MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 120 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 119 | 120 | 121 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 120 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-04-24 12:18:37 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-24 09:33:56, Melanija napisał(a):

U nas pojawiają się często ogłoszenia na rowerki, może i ja jakiś przytulę, jak na razie to dziś mam nieodpartą ochotę na jazdę na rowerze i jak tylko wstanę :-T[ to wsiadam i jadę :-)


No i jak by tu powiedzieć, wstałam, wsiadłam i pojechałam, a że leje to szczegół *CRAZY*
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-04-24 12:57:38 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Od początku zabawy, przyglądaliśmy się Waszym wpisom i aktywności w tym temacie. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jak dobrze Wam poszło.

Gratulacje .

Obserwując te Wasze zmagania, postanowiliśmy, że wyróżnimy kilka osób voucherem w kwocie 10 f, za Wasz wkład w ten wątek.


Wyróżnienia i voucher wędrują do:

Severance za inicjatywę i zmobilizowanie dziewczyn do walki. Za wiele cennych porad i motywację do działania.

Littleflower za pozytywna zmianę. Za poświecenie i próbę pogodzenia pracy, nauki, życia rodzinnego i wielu innych obowiązków z walką z własnymi słabościami. Widziałam zdj na fb i jestem pod wrażeniem zmiany.

Turefu za determinację, za każdą kroplę potu wylaną przy szóstce Weidera. Brawo.


Gosian za walkę z samą soba przy odmawianiu sobie słodyczy :-). Za większą aktywność fizyczną, motywacje innych do działania i pozytywny przykład.


Adacymru za wiele cennych wskazówek i aktywność fizyczną mimo problemów zdrowotnych. W tym przypadku również miałam okazje naocznie przekonać się o poprawie wyglądu figury.


Wymienione panie proszę o kontakt na priv i dane do wysyłki vouchera ( Imię, nazwisko, adres i numer telefonu )


Mam nadzieję, że wątek nam nie umrze i będziemy dalej walczyć ze swoimi słabościami.

Brawo dla wszystkich


Voucher przekazany przez Severance trafia do Littleflower jako przykład, że jak się chce to, mimo nawału obowiązków można o siebie zadbać.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2018-04-24 13:35:59 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

"...Mam nadzieję, że wątek nam nie umrze i będziemy dalej walczyć ze swoimi słabościami...."

Jasne, że nie umrze. Zaraz idę kupić za dyche słodyczy i znowu trzeba będzie zrzucać:-]:-]

A tak na poważnie, to dziękuję bardzo. Bardzo miła niespodzianka.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-04-24 14:12:04 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Tez dziekuje, bo chociaz zdrowo sie odzywiam 90% czasu to pod wrazeniem grupy zaczelam liczyc te zdrowe i inne spozyte kalorie, a takze zwuekszylam aktywnosc fizyczna wg mozliwosci. I dalej tak trzymac...

Przy okazji moj maz biedny szofer dla mnie chodzi na silownie i basem codziennie i tez widze ze koszulki roba sie bardziej luzne.

Dzisiaj po zajeciach jogi zrobilam 15 min na cross trainerze, troche wycisku nog dla wzmocnienia m8esni tylnych :-] i 20 dlugosci basenu...teraz jak8s lunch trzeba zjesc.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2018-04-24 18:20:23 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Dzien nr 26 zrobiony. 35 przysiadow,20 mostkow i 25 lunges takze. Czuje, jak ruszaja mi sie miesnie posladkowe :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2018-04-25 06:15:14 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Dziekuje bardzo Ewie I Severance I Wam wszystkim

I mam nadzieje ze nasza przygoda sie nie skonczy na tym - ja mam zamiar dalej walczyc ze swoimi slabosciami I mam nadzieje ze dalej bedziecie mnie w tym wspierali

w sumie musze jeszcze zrzucic conajmniej 10 kg, taknke miesniowa poprawic o conajmniej 5 % a tluszczowa zredukowac do ponizej 30% - wiec troche pracy przedemna

Turefu - jak tylko przejde pozytywnie badania w maju ( 4 maja mam byc podlaczna do maszyny 24 godziny monitorujacej moje cisnienie I tetno ) wtedy zabieram sie za tego Weidera, juz nawet sobie podrukowalam co nie co o nich.

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

radzik77

Post #7 Ocena: 0

2018-04-25 09:10:27 (6 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Chwalić sie nie mam czym, ale tez nie ma powodu do rozpaczy, biorąc pod uwagę znikoma aktywność fizyczna.

Wyniki mam takie same jak na początku „rywalizacji”. Waga i cm stoją w miejscu. W międzyczasie zgubiłem jakies grosze, ale zabawę zakończyłem tak jak zaczęłem :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-04-25 12:34:13 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja, że nie miałam wagi, to teraz zważyłam się przed vacu i po i jestem w lekkim szoku -0.4kg 😳 a zjadłam po tylko jedno kiwi i wypiłam ze 100ml. buxtona gazowanego 😜
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2018-04-25 12:45:35 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

To co,zaczynamy kolejne 5 tygodni? Ktoś chetny?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-04-25 13:13:47 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-25 12:45:35, gosian napisał(a):
To co,zaczynamy kolejne 5 tygodni? Ktoś chetny?


Gosia, no ja nie mam wyjścia, jeszcze 4 sesje mi zostały, a mam jedną w tyg. więcej nie dam rady ;-)

Mamy wyniki uwiecznione na 5tym tyg. zobaczymy co będzie po następnych 5! :-)

[ Ostatnio edytowany przez: Melanija 25-04-2018 13:14 ]

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 120 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 119 | 120 | 121 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,