 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj na silowni taki wycisk dostalismy na zajeciach, ze mokre ubranie z siebie zdejmowalam. Te zajecia sa jednak tak ustawione, ze im wiekszy wycisk, tym wiecej udaje sie wyciagnac z organizmu i az sie dziwilam ze pod koniec lepiej i wiecej moglam zrobic pomimo zmeczenia. Trener mowil, ze przecietnie 1000 kal spalonych zostalo przez 45 min tych zajec. Waga pol kg mniej ale dzisiaj ubralam spodnie dwa rozmiaru mniejsze niz kiedy zaczelam chodzic na zajecia w Marcu i nigdzie nie cisna. :-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-08-22 10:14:03 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dziś jeszcze nie ćwiczyłam, bo od samego rana walczę z lapkiem i chyba mi jeszcze trochę zejdzie. Za chwilę mam pore posiłku a po zjedzeniu, musze odczekac godzinę zanim zacznę ćwiczyć. Głowa mi pęka od tego wojowania z laptopem i ćwiczenia mi się przydadzą, żeby się odstresować.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2018-08-24 10:13:45 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Coś spokojnie tu jest? Nikt się nie odchudza czy może wszyscy powyjezdzali na wakacje? W każdym razie ja wróciłam wczoraj i oczywiście nie byłabym sobą żeby nie wejść dzisiaj na wagę. Na plusie tylko 600 więc nie tak źle... Chociaż czuję się strasznie pełna i ciężka. Mam nadzieję że waga dobrze waży, bo już od jakiegoś czasu przymierzam się do wymiany bateri.
No to Dzień dobry wszystkim i do boju :-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-08-26 12:18:53 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ok cicho tutaj,bardzo cicho... jade wlasnie z silowni, body sculpt zaliczone i 30 dlugosci basenu. Nie jest zle, bo zaniemoglam od srody i myslalam, ze sie nie pozbieram dzisiaj.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #6 Ocena: 0

2018-08-26 17:24:25 (6 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

chyba mnia ten watek zmotywowal do ponownego zapisania sie na silownie hehe
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-08-26 17:41:57 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem, jestem. Mniej ostatnio, bo miałam sporo na głowie, ale jestem i ćwiczę. W tym tygodniu już wróciłam do swoich ćwiczeń pełnym wymiarze. Jeszcze ciągle coś kaszle i nosem ciągnę i tak jeszcze ten basen odkładam, dopóki nie będę się czuła na 100 procent. Dziś miałam dzień wolny od ćwiczeń. Raz w tygodniu staram się odpoczywać i łapać oddech przed kolejnym tygodniem.

Niech moc będzie z wami przy kolejnym tygodniu.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #8 Ocena: 0

2018-08-26 17:56:27 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-26 17:41:57, EFKAKONEFKA33 napisał(a):


Niech moc będzie z wami przy kolejnym tygodniu.


Co jak co, ale MOC przy łykendzie to jak najbardziej, jest :-8

Obecnie ćwiczę z kocim obciążnikiem :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-08-27 12:39:49 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak tam przy poniedziałku? Macie motywację? Za oknem u mnie leje, wieje i znacznie się ochłodziło. Udało mi się jednak wstać i zaliczyć poranna sesję ćwiczeniową. Po ćwiczeniach zawsze roznosi mnie energia. Trzeba to wykorzystać i trochę popracować.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2018-08-27 13:13:07 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

U mnie mała korekcja. Nie 600g a 1 kg na plusie. Chyba to ten batonik Pawełek, którego zjadłam na lotnisku :-8Caly urlop wytrzymałam bez moich ulubionych trufli a tu w ostatni dzień... Bach... Dopadł mnie...
Ale od dzisiaj postaram się coś pojeździć. Przynajmniej 3 razy w tygodniu.
A ty złota od kiedy zaczynasz?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 189 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 188 | 189 | 190 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,