MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 181 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 180 | 181 | 182 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 181 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-07-20 19:14:51 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-20 14:26:35, Wembley27 napisał(a):
Ja teraz mam 3 dni wyciete z kalendarza jak co miesiec boli mnie glowa
Mam migrenowe bole glowy poprostu samo musi przejsc
Coz jak zaczyna bolec to boli caly czas ide spac boli wstaje z bolem glowy I tak 3 dni


Współczuję. Ja tak mam przy dolegliwościach kobiecych, ze mogłabym z lóżka nie wychodzić. A jeśli wychodzić to na czworakach, bo taki bol. Paradoksalnie jak się zmuszę do ćwiczeń w te dni, to ćwiczenia rozluźniają mi jakieś mięsnie i lepiej się zawsze troche czuje. Gorzej czasem z mobilizacja jak napierdziela przez tydzień, ze człowiek zgięty chodzi.


dwie godziny roweru w krzakach zaliczone. Jutro ze względu na przyjazd gościa rower o 5.30 rano :-] To może ja już się położę spać :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-07-20 22:08:45 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-07-22 10:42:25 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Objaśniam wszem i w obec, że niestety na dzień dzisiejszy, wstręt do wysiłku fizycznego zagórował nad moim ego - przetrenowałam się :-/

Ogłaszam koniec zmagań atletycznych do końca wakacji ... ciekawe czy mi przejdzie ;-)

Wychodzi na to, że nie można tak bezkarnie robić czegoś wbrew własnej woli, bo w końcu coś pęknie, nie da się KROPKA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2018-07-22 10:49:13 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jest ciezko ale na koniec dnia jest to sprawdzian dla naszej silnej woli prawda? : P

damy rade zrob sobie 3 dni przerwy i wracaj kto nie wroci ten zgnile jajo i nieudacznik to sprawi ze bedzie ci latwiej nie ma za co
: )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #5 Ocena: 0

2018-07-22 11:08:24 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-22 10:49:13, cris82 napisał(a):
jest ciezko ale na koniec dnia jest to sprawdzian dla naszej silnej woli prawda? : P

damy rade zrob sobie 3 dni przerwy i wracaj kto nie wroci ten zgnile jajo i nieudacznik to sprawi ze bedzie ci latwiej nie ma za co
: )


Dzięki za doping Cris :-) na razie serio, silna wola spakowała manatki i wybrała wolność, obiecuję, że stanę do boju po wakacjach *THUMBS UP*

Nie mniej jednak dziękuję wszystkim za fair play ;-) i podnoszenie motywacji - z obecnego wyniku bardzo się cieszę. *KISSED*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-07-22 12:01:31 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie dzis bola miesnie, o ktorych zapomnialam dawno. Dobrze tak is czasu do czasu zmienic plan cwiczen a jeszcze jak sie ma doborowe do tego towarzystwo, to sie nawet nie czuje tego wysilku. Nie wiem czy pocwicze ale napewno pare km zrobie dzisiaj.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-07-22 16:43:51 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie w piątek był rower, wczoraj siłownia. Ćwiczyłam na ramiona z ciężarkami tylko 0.5 kg cięższymi niż w domu i ten łączny kilogram czują moje mięśnie. Dziś znów rower w terenie pagórkowatym.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-07-22 17:20:03 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Złota nie pękaj.:-8 zrób sobie parę dni przerwy jak mówi Cris i dalej do dzieła. Myślę, że bez ćwiczeń to może ci co nie co wrócić. Ćwicz może z 2-3 razy w tygodniu.

A mnie dzisiaj spotkało coś miłego. . Byłam w pracy i jedna klientka pół szeptem do mnie. ...że bardzo korzystnie teraz wyglądam jak zrzucilam trochę wagi. Powiem szczerze że nie spodziewałam się takiego komplementu, tym bardziej że w pracy nikt nic mi nie mówił, więc myślałam że uniform itd i nie widać. ..a tu takie coś. Az poczułam rumieniec na twarzy:-T[

Jutro ważenie, tylko 3 razy jedzilam na rowerku, więc nie oczekuje jakiś fajerwerków. .
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

gosian

Post #9 Ocena: 0

2018-07-25 09:41:21 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

A co tu się dzieje? Już nikogo nie ma, kto by chciał schudnąć?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-07-25 12:40:12 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-25 09:41:21, gosian napisał(a):
A co tu się dzieje? Już nikogo nie ma, kto by chciał schudnąć?


Jestem z doskoku. Troche zajęta ale dalej dbam o siebie. Codziennie ćwiczę i staram się dbać o zjadane posiłki. W sumie taka troche rutyna, ze nie ma o czym pisać :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 181 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 180 | 181 | 182 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,