MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 180 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 179 | 180 | 181 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 180 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla

Post #1 Ocena: 0

2018-07-19 14:34:19 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie się też włosy poprawiły ... ale żeby to od ćwiczeń? Ja władowałam tony kitów, vaxów, odrzywek ... nie wiem co pomogło ;-)

Wskakuję na rower drugi raz, bo o basenie mogę na razie zapomnieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-07-19 14:42:35 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-19 14:34:19, ZlotaPerla napisał(a):
Mnie się też włosy poprawiły ... ale żeby to od ćwiczeń? Ja władowałam tony kitów, vaxów, odrzywek ... nie wiem co pomogło ;-)




bardziej od diety i witamin :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-07-19 14:55:13 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Aaa, to super!

Jeszcze 10 min. 😖

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-07-19 19:48:42 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Do porannych ćwiczeń dołożyłam jeszcze godzinę na rowerze w upale( oj głupia Ty, głupia Ty ). Teraz nie wiem jak się nazywam. Jutro z rana mam sporo zajęć więc pewnie dopiero popołudniem zaliczę dłuższy rower.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-07-20 00:04:58 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Lekko zaniemoglam na dwa dni, tzn nie az tak zeby do pracy nie isc ale chyba jakis wirus panuje, bo nie ja jedna w okolicy jakies zoladkowe i glowy bole przechodzilam. Sytuacja opanowana- dzisiaj bylam na silowni- cross trainer zaliczony i 30 dlugosci basenu. Jako ze bylam wieczorem, mialam basen tylko dla siebie- bliss :-]:-]:-]

Jutro mam wolne wiec z rana silownia, potem dokonczenie pakowania na wakacje, zeby kurier zabral, i pakowanie na weekendowy wyjazd. Przy okazji pakowania na wakacje, przegladnelam 3/4 ubran. Przymierzylam co czekalo na mniejsza wersje mnie i uzbieralam trzy duze worki ubran do sklepu charytatywnego, plus worek do smieci bo smialam sie sama z siebie ze niektore rzeczy musialam chyba w ciemnosciach ostatni raz widziec.

Postanowienie w pracy, ze uzywam schodow, zamiast windy, dwie kondygnacje musze pokonac kilka razy dziennie. Przed chorobowym nie bylo mowy zebym w pospiechu nie zasapala sie pokonujac te schody. Dzisiaj spieszylam sie i bieglam na gore, a na sale weszlam jakbym ze spaceru przyszla i ... nikt nie chcial wierzyc ze nie uzylam windy *ROFL*, tak potrafia podbudowac motywacje...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-07-20 11:59:42 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Silownia z rana zaliczona, dzisiaj tak mi szybko zlecialo, ze nawet nie zdazylam sobie radia wlaczyc na sluchawki, a dolozylam sobie dodatkowe 10 min do standardowego programu. Potem jeszcze 20 min cwoczen na partie ciala i rozciaganie, zeby mnie sciegna i stawy nie bolaly (noga pod kolanem dalej calkiem nie jest ok, ale nie jest to sprawa zycia czy smierci).

Sprawdzilam dzisiaj, bo po tych dwoch dniach jak zaniemoglam wydawalo mi sie ze w brzuchu mi sie worki z grochem przewalaja, ale o dziwo ani deka wiecej, ani tez mniej niz w weekend. Zabieram ze soba rzeczy na silownie i basen, bo w hotelu gdzie sie zatrzymujemy dzisiaj niby jest silownia, i napewno bede chciala wykorzystac rodzinna silownie w Londynie z rana przez weekend, zeby miec kredyt na wieczorne spotkania.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2018-07-20 12:47:40 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ada, szczerze podziwiam twoje zaangażowanie. .Mi młodszej a się czasami nic nie chce. Może od poniedziałku będę miała więcej sił i wigoru. No i dzisiaj w końcu pierwszy raz zalicze orbitrek. Po wstępnych próbach stwierdzam, że jak dam radę pół godziny to będzie sukces. Ale więcej partii mięśni pracuje niż na zwykłym rowerku, więc i może sylwetka też nabierze kształtów.
Byle do poniedziałku, do kolejnego ważenia*THUMBS UP*
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla

Post #8 Ocena: 0

2018-07-20 13:04:58 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

gosia, ja też odczuwam już przepracowanie materiału - nie dość że i tak tego nie lubię, to teraz wręcz przerodziło się to w jakiś mechanizm anty obronny i włącza mi się anty ćwiczenie.
A w ogóle to jak zwiększyłam dawkę o te codzienne 30 min. rowerku to wiecznie jestem głodna, wręcz nieziemsko głodna i kiszki mi marsza grają, więc podjadam ... no i w koło macieju ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2018-07-20 13:14:33 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja to raczej nie jestem przemęczona od ćwiczeń, tylko ogólnie zmęczona obowiązkami, pracą itd.. lubię jeździć na rowerze, po, czuję takie fajne zmęczenie i satysfakcję. Staram się ćwiczyć min 4-5razy w tyg i nie robić dwóch dni pod rząd przerwy.
Jak czujesz głód zjedz jabłko, arbuza lub wypij wodę. .z czasem to mija. Nie podjadaj czegoś co ma dużo kalorii.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Wembley27

Post #10 Ocena: 0

2018-07-20 14:26:35 (6 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja teraz mam 3 dni wyciete z kalendarza jak co miesiec boli mnie glowa
Mam migrenowe bole glowy poprostu samo musi przejsc
Coz jak zaczyna bolec to boli caly czas ide spac boli wstaje z bolem glowy I tak 3 dni

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 180 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 179 | 180 | 181 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,